Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

RUBENム

war. war never changes.
Vuruş hissiyatı biraz daha iyi olsaydı Star Citizen'i unuttur diyecektim ama o konuda biraz zayıf gibi geldi bana.
Vuruş hissiyatı ve yapay zeka konusunda biraz zayıflıklar var. Fakat bildiğim kadarıyla yapımcı Frontier'ın ilk FPS oyunu olacak Odyssey. İlk deneyim için kabul edilebilir eksiklikler bunlar. Bunun yanında oyunun tam sürümde olmadığını unutmamak lazım. İlerleyen dönemlerde çok daha iyi duruma gelecektir.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Vuruş hissiyatı ve yapay zeka konusunda biraz zayıflıklar var. Fakat bildiğim kadarıyla yapımcı Frontier'ın ilk FPS oyunu olacak Odyssey. İlk deneyim için kabul edilebilir eksiklikler bunlar. Bunun yanında oyunun tam sürümde olmadığını unutmamak lazım. İlerleyen dönemlerde çok daha iyi duruma gelecektir.
Zaten oyunun asıl teması FPS Shooter olmadığı için o konuda biraz daha anlayış gösterilebilir ama yine de işi biraz daha ilerletip daha iyi hale getirebilirlerse daha fazla kitlenin dikkatini çekip Star Citizen'i unutturan bir oyun olabilir bence.

Mass Effect Andromeda ile ligili fikir verebilecek var mı?

İsteğim uzayda çeşitli etkinliklerle takılayım uçuşlu kaçışlı güzel silahlı bir aksiyonda yüzeyim istiyorum. Varsa araba uçak vs de gezeyim.

Fazla uzun mu? iyi bile olsa baya biliyor beni.

AC Origins ortak yönleri neler?

Çok sevidiğim bir oyundur origins ne kadar benziyorsa o kadar hoşlanırım diye düşünüyorum.

Grafikleri güzel diye biliyorum ama bir şey demek isterseniz de okurum.

Multiplayer ı ne vaad ediyor?

Ne kadarını verebiliyor? yada kendinizden bir iki şeyde söyleye bilirsiniz.

MuratTamer

Darth Vader
Mass Effect Andromeda ile ligili fikir verebilecek var mı?

İsteğim uzayda çeşitli etkinliklerle takılayım uçuşlu kaçışlı güzel silahlı bir aksiyonda yüzeyim istiyorum. Varsa araba uçak vs de gezeyim.

Fazla uzun mu? iyi bile olsa baya biliyor beni.

AC Origins ortak yönleri neler?

Çok sevidiğim bir oyundur origins ne kadar benziyorsa o kadar hoşlanırım diye düşünüyorum.

Grafikleri güzel diye biliyorum ama bir şey demek isterseniz de okurum.

Multiplayer ı ne vaad ediyor?

Ne kadarını verebiliyor? yada kendinizden bir iki şeyde söyleye bilirsiniz.
Mass Effect serisini hic oynamadım ama oynayan kimi görsem duysam övüyor istisnasız. Bir tek galiba andromeda pek beğenilmemişti diğerlerine nazaran. Türü seviyorsan hocam bence oyna.

WARTH

Even in burning wounds, a mind strong as steel!
GeForce NOW GAME+ fiyatı belli oldu!

Basic üyelik tıpkı eskisi gibi ücretsiz iken asıl beklenen Premium üyelik fiyatı ise aylık 49.90 TL. Ancak bu fiyat lansmana özel (3 ay için geçerli ) fiyat. Asıl fiyat ise 75 TL.

indir.png

Fiyat mevzusunun kamusal bir firmaya göre çok ciddiyetsiz uzatıldığı kanısındayım. Hayır, ne uzatıyorsun ki abi çocuk musunuz, anlamıyorum. Çekiliş falan da bana çok yakışıksız gelmişti.
Fiyat konusunda benim fikrime gelirsek; Türkiye'de bu hizmeti kullanacak 10 kişiden anca 2 veya 3'ü Premium üyelik satın alacaktır.

Son düzenleme:
GeForce NOW GAME+ fiyatı belli oldu!

Basic üyelik tıpkı eskisi gibi ücretsiz iken asıl beklenen Premium üyelik fiyatı ise aylık 49.09 TL.

Ekli dosyayı görüntüle 244262

Fiyat mevzusunun kamusal bir firmaya göre çok ciddiyetsiz uzatıldığı kanısındayım. Hayır, ne uzatıyorsun ki abi çocuk musunuz, anlamıyorum. Çekiliş falan da bana çok yakışıksız gelmişti.
Fiyat konusunda benim fikrime gelirsek; Türkiye'de bu hizmeti kullanacak 10 kişiden anca 2 veya 3'ü Premium üyelik satın alacaktır. Fiyat olarak beklediğimin (40 TL) bir tık üstünde geldi.
Hizmet düzgün çalışacaksa (burası önemli) fena değil açıkçası.
Hocam benim için ne fark edecek? (Normal bir basic kullanıcı için Türkiye serveri nin etkisi )ve tecrübe ettin mi?

WARTH

Hocam benim için ne fark edecek? (Normal bir basic kullanıcı için Türkiye serveri nin etkisi )Eskiye göre ve tecrübe ettin mi?
Dostum henüz Türkiye sunucusunu bizzat deneyim etmedim fakat en azından uygulama içindeki ağ testini yaptığım zaman gecikmenin daha az olduğunu fark ettim. Muhtemelen gözle görülür bir fark olacaktır. Ancak yoğunluk durumunun hali ne olacak hiç bilmiyorum. Sunucular dayanacak mı? Sıra kuyrukları çoğalacak mı? Yoğunluğa bağlı kalite düşmesi olacak mı? Deli sorular.
Çok da reklamını yaptılar açıkçası. 15 Martta göreceğiz neymiş ne değilmiş diye.

Yanlışım varsa düzeltin ama sanırım 15 Martta GAME+ destekli GFN servisi devreye girince o andan itibaren Avrupa sunucularına resmi olarak bağlanamayacağız. Elbette ki VPN bu sorunu çözebilir fakat resmi olarak GAME+'a mahkum kalacağız.

Ayrıca Lansmandan sonraki fiyat 75 TL (Önceki mesajımda hatalıydı, onu da düzelttim).

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Dostum henüz Türkiye sunucusunu bizzat deneyim etmedim fakat en azından uygulama içindeki ağ testini yaptığım zaman gecikmenin daha az olduğunu fark ettim. Muhtemelen gözle görülür bir fark olacaktır. Ancak yoğunluk durumunun hali ne olacak hiç bilmiyorum. Sunucular dayanacak mı? Sıra kuyrukları çoğalacak mı? Yoğunluğa bağlı kalite düşmesi olacak mı? Deli sorular.
Çok da reklamını yaptılar açıkçası. 15 Martta göreceğiz neymiş ne değilmiş diye.

Yanlışım varsa düzeltin ama sanırım 15 Martta GAME+ destekli GFN servisi devreye girince o andan itibaren Avrupa sunucularına resmi olarak bağlanamayacağız. Elbette ki VPN bu sorunu çözebilir fakat resmi olarak GAME+'a mahkum kalacağız.

Ayrıca Lansmandan sonraki fiyat 75 TL (Önceki mesajımda hatalıydı, onu da düzelttim).
75 TL mi?! Geçmiş olsun.Ne doğru düzgün alan olur, ne de yoğunluk çok olacağı için basic'i kullanabilen.Üstelik ne vereceği meçhulken kimse risk alıp 'aylık' 75 TL ödemez.Fiyatı revize etmezlerse Turkcell için ölü bir yatırımdan öteye gitmeyecektir bu ortaklık.

WARTH

75 TL mi?! Geçmiş olsun.Ne doğru düzgün alan olur, ne de yoğunluk çok olacağı için basic'i kullanabilen.Üstelik ne vereceği meçhulken kimse risk alıp 'aylık' 75 TL ödemez.Fiyatı revize etmezlerse Turkcell için ölü bir yatırımdan öteye gitmeyecektir bu ortaklık.
Şark kurnazlığı böyle bir şey hocam. Fiyat düşük olsaydı ve birçok kullanıcı kazansalardı da bu sefer internet fiyatlarına zam getirirdi bunlar. Beklenir yani.
VPN'de bant genişliğini falan da düşürür bunlar millet Avrupa'dan alıp da düzgün oynayamasın diye.
Yerel fiyatlandırma olacak sanıyordum ben de. Bu haliyle ancak 3-5 kişi alır, onlar da temiz kafayla sırasız oynar.
Hem geçmiş olsun, hem de hayırlı olsun diyorum bu yüzden.

Kimse almasın abi, NVIDIA da anlaşmayı fesh etsin GAME+ da kepenkleri kapasın gitsin. Kırk yılın başı bir iş yapacaklar onda bile para koparma peşindeler. 50 TL'lik servisi 5-10 MS gecikme farkıyla 75 TL'ye satmak nedir?

Son düzenleme:

melihbass

Seviye 999
arkadaşlar son zamanlar da siteye erişim problemleri başladı bunun çözümü konuşuluyor mu ?

Sonat Doğu

Torrent-Oyun.com
75tl tamamen skandal bir fiyat olmuş nvidia Türkiye serveri açmadan önce daha uygun fiyattan veriyordu yanlış hatırlamıyorsam 35-40tl gibi bir şeydi şu anki fiyat şaka gibi resmen aylık 75 tl buna verecek adamın bilgisayarı da çok iyidir zaten gidip te streaming servisi falan satın almaz güle güle Nvidia güle güle Turkcell

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
arkadaşlar son zamanlar da siteye erişim problemleri başladı bunun çözümü konuşuluyor mu ?
Çözümü elimizde olsa konuşacağız da değil maalesef. :)

Server gibi problemler bizi aşan konular maalesef.Bu tarz konular daha üst yetkililerin sorumluluğunda.

Geçmiş olsun. Turkcell i bilmem de nvidia kar edemeyecek o belli. Turkcell gibi aç bir firma asla yaş tahtaya basmaz bakalım neler olacak.

WARTH

Geçmiş olsun. Turkcell i bilmem de nvidia kar edemeyecek o belli. Turkcell gibi aç bir firma asla yaş tahtaya basmaz bakalım neler olacak.
2-3 saate Premium hesap ile test edip Avrupa sunucuları ile arasındaki farka bakacağım.
Her hâlükârda 75 TL çok fazla ve inanılmaz gülünç bir fiyatlandırma. Anlaşma feshedilir bu gidişle, şimdiden diyeyim.

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Ve 1 yılda hisse senedi değeri 700% artan Tesla Motors'un yere çakıldığı an.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt