Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Evet, adamın ismi ''bakary sako'' yani başında hadimsi gibi bir ekte yok.
Ne diyeceğimi bilemiyorum valla.Daha önce bazı takımların maçlarında ekstra heyecan olsun diye (özellikle heyecansız maçlarda) gereksiz bağırdıklarına falan fazlasıyla şahit oldum da bu kadarını da beklemiyordum açıkçası.Yok mudur buna itiraz eden falan? Bir tek büyük takımlara yenilince mi valisiyle (Beşiktaş maçından sonra Sivas valisi), milletvekiliyle (Beşiktaş maçından sonra Kayserispor Milletvekili) itiraz ediliyor bu anadolu takımlarında, ona da anlam verebilmiş değilim.Yoksa bunlar gerçekten Sivassporlu veya Kayserisporlu değil de Şampiyonluk yarışındaki diğer takımların taraftarı mı?!

Kusura bakmayın çok düşününce böyle oluyor.Hadi Allah rahatlık versin, iyi geceler. :D

EDIT

Adamın ismi gerçekten Hadi Sacko'ymuş ama yayıncı kuruluş hakkında söylediklerimin arkasındayım.Ayrıca sözde anadolu takımlarının hakkını savunan insanların gerçekten o takımın hakkını savunmak için böyle davrandıklarını da düşünmüyorum.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Hayır. Söylediğiniz Bakary Sako'yu geçen sezon sağlık sorunları nedeniyle almamıştı Denizli. Onun yerine bu arkadaşı almıştı.

Hala daha kulüpsüz durumda Bakary Sako.
Denizlispor sitesine girdim ordaki de Hadi Sacko'ymuş.Google'a ''Denizlispor Sako'' yazınca Bakary Sako çıkınca odur sandım, çok ilginç.Şuan Pafos takımında diye gösteriyor ama o da yanlıştır büyük ihtimal. :)

1618718485346.png

1618718371974.png

RUBENム

war. war never changes.
Denizlispor sitesine girdim ordaki de Hadi Sacko'ymuş.Google'a ''Denizlispor Sako'' yazınca Bakary Sako çıkınca odur sandım, çok ilginç.Şuan Pafos takımında diye gösteriyor ama o da yanlıştır büyük ihtimal. :)

Ekli dosyayı görüntüle 245078

Ekli dosyayı görüntüle 245077
O da yanlış evet. Orijinal Sako 1 yıldır kulüpsüz durumda. Google bu konularda yanıltıcı olabiliyor ayrıca. Futbolcu ararken Transfermarkt kullanmanızı öneririm. :))
https://www.transfermarkt.com.tr

MuratTamer

Darth Vader
Hayır. Söylediğiniz Bakary Sako'yu geçen sezon sağlık sorunları nedeniyle almamıştı Denizli. Onun yerine bu arkadaşı almıştı.

Hala daha kulüpsüz durumda Bakary Sako.
Adı sako olsunda ne olursa olsun demişler heralde :D bu sako nun da transferinde pürüz çıksaydı, alt liglerden sakıp adında bir futbolcu bulup sako diye lakap takmayı bile deneyebilirlerdi. Sako fetişistleri :)

"Man Blue", "North London" gibi takımları FIFA'da görürüz artık. Güzel tarafı FUT tarafında Sissoko, Eder Militao gibi hileli kartlardan kurtulmuş oluruz.
Bence bu sene hileli kartlar varane ve Virgil. Militao bu sene ucuz düzgün defans olarak vardı bence iyiydi extra olarak mendy resmen hileliydi daha sayardımda unuttum hep oynamayalı :D.

MuratTamer

Darth Vader
Arkadaşlar bios muş boot seçenekleriymiş yalamış yutmuş arkadaşlar bir el atsın lütfen. Bugün bios güncelledim. M2 ssd i mi boot seçeneklerinde görmüyordum. Onu düzeltmek icin kurcalarken msi fastboot diye bir ayara evet diyerek kaydettim. Şimdi biosa hiç girmiyor. Siyah ekranda şu yazıyor;

"An operating system wasn't found. Try disconnecting any drives that don't contain an operating system. Press ctrl+alt+delete to restart."

Klavyede calismadigindan ctr+alt+delete yapamiyorum zaten. Mecburen resetliyorum ama yine ayni. Zannediyorum windows yuklu olan m2 ssd yi secemeden msi fastbootu sectigimden dolayi biosu es gecip windowsu baslatmaya calisiyor anakart. Var mı format at dısında akıl verebilecek birisi arkadaşlar.

Kart msi z370a pro

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Arkadaşlar bios muş boot seçenekleriymiş yalamış yutmuş arkadaşlar bir el atsın lütfen. Bugün bios güncelledim. M2 ssd i mi boot seçeneklerinde görmüyordum. Onu düzeltmek icin kurcalarken msi fastboot diye bir ayara evet diyerek kaydettim. Şimdi biosa hiç girmiyor. Siyah ekranda şu yazıyor;

"An operating system wasn't found. Try disconnecting any drives that don't contain an operating system. Press ctrl+alt+delete to restart."

Klavyede calismadigindan ctr+alt+delete yapamiyorum zaten. Mecburen resetliyorum ama yine ayni. Zannediyorum windows yuklu olan m2 ssd yi secemeden msi fastbootu sectigimden dolayi biosu es gecip windowsu baslatmaya calisiyor anakart. Var mı format at dısında akıl verebilecek birisi arkadaşlar.

Kart msi z370a pro
Evet hocam düşündüğünüz gibi fast boot ayarı bilgisayar açılırken çıkan marka logolarını ve biosa girişi atlayıp bilgisayarın hızlı açılmasını sağlar (Bazı kartlarda bios’u atlamadığı da oluyor). Bu yüzden bios’a erişemiyorsunuz. Kasayı açıp anakartın üzerinde bulunan CMOS bataryasını söküp birkaç dakika bekleyip geri takarsanız bios ayarlarınız sıfırlanacaktır. Bu işlemi yaparken kasanın elektriğini tamamen kesin güç kablosunu sökün. Hazır CMOS’u sökerken SSDyi de söküp yeniden takın.

Bunu yaptığınızda çözülmezse bios ayarlarından boot sekmesinden CSM’yi açın Boot Device Control seçeneğinden UEFI and Legacy Eprom’ı seçip kaydedip pcyi yeniden başlatın.

MuratTamer

Darth Vader
Şu bios
Evet hocam düşündüğünüz gibi fast boot ayarı bilgisayar açılırken çıkan marka logolarını ve biosa girişi atlayıp bilgisayarın hızlı açılmasını sağlar (Bazı kartlarda bios’u atlamadığı da oluyor). Bu yüzden bios’a erişemiyorsunuz. Kasayı açıp anakartın üzerinde bulunan CMOS bataryasını söküp birkaç dakika bekleyip geri takarsanız bios ayarlarınız sıfırlanacaktır. Bu işlemi yaparken kasanın elektriğini tamamen kesin güç kablosunu sökün. Hazır CMOS’u sökerken SSDyi de söküp yeniden takın.

Bunu yaptığınızda çözülmezse bios ayarlarından boot sekmesinden CSM’yi açın Boot Device Control seçeneğinden UEFI and Legacy Eprom’ı seçip kaydedip pcyi yeniden başlatın.
Şu biosa bir girebilsem halledecegim ssd isini de işte fastboot olayı yaktı beni :) pil olayını bir deneyeyim akşam dediğiniz gibi. Çok ters yerde kalıyor, el girmiyor oraya karttan falan ama deneyeceğiz yapacak birşey yok. Sağolun :))

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Şu bios

Şu biosa bir girebilsem halledecegim ssd isini de işte fastboot olayı yaktı beni :) pil olayını bir deneyeyim akşam dediğiniz gibi. Çok ters yerde kalıyor, el girmiyor oraya karttan falan ama deneyeceğiz yapacak birşey yok. Sağolun :))
Hocam ben de zamanında SSD alınca çok az bilgimle orayı karıştırıp sizin gibi fast boot yapmıştım. :)
Onun çözümü çok basit, yanlış hatırlamıyorsam güç seçeneklerinden yapılabiliyordu.Aşağıdaki ss'teki gib yapmanız yeterli.Msconfig olan ekstra bir ayar (3. ss).İsterseniz ordan da kaç saniye o logolarda vs. kalacağınızı da ayarlayabiliyorsunuz.

Screenshot_2.png
Screenshot_4.png

Screenshot_1.png

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Şu bios

Rica ederim hocam. Eğer pil erişilmesi zor bir yerdeyse jumper kullanarak CMOS’u resetleyen pinlere kısa devre yapıp CMOS’u resetleyebilirsiniz. Ana kartın kullanım kılavuzunda jumper hakkında bilgi edinip pinlerin yerini bulabilirsiniz. Bu yöntemde de kasadaki elektriği tamamen kesip güç kablosunu çıkarmanız gerekiyor

Hocam ben de zamanında SSD alınca çok az bilgimle orayı karıştırıp sizin gibi fast boot yapmıştım. :)
Onun çözümü çok basit, yanlış hatırlamıyorsam güç seçeneklerinden yapılabiliyordu.Aşağıdaki ss'teki gib yapmanız yeterli.Msconfig olan ekstra bir ayar (3. ss).İsterseniz ordan da kaç saniye o logolarda vs. kalacağınızı da ayarlayabiliyorsunuz.

Ekli dosyayı görüntüle 245106 Ekli dosyayı görüntüle 245107
Ekli dosyayı görüntüle 245105
Hocam, MuratTamer’in yaptığı fast boot bios üzerinden yapılan fast boot. Zaten windows açılmadığı için istese de buraya erişemez.

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt