Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Avhan

Squidward'ün hayalleri burada yatıyor.
Bence Amd'nin gpu konusunda Nvidia'yı yenmesi çok zor. Amd ne zaman kronik sorunlarını çözer ve dlss'e adam gibi bir alternatif getirir. O zaman işler değişir. İşlemci konusunda ise Intel'i döver o ayrı konu.

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'

RUBENム

war. war never changes.
SEGA ve RGG Studio, "JUDGMENT DAY" adını verdikleri bir geri sayım sayacı başlattı. Bu hamle oyuncular tarafında Judgment'ın PC sürümünün ve devam oyununun duyurulacağı şeklinde yorumlandı.
http://ryu-ga-gotoku.com/20210507/enus/

Judgment, 23 Nisan'da yeni nesil konsollar için çıkışını yapmıştı.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
SEGA ve RGG Studio, "JUDGMENT DAY" adını verdikleri bir geri sayım sayacı başlattı. Bu hamle oyuncular tarafında Judgment'ın PC sürümünün ve devam oyununun duyurulacağı şeklinde yorumlandı.
http://ryu-ga-gotoku.com/20210507/enus/

Judgment, 23 Nisan'da yeni nesil konsollar için çıkışını yapmıştı.
Judment deyince Gears of War Judment sandım ben de. :)
Meğersem Yakuza'nın benzer oyunu Judment'mış.Yakuza'yı henüz oynamamış biri olarak çok heyecanlanamıyorum açıkçası.Bu arada devam oyunu ihtimali yüksek de oyuncular pc sürümünü nerden anlamışlar orasını anlamadım.Bu çıkarımın evveliyatı da var galiba.

RUBENム

war. war never changes.
pc sürümünü nerden anlamışlar orasını anlamadım.Bu çıkarımın evveliyatı da var galiba.
Daha önce konsollar için çıkan Yakuza oyunlarının neredeyse tamamı PC'ye geldiği için Judgment'ın da PC'ye çıkması ihtimaller dahilinde.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Beyler apk indireceğim de hangi siteler güvenli, İnat Pro için tavsiye ettiğiniz bir site var mı? Veya daha iyi olan başka bir program? Şimdiden teşekkürler.

1619294314642.png

Beyler apk indireceğim de hangi siteler güvenli, İnat Pro için tavsiye ettiğiniz bir site var mı? Veya daha iyi olan başka bir program? Şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyayı görüntüle 245225
Bahsettiğin program için alternatif bilmiyorum ama site olarak apkpure'ı deneyebilirsin, apk'yı direk telefona kurmak istemezsen ilk önce bluestacks'e kurup deneme yapabilirsin , ayrıca benim genel olarak apk indirmek için kullandığım apk4free var ama orada bu programı bulamadım.

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'

Metro ve STALKER sevenler için alternatif bir oyun. 1.5 senedir erken erişimdeydi dün itibariyle erken erişimin son büyük güncellenmesi yayınlandı ve çıkış tarihi olarak 2021 Temmuz ayı verildi. Güncelleme ile birlikte ana oyun içeriği (hikaye) tamamlandı. İsteyenler oyuna şimdi başlayabilir ama tavsiyem çıkışını beklemek olur. Oyunun hikayesi ve seslendirmeleri son güncellemeyle yeniden yapıldığı için Türkçe yama şu anlık kalkmış durumda ama geliştirici ekipten birisi belli bir süre sonra geri ekleneceğini söyledi.

İsteyenler oyunu şimdiden satın alabilir. Oyun çıkmadan önce satın alırsanız oyun çıktıktan sonra çıkacak tüm DLClere ücretsiz erişebileceksiniz. Ayrıca oyun çıktıktan sonra fiyatı da artacak.

Steam

Ekstra olarak oyunun optimizasyonu kötüydü ama bu güncellemeyle iyileştirmişler baya. Steamde yazan sistem gereksinimlerine göre tutarlı bir performans veriyor. Altta kendi sistemimle yaptığım benchmarkın sonucunu görebilirsiniz.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt