Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Düzenli olarak olmasa da her oyuna girdiğim zaman bir takım şeylerin iyiye gittiğini fark edebiliyorum ben aslında. Hiçbir zaman ''Oho, batırmışsınız iyice oyunu be'' dediğim olmadı. Her güncelleme ile bir takım yenilikler ekleniyor ve buna ek olarak daha önceden eklenmiş yeniliklere ince ayar çekilerek pürüzsüz hale getiriliyor.

Muhtemelen yaklaşık 1-2 sene içerisinde oyun tamamiyle oturaklı hale gelecektir. Ancak bu noktadan sonra eski hype'ının kalacağını da zannetmiyorum. Sadece eski zamanlardan kalan kemik kitle bayılacaktır oyuna. Ancak nereden bakarsam bakayım, oyuna genel hatlarıyla başarılı diyebilirim. Deli gibi satış da yaptı. Birkaç hata ve optimizasyon sorunları (artık bir sorun değil) haricinde iyi bir çıkış bile yaptı denebilir. Rezillik çıkmadı yani.
Tabi gelişiyor oyun onda sıkıntı yok ama her yeni mekanikte tekrar bozuluyor oyunun çoğu düzeni ( ekonomi , snowball , yapay zeka ve npc lerin ordularına yemek toplaması gibi hesaplamalı bir düzeni olan mekanikler ) her update ile bozuluyor. Rezillik bence en başta çıktığı zaman yaşandı ve adı çok AAA oyun yapan firmalar kadar bilinmediğinden çok zarar görmedi ama Twitch te LIRIK oynadığında izlemiştim benim yüzüm kızardı diye bilirim oyunun orta kısımlarına doğru ilerlediği zaman. Bir kuşatmayı çökmeden oynamak için 1-2 saat uğraştı, chat yıkılıyordu bu ortamda 5 yayın düşün ( 5 kişi yayınlamıştır değil mi çıktığı gün ) yeteri kadar rezil olduk zaten. Olan oyunun ve serinin potansiyeline birde oyunculara oldu. Şirket parasını aldı çekildi kenara. Kimin umurunda diyebilirsin ama benim gibi kaç kişi vardır bir düşün ,TW artık benim karam listem de özellikle korsan oyna eğer oynayacaksan listesi. Saf bir insanı bile bir kere kandıranilirsin yalanlarla.

Son düzenleme:

RUBENム

war. war never changes.
Steam üzerinden EA Play alan varsa DA Origins'i eklesin hesaba. EA Play aboneliğine dahil edilmiş. Haberiniz olsun.

Avhan

Squidward'ün hayalleri burada yatıyor.
Aboneliğe dahil değildi veya ben yanlış hatırlıyorum. DA 2 ve Inquisition oyunları vardı sadece. Origins ise düne kadar hesaba eklenemiyordu. Oyunu aboneliğinizin geçerli olduğu süre boyunca oynayabilirsin.
Ben kullanıyorum da 2 hafta önce Steam'den eklemiştim DA:Origins'in ultimate edition'unu. Şuan 2'yi oynuyorum ama 3 oyun da ekli bende ea play sağolsun. Origins'i yıllar önce oynadım, bir ay kadar önce de tekrar bitirdim. Çok sağlam oyun. En iyi oyun benim gözümde. LOU2 yanında halt yer o_O

emrecan123

Torrent-Oyun.com

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Days Gone pc ye geliyormuş arkadaşlar. Zombi severlerin gözü aydın. Gerçi az çok biliniyordu çıkarılacağı ama bir tweette spring demişler. Nisan mayıs gibi çıkabilir.
Zamanında üstüne basa basa demiştim, Days Gone ve Killzone Serisinden bir oyun (muhtemelen Shadow Fall) pc'ye gelecek diye.Oyundan beklentim her ne kadar düşük olsa da bu habere çok sevindim valla. :)

İnşallah Horizon Zero Dawn ve Detroit Become Human gibi sorunlu bir çıkış yapmazlar.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Evet ama doğru çıkacağı kesin olan bir söylentiydi. Horizon gibi kimsenin takmadığı, ancak ortalama olan oyunların PC ye geleceği Horizon ile kesinleşmiş oldu yani. Hatta Spider Man falan da gelirse şaşırmayın.
Başta Bloodborne olmak üzere TLoU 1, GoD of War'lardan birkaçı ve Uncharted Serisinden birkaç oyun daha gelecektir, ondan kimsenin şüphesi kalmadı zaten.Tabi onaylanana kadar gelecekleri kesin değil.RDR 1'e uzun zamandır gelecek diyoruz ama Rockstar nuh diyor, peygamber demiyor. :)

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Evet ama doğru çıkacağı kesin olan bir söylentiydi. Horizon gibi kimsenin takmadığı, ancak ortalama olan oyunların PC ye geleceği Horizon ile kesinleşmiş oldu yani. Hatta Spider Man falan da gelirse şaşırmayın.
Söylentiler vardı ama kim bilir ne zamana diyorduk. Şimdi bahar deniyor bakalım.

Benim çok beklediğim bir oyun değil. Uncharted gelsin diğerleri gelmese de olur derim bana kalsa. Ama onun için pek umut yok galiba.

Başta Bloodborne olmak üzere TLoU 1, GoD of War'lardan birkaçı ve Uncharted Serisinden birkaç oyun daha gelecektir, ondan kimsenin şüphesi kalmadı zaten.Tabi onaylanana kadar gelecekleri kesin değil.RDR 1'e uzun zamandır gelecek diyoruz ama Rockstar nuh diyor, peygamber demiyor. :)
Belki bi ihtimal evet o serilerin ilk oyunları gelebilir. Ama bu son çıkanlarının geleceğini pek sanmıyorum.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Belki bi ihtimal evet o serilerin ilk oyunları gelebilir. Ama bu son çıkanlarının geleceğini pek sanmıyorum.
Bence de, aradan uzun bir zaman geçmeden TLoU 2, Uncharted 4 ve son God of War oyunu gelmez.Ama Killzone, inFamous, hatta Shadow of the Colossus gibi oyunların da geleceğine inanıyorum.SpiderMan konusunda emin değilim çünkü aradan uzun zaman geçmemiş olması ve tek bir oyun olmasından dolayı Sony'nin kolay kolay bu markayı salmayacağını düşündürtüyor.

Bence de, aradan uzun bir zaman geçmeden TLoU 2, Uncharted 4 ve son God of War oyunu gelmez.Ama Killzone, inFamous, hatta Shadow of the Colossus gibi oyunların da geleceğine inanıyorum.SpiderMan konusunda emin değilim çünkü aradan uzun zaman geçmemiş olması ve tek bir oyun olmasından dolayı Sony'nin kolay kolay bu markayı salmayacağını düşündürtüyor.
Bloodborne da artık duyurulur herhalde, yıllardır çıktı çıkacak diye söylentiler dolaşıyor. Shadow of the Colossus da gelse harika olur.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt