Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Ya aşırı sinirimi bozan bir durum var belki yaşayıp çözen olmuştur. Oyunların kısayollarını masaüstünde tutuyorum bazılarının simgeleri kayboluyor beyaz bir dosya oluyor bunu nasıl düzelticem ? Sağ tık simge değiştir dediğimde o simge görünüyor(Örnek ETS2 Tır simgesi görünüyor) Çok sinirime gitmeye başladı çözümünü bilen var mı

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Ya aşırı sinirimi bozan bir durum var belki yaşayıp çözen olmuştur. Oyunların kısayollarını masaüstünde tutuyorum bazılarının simgeleri kayboluyor beyaz bir dosya oluyor bunu nasıl düzelticem ? Sağ tık simge değiştir dediğimde o simge görünüyor(Örnek ETS2 Tır simgesi görünüyor) Çok sinirime gitmeye başladı çözümünü bilen var mı
Aynı sorun bende de oldu. Win10 updatelerinden şüphelenmiştim hatta. Hepsinin kısayollarını baştan yaptım. Bir raha bozulmadılar bir iki haftadır.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bende de oluyor ama ben çoğunlukla kendi indirdiğim ikonu kullandığım için pek takmıyorum o durumu.Herhangi bir png'yi ikona çevirmek için aşağıdaki siteyi kullanabilirsin bu arada.

Prototype2'yi uzun bir aradan sonra tekrar bitirdim. Oyun hakkında söyleyeceğim tek şey var. Finalinde final bossu keserken üzüldüğüm tek oyun :D

Desperados 3 gibi grafikleri iyi benzer bir oyun önerebilir misiniz ? Mümkünse Türkçe seçeneği olsun teşekkürler
Vahşi batı falan olmak zorunda değil türü benzesin yeter :D Türünü bilmediğim için araştırma yapamadım internette

Desperados 3 gibi grafikleri iyi benzer bir oyun önerebilir misiniz ? Mümkünse Türkçe seçeneği olsun teşekkürler
Vahşi batı falan olmak zorunda değil türü benzesin yeter :D Türünü bilmediğim için araştırma yapamadım internette
Türkçe destekleyip desteklemediklerini bilmiyorum ama bunlara bir bak istersen. Bu tür oyunlar strateji ve gizlilik-Gerçek zamanlı taktik oyunlar kategorilerine giriyor.

Partisans 1941
Shadow Taktics: Blades Of The Shogun
Broken Lines
Frostpunk The Last Autumn
Commandos 2
Narcos Rise Of the Cartels
Door Kickers 2: Task Force North

Türkçe destekleyip desteklemediklerini bilmiyorum ama bunlara bir bak istersen. Bu tür oyunlar strateji ve gizlilik-Gerçek zamanlı taktik oyunlar kategorilerine giriyor.

Partisans 1941
Shadow Taktics: Blades Of The Shogun
Broken Lines
Frostpunk The Last Autumn
Commandos 2
Narcos Rise Of the Cartels
Door Kickers 2: Task Force North
Narcos'u denemiştim ama çok saçma gelen bir durum oldu. Oynama sırası karşı yapay zekaya geldiğinde adamını dibime kadar getirip ordan sıkıyor her seferinde bu da gerçekçiliği bozuyordu :D Sırayla oynamalı değilde Partisans ve desperados gibi oyunlar arıyorum partisansa bir bakayım teşekkür ederim :)
Edit : Bu arada ilk kez oynuyorum bu türü FPS-TPS-MMORPG-RPG oynayacak oyun bulamadığımdan bir deniyeyim dedim :D

Narcos'u denemiştim ama çok saçma gelen bir durum oldu. Oynama sırası karşı yapay zekaya geldiğinde adamını dibime kadar getirip ordan sıkıyor her seferinde bu da gerçekçiliği bozuyordu :D Sırayla oynamalı değilde Partisans ve desperados gibi oyunlar arıyorum partisansa bir bakayım teşekkür ederim :)
Edit : Bu arada ilk kez oynuyorum bu türü FPS-TPS-MMORPG-RPG oynayacak oyun bulamadığımdan bir deniyeyim dedim :D
Rica ederim. İyi oyunlar. Oyun kıtlığında farklı türlere bakmak en güzeli. :)

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt