Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

MuratTamer

Dutch always has a plan..
:D Bence uzun süredir oyunu pc için hazırlıyorlardı. Dediğin gibi umarım optimizasyon özürlü bir oyun olmaz her oyuncu nun oyuna erişebileceği bir seviye de olur. Çıksa da biraz hayatta kalmalı zombi oyunlarının bittiği anda maceraya geri dönsek :D
Steam'de nisanda çıkacaklar listesindeydi uzun bir süre. Birkaç gün önce listeden çıktı. Sonrada mayısta çıkacaklar listesinde gördüm en son. Demekki halen üzerinde uğraşıyorlar, bitene kadar ay ay öteleyecekler gibi.

f0ze45

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlarım virüs programı olarak ne önerirsiniz Kaspersky çok iyi lakin deneme sürümü bitince bir ton uğraştırıyor. Veya Crackli hali varsa atar mısınız ?
Crackli bir antivirüs programı ile virüslerden korunmayı planlıyorsanız :D Size tavsiyem Malwarebytes virüs programını ücretsiz kullanmanızdır.

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Arkadaşlarım virüs programı olarak ne önerirsiniz Kaspersky çok iyi lakin deneme sürümü bitince bir ton uğraştırıyor. Veya Crackli hali varsa atar mısınız ?
Arkadaşlarında dediği gibi anti malwarebytes ile düzenli taratın bilgisayarınızı + olarak da windowsun kendi defenderını da açık tutuyorum ben. Dosya indirmede dikkatsiz bir kullanıcı değilseniz bu ikisi yeterli oluyor rahatça.

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Ayın 16'sında saat 01.00de yeni bir Resident Evil sunumu olacak.

Büyük ihtimalle demoyu bu sunumla beraber paylaşacaklar. Hatta PSde sızmış boyutu 10GB olarak.
Bir de sunumda ekstra sürprizler de olacağını söylüyor videodaki abla, acaba Resident Evil 4 Remake duyurusu gelir mi sonunda. Zaten yapıldığını biliyoruz artık resmi olarak duyursunlar.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Kurgusu hikayesel bir oyunda olacak kadar iyi görünüyor.Oyun online tabanlı olacağı için pek umutlanamıyorum.Muhtemelen bu tarzdaki oyunlar gibi A noktasından B noktasına kadar çizilmiş birkaç kurgusu vardır.Örneğini çokça gördüğüm için kesin hikayesel olarak çok iyi olacak diyemiyorum maalesef.The Division 1'de de böyle gaz oynanışlar vadediyordu.Sonrası malum, birbirini tekrar eden, çoğunluğu co-op zevk alma üzerine kurulu görevlerle doluydu (oynanmayacak kadar değil ama).Doluydu diyorum çünkü öyle olmak zorundalar.Sonuç itibariyle online deidğimiz oyunlar bir kere oynamakla tükenen oyunlar değiller.Co-op oynamak isteyenler için çokça bölüm tasarlamak zorundalar.Aksi halde kısa zamanda kitlesi azalır.Peki atalarımız ne demiş, ''nerde çokluk orda ....'' :)
İnşallah yanıltırlar bizi de güzel hikayesi de olan bir oyun görürüz (Çok iyi olmasa da Outriders gibi).

Bu arada oyunda gerçeklik üzerine de baya kafa yorulmuş gibi görünüyor.Örneğin bataklıktan zor bela geçmek, silah sesinin daha gerçekçi olması vs.Gerçekçi online oyun denince aklıma ilk Insurgency ve Escape From Tarkov geliyor.Onların başarısından da esinlenmiş olabilirler.

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Bunlar gameplay görüntüsü değil ki. Sinematik oynanış gibi duruyor. Sanki önceden hazırlanmış, kurgulanmış gibi.
Evet hocam önceki videolarında da aynı şeyi demiştim kurgu diye, hiç gerçekçi gelmiyor oynanış direkt göze batıyor kurgu olduğu. Önceki video bundan da beterdi direkt kurgu yapmışlardı, bunda azıcık doğallık ekleme çalışmışlar ama yine de göze batıyor.

Bahsettiğim önceki video:

melihbass

ASASI OLMAYAN KAHIN
ya arkadaşlar ben pc de torrent ındiriken aynı anda oyun oynarsam her zaman pc reset atıyor bu lanet amd ekran kartı aldıktan sonra yapıyor sorum şu;tüm amd ekran kartı sahiplerin de oluyor mu bu durum? Driver ile alakalı değil bir de google da ne hikmetse tek dosya download yaparken reset atma var kimse hem download yapıp hem oyun oynamıyor ki yazmamış hehralde.(bir daha amd ekran kartı almam).

Son düzenleme:
ya arkadaşlar ben pc de torrent ındiriken aynı anda oyun oynarsam her zaman pc reset atıyor bu lanet amd ekran kartı aldıktan sonra yapıyor sorum şu;tüm amd ekran kartı sahiplerin de oluyor mu bu durum? Driver ile alakalı değil bir de google da ne hikmetse tek dosya download yaparken reset atma var kimse hem download yapıp hem oyun oynamıyor ki yazmamış hehralde.(bir daha amd ekran kartı almam).
Bios falan güncellemeyi dene hocam. Genelde benzer sorunlar bios şu bu yüzünden çıkabiliyor..

melihbass

ASASI OLMAYAN KAHIN
Bios falan güncellemeyi dene hocam. Genelde benzer sorunlar bios şu bu yüzünden çıkabiliyor..
,
bios hepsi güncel abi eski kart vardı gtx1050ti hiç sorunsuz oynardım ve aynı anda download da yapardım ta ki bu zıkkım amd ekran kartı aldım ikisini yapmak imkansız kaç tane driver denedim ram değiştirdim vs halen devam satacam ya bıktım bunun hatalarından amd almayın abi.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
,
bios hepsi güncel abi eski kart vardı gtx1050ti hiç sorunsuz oynardım ve aynı anda download da yapardım ta ki bu zıkkım amd ekran kartı aldım ikisini yapmak imkansız kaç tane driver denedim ram değiştirdim vs halen devam satacam ya bıktım bunun hatalarından amd almayın abi.
Farklı bir torrent programı kullanmayı dene veya o torrent programını kaldırıp tekrar yüklemeyi dene.

Valhalla'da mining olayı var deniyordu ne oldu? Sitedekini indireyim mi indirmeyeyim mi? Kararsız kaldım, oynamakta istiyorum.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt