Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

melek12345x

Torrent-Oyun.com
Merak ettim, Crackwatch tarzı "crack durumu" öğrenebileceğimiz bir yer var mı? Şuan adamlar fakirlikten çekildiler :D

Agregoor

Torrent-Oyun.com
Çok bir bilgim yok, ama telefon ve bilgisayarındaki hesaplar aynı mı? Eğer hesaplar aynıysa böyle oluyor.
Geçmiş olsun bu arada :D
Chrome kullandığını varsayarsak (çoğu tarayıcı içinde aynı şekilde), telefonda ve bilgisayarda aynı hesapla giriş yaptığında geçmiş eşitlenir. @Avhan'ın dediği gibi yani. Telefondan yada bilgisayardan tarayıcının senkronizasyonunu kapatarak çözebilirsin.
Ayrıca istersen reklam engelleme özelliği olan başka bir tarayıcıya geçmeni öneririm. İnternet reklamdan geçilmiyor maalesef :D
Buraya yazmadan önce hesaptan çıkış yaptım telefonda,senkronizasyonu da kapattım ama çözülmemişti sorun

Düzeltme:Sadece geçmişin senkronizasyonunu durdurmuştum,şu an tamamen kapattım ve çözüldü :) Teşekkürler cevaplar için

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Bunu yazmaya gelmiştim yazmışsın hocam. Bir fiyat hatası ya da mucizesi olur diye pusuya yatmıstım bir süredir ama olmadı. Artık ciddi indirim bekleyecegiz ya da kırılmasını.
Ben de fiyat hatası olacak mı diye bekliyordum ama Horizon’dan tecrübe kazanmışlar. :)
Oyunda Denuvo olmayacak en azından Steam sayfasında öyle gözüküyor. Zaten Horizonda da yoktu bunda da olmaz diye düşünüyorum.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Çıkış tarihi 18 Mayıs ve 279TL’den satılacak.

Steam
Bunu yazmaya gelmiştim yazmışsın hocam. Bir fiyat hatası ya da mucizesi olur diye pusuya yatmıstım bir süredir ama olmadı. Artık ciddi indirim bekleyecegiz ya da kırılmasını.
Days Gone PC versiyonu 18 Mayıs'ta çıkıyor. Steam fiyatı 280₺ olarak belirlenmiş!

https://store.steampowered.com/app/1259420/Days_Gone/
Maşallah ne çok takip edeni, bekleyeni varmış bu oyunun. ;D

Oyun sorunsuz çıkarsa Horizon'dan daha büyük etki yaratır benden söylemesi.Horizon gibi sorunlu çıkarsa satışları bile iyi olmaz.Hani bazı oyunlar vardır ya sorunlu olduğu halde iyi satar sonradan düzeltir vs. (örneğin: Cyberpunk, Detroit).Ama bu oyunun öyle bir kredisi yok bence.

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Maşallah ne çok takip edeni, bekleyeni varmış bu oyunun. ;D

Oyun sorunsuz çıkarsa Horizon'dan daha büyük etki yaratır benden söylemesi.Horizon gibi sorunlu çıkarsa satışları bile iyi olmaz.Hani bazı oyunlar vardır ya sorunlu olduğu halde iyi satar sonradan düzeltir vs. (örneğin: Cyberpunk, Detroit).Ama bu oyunun öyle bir kredisi yok bence.
Sağ olsun Sony Plusla beraber verdi oyunu PS4de, bu yüzden oyunu oynamayı değil de PCdeki çıkışını bekliyorum. Yine performans sorunu olacak mı diye. Dediğiniz gibi oyunun kredisi yok bence de. Zaten PS4de sorunlu çıkartıp sonradan büyük oranda düzeltmişlerdi. Umarım PCde sorunsuz çıkarabilirler.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
selamin aleyküm iyi yaksamlar hayırlı ramazanlar bu days gone 18 mayıs olarak açıklandı şu kurumuş oyun günlerinde iyi gelicek he asil konu bu oyunun türkçe yaması cıkacak mı acaba ?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
selamin aleyküm iyi yaksamlar hayırlı ramazanlar bu days gone 18 mayıs olarak açıklandı şu kurumuş oyun günlerinde iyi gelicek he asil konu bu oyunun türkçe yaması cıkacak mı acaba ?
As.Oyun tıpkı Ps4'te olduğu gibi Türkçe alt yazı destekli olarak çıkacak.

ISKA

Seviye 13
Days Gone konsolda rezaletti, optimizasyon olarak. Bitirmeseydim ben de denerdim ama 1 oyunu bitirdikten sonra 2. sefer oynama huyum yok. Umarım sorunsuz oynanır pc'de.

Claayns06

Torrent-Oyun.com
Sağ olsun Sony Plusla beraber verdi oyunu PS4de, bu yüzden oyunu oynamayı değil de PCdeki çıkışını bekliyorum. Yine performans sorunu olacak mı diye. Dediğiniz gibi oyunun kredisi yok bence de. Zaten PS4de sorunlu çıkartıp sonradan büyük oranda düzeltmişlerdi. Umarım PCde sorunsuz çıkarabilirler.
Umarım PC optimizasyonu iyi olur. Bu ay PS Plus ile bedava verdiler indirdim biraz ilerledim PS4 Pro'da ama katlanamadım sildim. Hem 30 fps ile oynanacak gibi değil hem de animasyonlar vuruş hissi vs. çok kötü.

Ayrıca yükleme süreleri de uzun. PC'de birtakım iyileştirmeler ile gelir diye ümit ediyorum.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt