Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Rica ederim hocam. Eğer pil erişilmesi zor bir yerdeyse jumper kullanarak CMOS’u resetleyen pinlere kısa devre yapıp CMOS’u resetleyebilirsiniz. Ana kartın kullanım kılavuzunda jumper hakkında bilgi edinip pinlerin yerini bulabilirsiniz.

Hocam, MuratTamer’in yaptığı fast boot bios üzerinden yapılan fast boot. Zaten windows açılmadığı için istese de buraya erişemez.
Windows hiç açılmıyor mu hocam? @MuratTamer
Ben de aynı şekilde bios'tan fast boot yapmıştım dostum.Logosuz, hızlı başlatmayı öyle çözmüştüm.Sorun sadece Bios'a girememekse Windows üzerinden bu şekilde çözülüyor.Ekstra bir sorun varsa anakarttaki pilin çıkarılıp takılması bios'u resetleyeceği için o da alternatif bir çözümdür.

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Ben de aynı şekilde bios'tan fast boot yapmıştım dostum.Logosuz, hızlı başlatmayı öyle çözmüştüm.Sorun sadece Bios'a girememekse Windows üzerinden bu şekilde çözülüyor.Ekstra bir sorun varsa anakarttaki pilin çıkarılıp takılması bios'u resetleyeceği için o da alternatif bir çözümdür.
Evet hocam bios’u güncelledikten sonra bios ssdyi algılamadığı için windowsa giremediğini söyledi ilk mesajda, ben de sizin gibi pili çıkarıp yeniden takmasını önerdim.

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Yok kardeşim hiç açılmıyor maalesef win. bios pili sök tak olayı ile çözmeye çalışacağım.

Arkadaşlar merhaba ben fatih siteye yeni katıldım bazı konular hakkında bilgim yok acıkcası bana yardımcı olabilcek biri varmı acaba ?

MuratTamer

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Gamepass'e eklenecek yeni oyunlar.

Tarihleri:
28 Nisan
Second Extinction (Konsol, PC)

29 Nisan
Destroy All Humans! Remake (Konsol, PC)

22 Nisan
Phogs! (PC)

Ayrıca bugün itibariyle MLB The Show 21 konsolda Gamepass üzerinden erişilebilir halde.

MuratTamer

Avrupa süper ligi yalan olmuş diyorlar. Once ingiliz kulüpleri çekilmişler sonrada milan falan çıkmak istemiş. Sadece ispanyol kulüpleri direniyorlarmış.

MuratTamer

Valla ben isterdim kurulsun ama bu işe kalkışanlar o kadar ötlek lermiş ki off yani.
Bence uefa ya göz dağı vermek ve söz geçirebilmek için yapılan bir blöftü. Senaryo uydurdular sahneleyemeden bitti gibi geliyor bana. Ya uefa blöfü hiç yemedi ya da taraflar konuşup anlaştılar. birbirlerinin ruhlarını (ceplerini) okşayıp bitirdiler meseleyi.

O değilde yeni Mortal Combat filminin ilk 10 dk sını yayınlamışlar;

Son düzenleme:
Bence uefa ya göz dağı vermek ve söz geçirebilmek için yapılan bir blöftü. Senaryo uydurdular sahneleyemeden bitti gibi geliyor bana. Ya uefa blöfü hiç yemedi ya da taraflar konuşup anlaştılar. birbirlerinin ruhlarını (ceplerini) okşayıp bitirdiler meseleyi.
Avrupa süper ligine gerek yok, Uefa zaten şampiyonlar ligini de avrupa süper ligine benzetti.

SELEN

If you think you can then you can.
Rockstar games launcher puzzle kısmı neye göre yapılıyor acaba bilen var mı? Uzun süre sonra online yapıcaktım ama puzzle kısmını eklemişler bir türlü beceremedim.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ne yalan söyleyeyim etkilendim valla.Normalde trailer falan izlemeyi seven biri değilim ama bu açılış sahnesi baya güzel olmuş bence.Film duyurulduktan sonra normal bir oyun filmi olacak diye düşünüyordum ama film, aksiyondan çok dram üzerine yoğunlaşmış gibi (en azından açılış sahnesindeki ilk izlenimde).Bir de o dram sahnesinden sonraki fatality'ler de ''oh'' dedirtmeye başladı.Filmi sağlam bir hikaye üzerine oturtacaklarmış gibi bir his var içimde ama yine de erken konuşmamak lazım. :)

Avrupa süper ligine gerek yok, Uefa zaten şampiyonlar ligini de avrupa süper ligine benzetti.
Çok haklı.Biz de Liverpool için Real, Barça, Bayern, PSG haricinde kısmen küçük bir takım şampiyon oldu diye seviniyorduk.EUFA resmen bize ölümü gösterip sıtmaya razı etmiş yıllarca.

Rockstar games launcher puzzle kısmı neye göre yapılıyor acaba bilen var mı? Uzun süre sonra online yapıcaktım ama puzzle kısmını eklemişler bir türlü beceremedim.
Puzzle'ın ss'ini atar mısın?

MuratTamer

Bu heykelcik gibi birsey var dimi kopege benzeyen. Onu her asamada duz konumda olani secerek gecebilirsin.

Edit: evet oyle imiş. Dedigim gibi hep duz olani secerek tamamlayabilirsin hocam.

Narnia

Seviye 1

Film 1080p internete düşşe de izlesek.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt