Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'

Elden Ring'in şu ana kadar yayınlanan sızıntı videoları. Sadece 3. part kaldı fragmanın tamamlanması için. Şunu da belirtmek lazım fragman 1 seneden eski bir fragman o yüzden oyunun son halini yansıtmamakta. Bir de söylenene göre Demons Souls Remake'den sonra grafik çıtasını yükseltmek için oyun ertelendi deniliyor. Şahsen ben buna inanmıyorum, Fromsoftware sırf grafik için erteleme yapmaz diye düşünüyorum.

Elden Ring'in şu ana kadar yayınlanan sızıntı videoları. Sadece 3. part kaldı fragmanın tamamlanması için. Şunu da belirtmek lazım fragman 1 seneden eski bir fragman o yüzden oyunun son halini yansıtmamakta. Bir de söylenene göre Demons Souls Remake'den sonra grafik çıtasını yükseltmek için oyun ertelendi deniliyor. Şahsen ben buna inanmıyorum, Fromsoftware sırf grafik için erteleme yapmaz diye düşünüyorum.
İlk izlediğimde dark souls gibi duruyordu combat ama şimdi bu trailer' a baktığımda ds3, Bloodborne ve sekiro' nun karışımı gibi bir şey yapmışlar sanki. Yine trailer da ki zırhlar da bazıları bloodborne bazıları ds den fırlamış gibi.

naCrimed

İlk izlediğimde dark souls gibi duruyordu combat ama şimdi bu trailer' a baktığımda ds3, Bloodborne ve sekiro' nun karışımı gibi bir şey yapmışlar sanki. Yine trailer da ki zırhlar da bazıları bloodborne bazıları ds den fırlamış gibi.
Hocam fragman 1 sene önceki bir zamandan olduğu için önceki oyunlardan dosyalarının kullanılması normaldir. Oyun yapımının başlarında çoğu şirket önceki oyunlarının dosyalarını geçici olarak kullanır onun üzerine tasarlar. Ama şöyle bir şey var ki Fromsoftware genelde de çok fazla geri dönüşüm yapan bir firma o yüzden aynı şeyler olursa şaşırtmasın yani.

naCrimed

Oyunu açıklayacak video yayınlamak zorunda kalmış adamlar.:D

Bir de bu videoyu izleyene kadar ilgim yoktu oyuna karşılık ama şimdi oluşmaya başladı.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Oyunu açıklayacak video yayınlamak zorunda kalmış adamlar.:D

Bir de bu videoyu izleyene kadar ilgim yoktu oyuna karşılık ama şimdi oluşmaya başladı.
DOOM gibi hikayesi arka planda olan bir oyun olacak galiba.Hikaye namına pek bir şey göremedim.Yine de güzel olacağını düşünüyorum.

naCrimed

DOOM gibi hikayesi arka planda olan bir oyun olacak galiba.Hikaye namına pek bir şey göremedim.Yine de güzel olacağını düşünüyorum.
Evet hocam dediğiniz gibi olacak büyük ihtimalle. Oynanış sıkıntısı olmadığı sürece ki yani adamlar çözdü işi, hikayeyi de Doom gibi arkaya iyi atabilirse iyi bir oyun olacağını düşünüyorum.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt