Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Adamlar diğerleri gibi yenilmekten korkmadığı için full defans yerine açık (ofans) futbol oynayarak Beşiktaş karşısında büyük risk aldılar zaten.Ama evdeki hesap çarşıya uymadı tabi.Beşiktaş'a karşı ofans oynarsan leblebi gibi gol atar.Boşuna en çok gol atan en çok asist yapan takım konumunda değil. :)
Valla bu yaptıkları risk değil de aptallık gibi geldi bana. Ligin en iyi top çeviren ve takım ruhunu ortaya en iyi koyan takımına karşı bu kadar amatörce açık oynarsan böyle farkı da yersin. Beşiktaş'ın elinden zor kurtuldular. :)

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Valla bu yaptıkları risk değil de aptallık gibi geldi bana. Ligin en iyi top çeviren ve takım ruhunu ortaya en iyi koyan takımına karşı bu kadar amatörce açık oynarsan böyle farkı da yersin. Beşiktaş'ın elinden zor kurtuldular. :)
Ligin genelinde böyle açık oynadıkları için ben normal karşılıyorum (Edit: ASpor'da da aynısını söylediler).Ligin kötü oynayan takımına karşı bile yenilgi aldıklarını hatırlıyorum (1-2).Hatta ligin ilk yarısındaki Beşiktaş maçında da ilk yarı ofans oynayıp ilk yarıyı 2-2 kapatmışlardı.Daha sonra yenileceklerini anlayıp 2. devre full defans yaptılar ve maç 2-2 bitti.Bu maçtada belli ki bunu planlıyorlardı ama Beşiktaşlı oyuncular Sergen Hoca'nın gazıyla (az da olsa şansla) ilk yarıda atacakları gollerle maçı erken koparmak istedi ve sonucunda şampiyonluğu hak edecek futbolla maçı kazandı.Açıkçası Fener'in Alanya karşısındaki beraberliğe razı görüntüsü de Beşiktaş için bir nevi gaz oldu diyebiliriz.

Son düzenleme:
Ya bu COD oyunları kırılmayacak mı? Valhalla kırılınca bir ümitlenme gelmişti ama o da sönüyor.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
lig sonuncuların dan birisi olan takıma karşı rezalet 90dk izledik şimdiden bjk taraftarını tebrik ederim şampiyonlukları adına.

not:Gs
Bakalım lig sonuncusu olan diğer bir takım ne yapacak.
Not: Erzurumspor. :)
Zira Kasımpaşa ve Başakşehir, Gençlerbirliği'nden çok da farklı değildi.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Yapacağınız görevi şey edeyim demek bu galiba. :D

Geçemedim bir türlü.İlk dönemeçte araba 35'in altına düşüp 3 saniyede hızlanamadın mı patlıyor hemen.Videodaki de hile kullanmış zaten.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Yapacağınız görevi şey edeyim demek bu galiba. :D

Geçemedim bir türlü.İlk dönemeçte araba 35'in altına düşüp 3 saniyede hızlanamadın mı patlıyor hemen.Videodaki de hile kullanmış zaten.

EDIT

5 kere zamanında yetişmeme rağmen araba tam garaj kapısı açılırken patlıyor.

EDIT 2

Yanlış yere gidiyormuşum, kaportacı yerine yanındaki P işaretine gitmem gerekiyormuş. :)

Mafia-II-Definitive-Edition-Screenshot-2021-05-04-02-07-09-10 (1).png

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Çok şükür Capcom oyundaki korku seviyesini düşürmemiş. Aksine 7'nin de üzerine koymuş.

Oyun daha çıkmadı, ne ara mod yaptılar ya. :)

Bu arada düşman çeşitliliği her ne kadar RE 7'ye göre çok olsa da gerginlik seviyesi en fazla RE 7 kadar olacaktır.Onun da ne kadar korkutucu olduğunu anlatmaya gerek yok.

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Oyun daha çıkmadı, ne ara mod yaptılar ya. :)

Bu arada düşman çeşitliliği her ne kadar RE 7'ye göre çok olsa da gerginlik seviyesi en fazla RE 7 kadar olacaktır.Onun da ne kadar korkutucu olduğunu anlatmaya gerek yok.
Hocam geçenlerde bir röportaj okumuştum RE8'in yönetmeninin verdiği bir röportaj.
Böyle diyordu; ''RE7 tür olarak hayranları memnun etmiş olsa da bazı insanlar çok korkutucu olduğu için oynayamadı. Village için takımca hem korkunç olacak hem de daha fazla kişiye ulaşacak oyun deneyimine ulaşmaya çalıştık.''
Bunu söyleyince direkt olarak korku seviyesinin daha düşük olacağı belli oluyor. En azından bunu bilerek beklentiye girmeden oynamak daha iyi olacak. Ama daha fazla kişiye ulaşmak için oyunun ruhuna ihanet etmek yanlış bence. Mesela souls oyunlarına bakalım. Yıllardır oyunu daha kolay yapın, kolay mod ekleyin diye şikayet geliyor Fromsoftware'e. Ama adamlar hiç hedeflerini bozmadı kitlesinden vazgeçmedi. Olması gerekende bu bence. Neyse en azından RE8'in RE6 gibi olmayacağından eminim o yüzden hala heyecanla bekliyorum. Umarım korku dozunu kıssalar bile abartmamışlar.

Hocam geçenlerde bir röportaj okumuştum RE8'in yönetmeninin verdiği bir röportaj.
Böyle diyordu; ''RE7 tür olarak hayranları memnun etmiş olsa da bazı insanlar çok korkutucu olduğu için oynayamadı. Village için takımca hem korkunç olacak hem de daha fazla kişiye ulaşacak oyun deneyimine ulaşmaya çalıştık.''
Bunu söyleyince direkt olarak korku seviyesinin daha düşük olacağı belli oluyor. En azından bunu bilerek beklentiye girmeden oynamak daha iyi olacak. Ama daha fazla kişiye ulaşmak için oyunun ruhuna ihanet etmek yanlış bence. Mesela souls oyunlarına bakalım. Yıllardır oyunu daha kolay yapın, kolay mod ekleyin diye şikayet geliyor Fromsoftware'e. Ama adamlar hiç hedeflerini bozmadı kitlesinden vazgeçmedi. Olması gerekende bu bence. Neyse en azından RE8'in RE6 gibi olmayacağından eminim o yüzden hala heyecanla bekliyorum. Umarım korku dozunu kıssalar bile abartmamışlar.
RE7 den kim korkmuş abi, RE7 den korkan insan hayatında sağlam korku oyunu oynamamıştır. Village demo itibariyle korkutucu gelmedi bana RE7' nin demosu daha korkutucuydu, tabii oyun çıkmadan yorum yapmak yanlış olur ama bana yine korku düzeyi düşük bir oyun geliyor izlenimini verdi. Silent Hill 2 şimdiki sözde korku oyunlarını tokat manyağı yapar.

RE7 den kim korkmuş abi, RE7 den korkan insan hayatında sağlam korku oyunu oynamamıştır. Village demo itibariyle korkutucu gelmedi bana RE7' nin demosu daha korkutucuydu, tabii oyun çıkmadan yorum yapmak yanlış olur ama bana yine korku düzeyi düşük bir oyun geliyor izlenimini verdi. Silent Hill 2 şimdiki sözde korku oyunlarını tokat manyağı yapar.
Tek başına oynandığı zaman korku oyunundan zevk nasıl alıyorsunuz anlamıyorum :D buna film lerde dahil. Super seducer bile oynarım korku oyunu oynamam diyebilirim.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt