Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Bence de, aradan uzun bir zaman geçmeden TLoU 2, Uncharted 4 ve son God of War oyunu gelmez.Ama Killzone, inFamous, hatta Shadow of the Colossus gibi oyunların da geleceğine inanıyorum.SpiderMan konusunda emin değilim çünkü aradan uzun zaman geçmemiş olması ve tek bir oyun olmasından dolayı Sony'nin kolay kolay bu markayı salmayacağını düşündürtüyor.
Hocam Killzone maalesef tamamen ölü bir seri artık. Kendi sitesi bile kapatıldı Sony tarafından.:(

Ben şu an gelecek en yakın 2 oyun Bloodborne ve Ratchet & Clank (2016) diye düşünüyorum. Spider Man'in ise uzun bir süre geleceğini hiç zannetmiyorum. Konsolun en çok satan oyunu, Sony öyle kolay kolay bırakmaz. TLoU, Uncharted, GoW gibi serilerden en yüksek ihtimalli olanın Uncharted olduğunu düşünüyorum. Sony bir çok kez Uncharted Nathan Drake Collection'ı ücretsiz verdi gelecekse o gelecektir bence büyük yapımlardan. Yeni bir Uncharted yapıldığına dair söylentiler de var zaten hem onu desteklemeye amaçlı hem de yeni duyurulan Indiana Jones oyunundan sonra pazardaki genel dominantlığını korumak için çıkarması mantıklı bir hareket olur.

Bu arada PS4-PS5 kullanıcılarına duyurulur. Ratcher & Clank (2016) Mart'ın 2'sinden ay sonuna kadar ücretsiz olacak. Bu süre zarfında eklerseniz oyun kalıcı olarak sizin olacak. Ayrıca Sony Haziran ayına kadar böyle ücretsiz oyunlar vereceğini açıkladı. Geçen sene de Uncharted Nathan Drake Collection ve Journey vermişti.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Hocam Killzone maalesef tamamen ölü bir seri artık. Kendi sitesi bile kapatıldı Sony tarafından.:(

Ben şu an gelecek en yakın 2 oyun Bloodborne ve Ratchet & Clank (2016) diye düşünüyorum. Spider Man'in ise uzun bir süre geleceğini hiç zannetmiyorum. Konsolun en çok satan oyunu, Sony öyle kolay kolay bırakmaz. TLoU, Uncharted, GoW gibi serilerden en yüksek ihtimalli olanın Uncharted olduğunu düşünüyorum. Sony bir çok kez Uncharted Nathan Drake Collection'ı ücretsiz verdi gelecekse o gelecektir bence büyük yapımlardan. Yeni bir Uncharted yapıldığına dair söylentiler de var zaten hem onu desteklemeye amaçlı hem de yeni duyurulan Indiana Jones oyunundan sonra pazardaki genel dominantlığını korumak için çıkarması mantıklı bir hareket olur.

Bu arada PS4-PS5 kullanıcılarına duyurulur. Ratcher & Clank (2016) Mart'ın 2'sinden ay sonuna kadar ücretsiz olacak. Bu süre zarfında eklerseniz oyun kalıcı olarak sizin olacak. Ayrıca Sony Haziran ayına kadar böyle ücretsiz oyunlar vereceğini açıkladı. Geçen sene de Uncharted Nathan Drake Collection ve Journey vermişti.
Sitesinin kapatılması en fazla yenisinin çıkmasına engel olur bence, pc'ye çıkarmamak gibi bir şeye neden olmaz bence.Basit değil ama yapacakları tek şey pc'ye port etmek.Guerilla Games dağılmadıysa (ki Horizon'u onlar yapıp pc'ye de çıkarmıştı) pc'ye gelebilecek oyunların başında bence Killzone oyunu geliyor.Zaten seri ölü olduğu için pc'ye gelme ihtimali var.Hem bu sayede yeni bir başlangıç yapma istekleri de olabilir.Neyse bekleyip göreceğiz artık, inşallah gelir.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Valla dostlar forumun 2 gündür kapalı olduğu şu günlerde forumun değerini daha çok anladım.D2 Outsider yaması için DH'ye gireyim dedim, demez olaydım.Ne lanet, ne toksik pis bir yermiş ya! Bir de bazı kendini bilmezler buraya pis yer demez mi! :D

Bu arada konu D2 Outsider yaması değil, konu Apex Çevirin translate çevirilerinden ötürü haklı olarak dağılması ve avukatlığa soyunan birkaç kenidini bilmez soytarı.
Neyseki hepsinin ağzının payını verdim.

Valla dostlar forumun 2 gündür kapalı olduğu şu günlerde forumun değerini daha çok anladım.D2 Outsider yaması için DH'ye gireyim dedim, demez olaydım.Ne lanet, ne toksik pis bir yermiş ya! Bir de bazı kendini bilmezler buraya pis yer demez mi! :D

Bu arada konu D2 Outsider yaması değil, konu Apex Çevirin translate çevirilerinden ötürü haklı olarak dağılması ve avukatlığa soyunan birkaç kenidini bilmez soytarı.
Neyseki hepsinin ağzının payını verdim.
YouTube videoları atamayınca bunalıma girdim.

Link var mı?

Claayns06

Torrent-Oyun.com
Bloodborne da artık duyurulur herhalde, yıllardır çıktı çıkacak diye söylentiler dolaşıyor. Shadow of the Colossus da gelse harika olur.
Bloodborne'u konsolda biri NG+ olmak üzere iki kere bitirdim. Viktorya dönemi atmosferi, müzikler, boss tasarımları ile harika bir yapım. Umarım PC'ye de gelir de 60 FPS olarak tekrardan deneyim ederiz. PC'ye gelmeyi hak eden bir oyun bana göre.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
YouTube videoları atamayınca bunalıma girdim.

Link var mı?
Elimdeki şimdilik bu var dostum, idare et. ;D

:D:D

@Transient Ghost nolmuş siteye? En son marstır gezegendir Nasa'dır konuşuyorduk dünya düz diyenler falan vardı yalan oldu site :D marslılardan şüpheleniyorum;

Ekli dosyayı görüntüle 244146
''Dünya yuvarlaktır'' diyen kitle burdaki ''Dünya düzdür'' tartışmasını görünce siteyi yakmakla tehdit etti.İki gündür ateşi söndürmeye çalışıyoruz.Neyse ki sorunsuz atlattık.Yani anlayacağınız yine insana kötülük yapan yine insan oldu, Marslıların bir suçu yok, ben şahidim. ;D

Son düzenleme:
Bloodborne'u konsolda biri NG+ olmak üzere iki kere bitirdim. Viktorya dönemi atmosferi, müzikler, boss tasarımları ile harika bir yapım. Umarım PC'ye de gelir de 60 FPS olarak tekrardan deneyim ederiz. PC'ye gelmeyi hak eden bir oyun bana göre.
Tam bir şaheser, bana da bir kez bitirmek nasip oldu. Lore olarak da mükemmel, Cthulhu mitosunu mükemmel yansıtmışlar.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Tam bir şaheser, bana da bir kez bitirmek nasip oldu. Lore olarak da mükemmel, Cthulhu mitosunu mükemmel yansıtmışlar.
Böyle övünce benim de canım çekti valla.Muhtemelen Sekiro gibi merakla başlayıp sonunda adam gibi ilerleyemeden sinirli bir şekilde kalkacağım oyunun başından. ;D Aslında DS ile türe sıfırdan girip alışabilirim diye düşünyorum ama oynamadığım o kadar birikmiş oyun var ki sıra DS'ye zor gelir.Bir de bu DS'ler falan gereğin fazla uzun olduğu için o da bir tık gözümü korkutuyor aslında.

Böyle övünce benim de canım çekti valla.Muhtemelen Sekiro gibi merakla başlayıp sonunda adam gibi ilerleyemeden sinirli bir şekilde kalkacağım oyunun başından. ;D Aslında DS ile türe sıfırdan girip alışabilirim diye düşünyorum ama oynamadığım o kadar birikmiş oyun var ki sıra DS'ye zor gelir.Bir de bu DS'ler falan gereğin fazla uzun olduğu için o da bir tık gözümü korkutuyor aslında.
Hahahah bence sekiro aralarında en zoru sinirlenmen gayet normal, sakin kafayla oynamak lazım abi yoksa hiç çekilmiyor souls oyunları. Dediğin gibi souls oyunları uzun oluyor, ben genelde ilk oynayışımda 40 saat gömüyorum. Souls kafasına girdin mi gerisi geliyor abi, yani sakin oynayacaksın, bam güm girmeyeceksin, nerede saldıracağını bileceksin. Ama Bloodborne pc' ye gelirse kesinlikle denemeni tavsiye ederim, bir de takıldığın yerlerde tam çözümlere bakman daha hayırlı olacaktır. :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Hahahah bence sekiro aralarında en zoru sinirlenmen gayet normal, sakin kafayla oynamak lazım abi yoksa hiç çekilmiyor souls oyunları. Dediğin gibi souls oyunları uzun oluyor, ben genelde ilk oynayışımda 40 saat gömüyorum. Souls kafasına girdin mi gerisi geliyor abi, yani sakin oynayacaksın, bam güm girmeyeceksin, nerede saldıracağını bileceksin. Ama Bloodborne pc' ye gelirse kesinlikle denemeni tavsiye ederim, bir de takıldığın yerlerde tam çözümlere bakman daha hayırlı olacaktır. :)
Eyvallah dostum, önerin için teşekkürler.Ben de sakin kafayla oynamak istiyorum ama gerek zaman sorunu, gerekse hayattaki sinir bozan olaylar sakin kalmama engel oluyor maalesef.Dediğin gibi Sekiro boss'ların zayıf yönlerini anlamak için zor oyun olduğu için diğerlerine göre daha zor gelebiliyor.Bir de Sekiro'da ekstra atik olmak gerekiyor.Diğerleri öyle mi bilmiyorum.

koca kafa

Her şeyi salla ama çayı demle hacı
darksouls gibi zor mu

Yaşıyor musunuz kaç gündür giremiyorum yav selamlar herkese :D Günlük girer okur konuları çıkardım 2gündür okuyamadım :D

Claayns06

Torrent-Oyun.com
Bloodborne, Dark Souls'lara göre çok daha hızlı tepki göstermeniz gereken bir yapım. Benim oynanış stilime de daha yatkın. Dolayısı genel olarak Dark Souls'lara kıyasla daha kolayca ilerledim ve bitirdim. Ama İllallah ettiren bosslar da var Bloodborne'da.

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'

Yıllardır beklediğim oyunun Remake'i geliyor. Steamde demosu mevcut 1-2 saatlik ilk bölümünü oynayabilirsiniz. Fiyat olarak da çok uygun 67 TL'ye hem System Shock Remake'i hem de System Shock 2 Remastered'a sahip olacaksanız. Orijinal oyunları oynamamış insanlara seriye bu oyunla giriş yapmasını şiddetle tavsiye ediyorum.

Demoyu bu linkten indirebilirsiniz.

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt