Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Ekli dosyayı görüntüle 244332
ne olmuştu diye soran arkadaşlara.

forumun eski hali olmasa da kapalı olduğu zamanlar da merak ettik sıkıntı hallolmuş ki açıldı iyi forumlar tekrardan.
Ben artık sorgulamayı bıraktım.
Sebep yangınmış.

1616511224539.png

Kapatmayın artık şu siteyi yav :D
Dostum hazır burdayken sorayım, hatırladığım kadarıyla sen Metro Exodus oynamıştım, ben de birkaç gün önce başladım da 1-2 konu hakkında sorularım var cevaplarsan sevinirim.

Birincisi ilk resimde de gösterdiğim üzere gece görüşlü nişangahla alakalı.Bu nişangahı kullanmak istiyorum ama gece görüş ışığı olmadan kullanamıyorum, bunun bir yolu var mı?

İkincisi de 2. resimde gösterdiği üzere arabaları kullanmakla alakalı.Bir kamyonet bir de atv buldum ama anahtar istiyorlar sanırım.Atv'nin bulunduğu kampı araştırıyorum şimdi, belki bulurum ama kamyonetin olduğu bölgeyi iyi araştırmama rağmen bulamadım.Boşuna aramıyorumdur inşallah.Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

ISKA

Seviye 13
Ben artık sorgulamayı bıraktım.
Sebep yangınmış.

Ekli dosyayı görüntüle 244333

Dostum hazır burdayken sorayım, hatırladığım kadarıyla sen Metro Exodus oynamıştım, ben de birkaç gün önce başladım da 1-2 konu hakkında sorularım var cevaplarsan sevinirim.

Birincisi ilk resimde de gösterdiğim üzere gece görüşlü nişangahla alakalı.Bu nişangahı kullanmak istiyorum ama gece görüş ışığı olmadan kullanamıyorum, bunun bir yolu var mı?

İkincisi de 2. resimde gösterdiği üzere arabaları kullanmakla alakalı.Bir kamyonet bir de atv buldum ama anahtar istiyorlar sanırım.Atv'nin bulunduğu kampı araştırıyorum şimdi, belki bulurum ama kamyonetin olduğu bölgeyi iyi araştırmama rağmen bulamadım.Boşuna aramıyorumdur inşallah.Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Yanlış hatırlamıyorsam ilerledikçe açılıyordu o 1. resimdeki özellik. Emin değilim ama maalesef.
Atv kullanımı yoktu ben oynarken. O açık alanda hep kamyon kullanmıştım.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Yanlış hatırlamıyorsam ilerledikçe açılıyordu o 1. resimdeki özellik. Emin değilim ama maalesef.
Atv kullanımı yoktu ben oynarken. O açık alanda hep kamyon kullanmıştım.
Peki teşekkür ederim dostum, belki ilerleyince açılır bu özellikler.Bu arada oyun çok iyi.Dishonored 2 gibi keşfetme odaklı yapmışlar oyunu.

ISKA

Seviye 13
Peki teşekkür ederim dostum, belki ilerleyince açılır bu özellikler.Bu arada oyun çok iyi.Dishonored 2 gibi keşfetme odaklı yapmışlar oyunu.
Beni biraz hayal kırıklığına uğramıştı ama genel olarak sevmiştim oyunu. İlk Dishonored'i bitirmiştim ama 2. oyunu oyanma fırsatı bulamadım henüz, onu da oynayacağım kısmetse.

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Discorddaki yangın açıklaması gelene kadar ben de üzülmüştüm kapandı diye neyse ki sorunsuz döndü site. Ama @HectorJulian'ın dediği gibi bilgilendirme çok geç geldi. Yangın haberini ben 10 gün önceden farklı bir sitede görmüştüm o zaman bunla alakalı olacağı aklıma gelmemişti. Discordda ise haber 3 gün önce paylaşıldı. En başta söyleselerdi keşke. Bu arada aynı yangından Oyunçeviri de etkilendi ve site hala açılmadı. Umarım Oyunçeviri de sorunsuz atlatır.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Beni biraz hayal kırıklığına uğramıştı ama genel olarak sevmiştim oyunu. İlk Dishonored'i bitirmiştim ama 2. oyunu oyanma fırsatı bulamadım henüz, onu da oynayacağım kısmetse.
Şimdilik oyunun beğenmediğim tek yönü tırmanma mekaniği.Maalesef düzgün çalışmıyor.Kimi yerde şansa zorlayarak tırmanabiliyorken kimi yerde tırmanmıyor bir türlü.Günümüz oyunlarıyla kıyasladığımız zaman eskimiş bir mekanik gibi duruyor.Onun haricinde girişte ben de bu nasıl Metro oyunu diyordum.Hatta açık dünyaya kadar ki o linear kısım biraz sıkıcıydı, eski Metro'ların tadını hiç veremiyordu.Açık dünyaya geçince en azından keşfetme hissi yaşattıyor.O yalnız hissi var (harita olmasa kaybolacaktım çoğu yerde).Keşke eskilerin o gerilim hissi de yaşatabilselerdi ama bu haliyle de güzel bence.

Bu arada gizlilik ve keşif seviyorsan Dishonored 2'yi seveceğini düşünüyorum.O konuda çok başarılı bir oyun.Hikayesi de gayet iyi.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt