Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bu heykelcik gibi birsey var dimi kopege benzeyen. Onu her asamada duz konumda olani secerek gecebilirsin.

Edit: evet oyle imiş. Dedigim gibi hep duz olani secerek tamamlayabilirsin hocam.
Dediğiniz gibi oldu. Kendi işimi zorlaştırmışım. Çok teşekkür ederim.
@MuratTamer hocanın dediği düz konumu çıkarımı bu noktada doğru ancak her zaman düz konumdaki görsel istenmeyebiliyor.Burdaki asıl istenen diğerlerinden farklı olanı seçmeniz.Dikkat ederseniz düz konumdakiler aynı zamanda diğerlerinden farklıdır da.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Demoyu bile exclusive yapıyorlar saçmalığa bak. Oyunu her yere çıkarıyorlar demo sadece ps' ye çıkıyor böyle saçmalığı çok az gördüm.
Çıkmadan oynamak istemediğim için pc'de var mı yok mu bakmadım valla.
Gerçekten sadece Ps5'te mi var?

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Çıkmadan oynamak istemediğim için pc'de var mı yok mu bakmadım valla.
Gerçekten sadece Ps5'te mi var?
Valla ben öyle biliyorum sadece ps4 ve ps5 te var, sonra pc' ye gelirse bilmem ama işin iyice cılkını çıkardılar.
Mayıs'ın 2'sinde tüm platformlara çıkacak demo ve sadece 1 günlüğüne erişilebilir olacak. Şu anlık sadece erken erişim olarak PS4 ve PS5de var.

Mayıs'ın 2'sinde tüm platformlara çıkacak demo ve sadece 1 günlüğüne erişilebilir olacak. Şu anlık sadece erken erişim olarak PS4 ve PS5de var.
Time exclusive yapmışlar o daha komik, o saatten sonra napayım ben demoyu zaten oyun çıkıyor. Teşekkürler hocam bilgilendirme için.

naCrimed

Time exclusive yapmışlar o daha komik, o saatten sonra napayım ben demoyu zaten oyun çıkıyor. Teşekkürler hocam bilgilendirme için.
Rica ederim hocam. Capcom, RE demolarında böyle saçmalıklar yapıyor niyeyse. PS4 ve PS5 üzerinde de 8 saatlik erişim süresi var. Bir de demonun 1 saatlik oynanış limiti var. Mesela demoyu 45 dakikada bitirdiniz diyelim 2. kez başladığınızda 15 dakika süreniz var o süre de bitti mi bir daha demoyu oynayamıyorsunuz.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Rica ederim hocam. Capcom, RE demolarında böyle saçmalıklar yapıyor niyeyse. PS4 ve PS5 üzerinde de 8 saatlik erişim süresi var. Bir de demonun 1 saatlik oynanış limiti var. Mesela demoyu 45 dakikada bitirdiniz diyelim 2. kez başladığınızda 15 dakika süreniz var o süre de bitti mi bir daha demoyu oynayamıyorsunuz.
RE 2'de de böyle süre sınırlı bir demo çıkarmışlardı (adı one-shot'tı).Ama daha sonra crack gruplarından biri bu demoyu sınırsıza çevirebilmişti bir şekilde.Pc'ye çıkınca tekrardan böyle bir şey yapılma ihtimali var.

naCrimed

RE 2'de de böyle süre sınırlı bir demo çıkarmışlardı (adı one-shot'tı).Ama daha sonra crack gruplarından biri bu demoyu sınırsıza çevirebilmişti bir şekilde.Pc'ye çıkınca tekrardan böyle bir şey yapılma ihtimali var.
Evet sınırsız oynayabiliyorduk, hatta direkt save dosyalarını ve başarımları silerek ya da trainer indirerek de süre limiti kaldırılıyordu. Dediğiniz gibi PCye çıktığında limitin kaldırılması çok yüksek bir ihtimal bence.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
İlginç bir Türk oyunu.
Türk korku filmlerinden esinlenmişler galiba. :)

Estağfurullah dostum ne kusuru, yorumu sonradan edit'lediğim için görmemiş olabilirsin, normaldir.

Dediğin gibi güzel işlenirse tutabilecek bir konsepte benziyor, bakalım bizim yayıncılardan keşfeden falan olacak mı.
Bizim yayıncılardan kim keşfedecek diye merak ediyordum, Jahrein oynamış (izlemedim henüz).

'Sezonun ortasında' Fener maçı öncesi Demba Ba'nın sözleşmesi feshedilmiş.
İlginç şeyler oluyor...

Haber Linki:
https://www.sozcu.com.tr/spor/futbo...ile-ipler-f-bahce-maci-sonrasi-koptu-6389224/
Haberle bahsettiğin konunun tek alakası demba ba ve sözleşmesi tarih vs uymuyor? Anlayamadım. Fener şampiyon olursa Aykut şampiyon yaptı dimi? :D. Klasik bir süper lig taraftarı bunları her sezon başı ve boyu görüyor zaten ama Beşiktaş yada gs 8 puan farkla devam etse artık göremezdik. Şikeciyiz ve 7 yıldır şampiyonluk doğru dürüst kupa yok?? Hani ligi terk etsek Fener gittiği yerde de rahat durmuyor falan diyecekler. Bu Fener korkusunu cidden anlamıyorum bak 7 sene şampiyon olalım gs gibi teknik direktörümüze de ki ; hakemlerde nüfuzu var okay bilinmez derim ama ne başarı var ne birşey sadece siz tökezlediniz Fener kötü olsa bile yaklaştı toparladı diye bu tür konuşmanız anlamsızzzzz, düşünüyorum neden?? Yok bulamıyorum dostum. Beşiktaş lider kaldığı sürece puan kaybedecek üzerlerinde baskı var 2. Liğe düşmeden rahat oynayamayacaklar sezonun sonu gelmeden bi 2. liğe düşerlerse kendileri için iyi olur aksi halde 7-9 fark puanın kapandığı şahane bir şampiyonluk kaçınılmaz.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Haberle bahsettiğin konunun tek alakası demba ba ve sözleşmesi tarih vs uymuyor? Anlayamadım. Fener şampiyon olursa Aykut şampiyon yaptı dimi? :D. Klasik bir süper lig taraftarı bunları her sezon başı ve boyu görüyor zaten ama Beşiktaş yada gs 8 puan farkla devam etse artık göremezdik. Şikeciyiz ve 7 yıldır şampiyonluk doğru dürüst kupa yok?? Hani ligi terk etsek Fener gittiği yerde de rahat durmuyor falan diyecekler. Bu Fener korkusunu cidden anlamıyorum bak 7 sene şampiyon olalım gs gibi teknik direktörümüze de ki ; hakemlerde nüfuzu var okay bilinmez derim ama ne başarı var ne birşey sadece siz tökezlediniz Fener kötü olsa bile yaklaştı toparladı diye bu tür konuşmanız anlamsızzzzz, düşünüyorum neden?? Yok bulamıyorum dostum. Beşiktaş lider kaldığı sürece puan kaybedecek üzerlerinde baskı var 2. Liğe düşmeden rahat oynayamayacaklar sezonun sonu gelmeden bi 2. liğe düşerlerse kendileri için iyi olur aksi halde 7-9 fark puanın kapandığı şahane bir şampiyonluk kaçınılmaz.
Kusura bakma yazım şeklinden vs. söylediklerinden pek bir şey anlayamadım.Anladığım kadarıyla cevaplayayım; benim burda bir şey iddia ettiğim yok.Ben sadece öğrendiğim bir haberi burda paylaştım.İddia eden etmiş zaten.Kimisi diyor Alex'e yaptığı gibi egosunu konuşturdu, kimisi de diyor ki fener'e karşı oynamaması ve gol atamaması için bu yapıldı (sonucunda maç kaybedilmeyecekti en azından).Şahsen senin sandığın gibi alenen söylediğim bir şey yok ortada.Ahmet Nur Çebi'nin de dediği gibi her iki kulübünde zan altında kalmaması için Demba Ba'nın kapalı kapılar arkasında duyduğu ve şahit olduğu şeyleri söylemesi gerekiyor (Twitter'da paylaştığı ağzı fermuarlı görsele ithafen).O zamana kadar herkes masumdur.Ben de aynı fikirdeyim.Yani sandığın gibi ''fener göz göre göre şike yapıyor'' demiyorum.Boşuna cellalleniyorsun.Bu sözleşme fesih olayı da bi' bana garip gelmedi bu arada, onu da bil.

Hala optimizesinden dolayı Cyberpunk oynayamıyorum diyen varsa hiç düşünmeden Geforce Now'ı denesin (tabi oyuna da sahip olmanız gerekiyor).

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
bu fitgirl dodi gibi dosyaların anlamaları nelerdir ?
Konularda bilgisi var.

1619205189586.png

Biraz daha açmak gerekirse bu addaki gruplar oyunların dosya boyutlarını winrarımsı programlar ile sıkıştırarak kesip biçmeden dosya boyutlarını düşürüyor.Zaman zaman İngilizce ve Rusça gibi genel dillerin haricindeki dilleri de Utorrent indirme önizlemesinde seçiminize de sunabiliyor.Herhangi bir şey seçmeniz gerektiği zaman aşağıdaki gibi torrentlerin üstündeki boşluğa not düşüyorum.Konuların içindeki bilgileri bu yüzden okumanız ve incelemeniz önem arz ediyor.

Screenshot_2.png

ÖRNEKLER

FH4_DODI.png
FH4_Fitgirl.png

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt