Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Arkadaşlar bu DMC 5'te kollar arasında nasıl geçiş yapılıyor bilen var mı? Kontrol ayarlarına baktım fakat orda bununla ilgili hiçbir şey bulamadım.Bir de çeviri hatası mı anlamadım, 2 tane tuş atanmış fakat parantez içinde kullanılmıyor yazıyor.yardımcı olursanız sevinirim.

1620773710931.png

Devil May Cry 5 Screenshot 2021.05.12 - 01.49.10.41.png

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Arkadaşlar bu DMC 5'te kollar arasında nasıl geçiş yapılıyor bilen var mı? Kontrol ayarlarına baktım fakat orda bununla ilgili hiçbir şey bulamadım.Bir de çeviri hatası mı anlamadım, 2 tane tuş atanmış fakat parantez içinde kullanılmıyor yazıyor.yardımcı olursanız sevinirim.

Ekli dosyayı görüntüle 245769
Ekli dosyayı görüntüle 245768
Hocam harcamadan kollar arasında istediğiniz gibi geçiş yapamıyorsunuz. Ya harcamanız lazım ya da direkt kırma tuşu olması gerek diğer kola geçmek için. Belki (KULLANILMIYOR) olarak yazan şey o tuştur.

Sonat Doğu

Torrent-Oyun.com
berbat bir venom filmi daha bizleri bekliyor tom hardy gibi muazzam bir oyuncuyu kullanıp ta nasıl bu kadar b.ktan filmler yapabilirsiniz nedir bu herkes izlesin inadı ponpon kız gibi venom yapmışlar şaka gibi gerçekten +18 ve vahşet içerikli bir korku filmi olması gereken venom filmi yine 13 yaş altına hitap eden bir film olarak geliyor gişede batması umuduyla.....

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Hocam harcamadan kollar arasında istediğiniz gibi geçiş yapamıyorsunuz. Ya harcamanız lazım ya da direkt kırma tuşu olması gerek diğer kola geçmek için. Belki (KULLANILMIYOR) olarak yazan şey o tuştur.
Valla takip ettiğim bir videoya göre oyunun 9 saatlik kısmının ilk 1 saatini geride bıraktım ama hiçbir yerde kol değiştirmeyle ilgili bir bilgiye rastlamadım.O 'kullanılmıyor' yazan tuşlar da hala öyle orda duruyor.O yerlere istediğim tuşu atayabilirim da ama kullanmaya gelince bir işe yaramıyorlar.Neyse bilen çıkmazsa akışına bırakacağım artık.Cevap için teşekkürler.

Valla takip ettiğim bir videoya göre oyunun 9 saatlik kısmının ilk 1 saatini geride bıraktım ama hiçbir yerde kol değiştirmeyle ilgili bir bilgiye rastlamadım.O 'kullanılmıyor' yazan tuşlar da hala öyle orda duruyor.O yerlere istediğim tuşu atayabilirim da ama kullanmaya gelince bir işe yaramıyorlar.Neyse bilen çıkmazsa akışına bırakacağım artık.Cevap için teşekkürler.
Z tuşu olabilir. Tam hatırlamıyorum. Ama istediğin kolu istediğin zaman kullanmak diye bir şey yok. Parçalamak dışında.

MuratTamer

Darth Vader
berbat bir venom filmi daha bizleri bekliyor tom hardy gibi muazzam bir oyuncuyu kullanıp ta nasıl bu kadar b.ktan filmler yapabilirsiniz nedir bu herkes izlesin inadı ponpon kız gibi venom yapmışlar şaka gibi gerçekten +18 ve vahşet içerikli bir korku filmi olması gereken venom filmi yine 13 yaş altına hitap eden bir film olarak geliyor gişede batması umuduyla.....
Batmasınlar canım o kadar da değil. Beğenmedin diye insanlara beddua mı edelim hocam :) ilk filme bende çok ayılıp bayılmamıştım ama yinede izlettirmişti kendini sıkmadan. Bu da öyle orta şeker izle geç vir film olacaktır. En azından beni izlerken sıkmayacak diye tahmin ediyorum.

Gönül ister tüm süper kahraman filmleri aşağıdaki kıvamda olsun ama nerdeee;

Sonat Doğu

Torrent-Oyun.com
Batmasınlar canım o kadar da değil. Beğenmedin diye insanlara beddua mı edelim hocam :) ilk filme bende çok ayılıp bayılmamıştım ama yinede izlettirmişti kendini sıkmadan. Bu da öyle orta şeker izle geç vir film olacaktır. En azından beni izlerken sıkmayacak diye tahmin ediyorum.

Gönül ister tüm süper kahraman filmleri aşağıdaki kıvamda olsun ama nerdeee;

biraz ağır konuşmuş olabilirim ama taş gibi karakterler küçük çocuklara hitap etmek uğruna rezil edilince kendimi tutamıyorum sizin için umarım güzel bir seyirlik olur ben muhtemelen şans bile vermeyeceğim
Not: Logan efsanedir:)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
@RUBENム Dostum (hitaptan rahatsız olmuyorsundur umarım) geçenlerde ''En Son Ne Dinlediniz'' konusunda paylaştığın bir rap şarkısını hatırlamaya çalışıyorum da hatırlıyorsan sana zahmet söyler misin? Hatırladığım kadarıyla çok eski bir videoydu (2007 olabilir).Klipteki kişi bereliydi ve karanlık bir ortamda, masaya oturup rap'ini söylüyordu.Belki girip görmüşsündür, adamın şuan kanalında Rust oynadığı videolar falan var (baya yaşlanmış).Arada rap videoları da var tabi.

RUBENム

war. war never changes.
@RUBENム Dostum (hitaptan rahatsız olmuyorsundur umarım) geçenlerde ''En Son Ne Dinlediniz'' konusunda paylaştığın bir rap şarkısını hatırlamaya çalışıyorum da hatırlıyorsan sana zahmet söyler misin? Hatırladığım kadarıyla çok eski bir videoydu (2007 olabilir).Klipteki kişi bereliydi ve karanlık bir ortamda, masaya oturup rap'ini söylüyordu.Belki girip görmüşsündür, adamın şuan kanalında Rust oynadığı videolar falan var (baya yaşlanmış).Arada rap videoları da var tabi.
Bu mu?

Avhan

Squidward'ün hayalleri burada yatıyor.
S
Sıradan Marvel filmi çok da umutlanmamak lazım. Güzel hikayeler çizgi romanlara binip Toby'lere gittiler.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt