Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
S.T.A.L.K.E.R. 2, Işın İzlenme ve 4K Çözünürlük desteği ile birlikte gelecek!
Kaynak : https://www.technopat.net/2021/01/1...eliyor/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Senelerdir beklediğim oyun. Eğer daha önceden hiç STALKER oynamamış olan varsa bu oyunu kaçırmasın çıktığı zaman. Ekip oyun üzerine çaba sarf ederse (ki çok büyük ihtimalle edeceklerdir) şu ana kadar görülmüş en muhteşem atmosferi sunacaktır oyunculara. Hele bir de HUD'u kapatan, oyunu gerçekçi yapacak bir hardcore mod da eklenirse.. Çok yükseldim ben bu oyuna.

Haberleri seriye bağladıklarına göre çıkışı yaklaşıyor olabilir.

Beklenen haber..
NVIDIA, Turkcell ve GeForce Now için Türkiye'ye sunucu açacak!
Ekli dosyayı görüntüle 243315

Ağzından bal damlıyor valla. :)

WARTH

Even in burning wounds, a mind strong as steel!
Haberleri seriye bağladıklarına göre çıkışı yaklaşıyor olabilir.

Ağzından bal damlıyor valla. :)
Evet dostum, Türkiye'deki oyuncular için çok iyi oldu bu haber. Hem artık giriş kapasitesi yükseleceği için sıra bekleme derdi azalacak, hem de gecikme sorunu bir nebze aşılacak. Ödemenin de Türk Lirası cinsinden yapılması cabası. NVIDIA'nın Türkiye'de ofisi halihazırda bulunmakta zaten. Fiyatta da değişikliğe gidilebilir. Şu haliyle bile fiyatlar gayet uygun bana kalırsa. Ayda 50 TL verip evdeki tozlanmış laptop ile oyun oynamak bütün oyuncuların hayaliydi. Cloud Streaming servisleri bunu sağladı. Gereksiz bahane bulmak tatsız olur.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Evet dostum, Türkiye'deki oyuncular için çok iyi oldu bu haber. Hem artık giriş kapasitesi yükseleceği için sıra bekleme derdi azalacak, hem de gecikme sorunu bir nebze aşılacak. Ödemenin de Türk Lirası cinsinden yapılması cabası. NVIDIA'nın Türkiye'de ofisi halihazırda bulunmakta zaten. Fiyatta da değişikliğe gidilebilir. Şu haliyle bile fiyatlar gayet uygun bana kalırsa. Ayda 50 TL verip evdeki tozlanmış laptop ile oyun oynamak bütün oyuncuların hayaliydi. Cloud Streaming servisleri bunu sağladı. Gereksiz bahane bulmak tatsız olur.
Donanımların satışının azalıp, streaming sisteminin yükselişe geçmesini sağlayacak ülkelerden biri Türkiye olacaktır çünkü malum donanımların fiyatı azalacağına aksine artmaya başladığı bir dönemdeyiz.Tabi bunun için oyun fiyatlarının da alınabilir seviyeye gelmesi ve korsan kullanımının azalması gerekiyor.Ve de internet alt yapısının daha iyi seviyeye gelmesi de gerekiyor.Geforce Now'ın gelmesiyle birlikte 2 sene içerisinde bir şeyler olacağını düşünüyorum, umarım yanılmayız.

WARTH

Even in burning wounds, a mind strong as steel!
Donanımların satışının azalıp, streaming sisteminin yükselişe geçmesini sağlayacak ülkelerden biri Türkiye olacaktır çünkü malum donanımların fiyatı azalacağına aksine artmaya başladığı bir dönemdeyiz.Tabi bunun için oyun fiyatlarının da alınabilir seviyeye gelmesi ve korsan kullanımının azalması gerekiyor.Ve de internet alt yapısının daha iyi seviyeye gelmesi de gerekiyor.Geforce Now'ın gelmesiyle birlikte 2 sene içerisinde bir şeyler olacağını düşünüyorum, umarım yanılmayız.
Aman hocam, İSS'ler işi fırsata çevirip fiyatları arttırmasınlar da :d
Şaka maka artık fırsatçılığı bırakıp ülkenin geneline sağlam bir altyapı ve dağıtımın başlaması gerekiyor artık. Umarım sizin de dediğiniz gibi GFN buna vesile olur.

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Dostlar iyi geceler. Birşey danışacağım. Birkaç gündür pc de bir problem başladı. Şöyleki oyunlarda ve pc deki videolarda sorun yok ancak online bir video izlediğimde tam ekran yaptigimda ekran bir an kararıyor. Sanki monitör kapanmış gibi oluyor, gpu nun fanı biraz hızlanıp birkaç saniye içinde masaüstüne dönüyor ya da pc resetleniyor. İki kez youtubeda bir kez de netflixde video izlerken başıma geldi son birkaç günde. Her seferinde yaşamıyorum bu durumu. Böyle bir şey yaşayan ya da duyan var mı aranızda? Tüm driverlar ve windows güncel pcde.

melihbass

ASASI OLMAYAN KAHIN
Dostlar iyi geceler. Birşey danışacağım. Birkaç gündür pc de bir problem başladı. Şöyleki oyunlarda ve pc deki videolarda sorun yok ancak online bir video izlediğimde tam ekran yaptigimda ekran bir an kararıyor. Sanki monitör kapanmış gibi oluyor, gpu nun fanı biraz hızlanıp birkaç saniye içinde masaüstüne dönüyor ya da pc resetleniyor. İki kez youtubeda bir kez de netflixde video izlerken başıma geldi son birkaç günde. Her seferinde yaşamıyorum bu durumu. Böyle bir şey yaşayan ya da duyan var mı aranızda? Tüm driverlar ve windows güncel pcde.
ekran kartın AMD mı? Benim pc de son driver ile youtube da videoyu tam ekran yaparken videonun yarısı yeşil oluyor düzeliyor senin soruna benzer şekilde.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Hocam tam olarak olmasa da ekranın kararıp gpu fanının hızlanması başıma gelmiş bir olay.Sebebi aynı mıdır bilmem ama benimkinin sorunu ekran kartının yuvasından hafif oynamış olmasıydı.Tabi ekran geri gelmiyordu bende.Bir de gpu biraz ısınmıştı da.Ben kasayı kapağı açık bir şekilde kullandığım için sebebini kolayca tahmin edip ekran kartının yerini sağlamlaştırdım, bi' kontrol et istersen.

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
NOT: VİDEOLARDAKİ YORUMLARA KESİNLİKLE BAKMAYIN YAKIN ZAMANDA OYUNUN NEREDEYSE TAMAMI SIZDIRILDI O YÜZDEN SPOILER YEME İHTİMALİNİZ ÇOK YÜKSEK.

Kısa süre önce RE: Village yayını gerçekleşti oradan kısa bir özet.

Oyun hem yeni nesle hem de eski nesle geliyor. Bugün itibariyle PS5'e özel bir demo yayınlandı.
İlkbaharda tüm platformlar için de farklı bir demo yayınlanacak. Oyun 7 Mayıs 2021'de çıkacak.

Oynanış videosu olarak 10 dakikalık kesintisiz bir video bekliyordum ama istediğim olmadı baya kese kese hazırlamışlar. En sevindiğim şey 6 dakikalık videodaki düşman çeşitliliği RE:7 den daha fazla. Sunan kişi bulmacanın da fazla olacağını söyledi ona da sevindim.

Ayrıca, Resident Evil'ın 25. yılına özel RE: Re:Verse adlı multiplayer oyun geliyor. Seriden önemli karakterleri oynayabildiğimiz 6 kişilik PvP içerikli bir oyun. RE: Village alanlara ücretsiz verilecek ayrıca da ücretli olarak satılacaktır büyük ihtimalle.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
NOT: VİDEOLARDAKİ YORUMLARA KESİNLİKLE BAKMAYIN YAKIN ZAMANDA OYUNUN NEREDEYSE TAMAMI SIZDIRILDI O YÜZDEN SPOILER YEME İHTİMALİNİZ ÇOK YÜKSEK.

Kısa süre önce RE: Village yayını gerçekleşti oradan kısa bir özet.

Oyun hem yeni nesle hem de eski nesle geliyor. Bugün itibariyle PS5'e özel bir demo yayınlandı.
İlkbaharda tüm platformlar için de farklı bir demo yayınlanacak. Oyun 7 Mayıs 2021'de çıkacak.

Oynanış videosu olarak 10 dakikalık kesintisiz bir video bekliyordum ama istediğim olmadı baya kese kese hazırlamışlar. En sevindiğim şey 6 dakikalık videodaki düşman çeşitliliği RE:7 den daha fazla. Sunan kişi bulmacanın da fazla olacağını söyledi ona da sevindim.

Ayrıca, Resident Evil'ın 25. yılına özel RE: Re:Verse adlı multiplayer oyun geliyor. Seriden önemli karakterleri oynayabildiğimiz 6 kişilik PvP içerikli bir oyun. RE: Village alanlara ücretsiz verilecek ayrıca da ücretli olarak satılacaktır büyük ihtimalle.

Oynanıştaki düşman çeşitliliği, mekan çeşitliliği, atmosferi ve bulmacaları konusunda iyi olacağı konusunda neredeyse eminim ama hikaye konusunda ne kadar iyi olabilirler orası benim açımdan soru işareti.Saymış olduğum oynanış elementleri daha önceki oyunlarda iyi işlenmiş unsurlar, üzerinden düşünülerek türetilebilecek şeyler ama hikayenin konusu ne olacak orası tam olarak belli değil.Şimdilik minimum 8'lik bir oyunmuş gibi merakla bekliyorum ama umarım beklentilerin altında bir hikayeyle çıkış yapmaz.Hikaye işlenişi konusunda Capcom'a güveniyorum.

Bu arada RE 7'yi oynayana kadar RE 8'i neredeyse sıfır hype'la bekliyordum.RE 7'nin başı her ne kadar sönük başlamış olsa da (ilk 1 saatin ardından oynamaya vermiştim) devamında güzel şeyler vadeden, sunan bir oyundu.RE 7'nin FPS bakış açısıyla bu kadar iyi sunulabildiğini görünce RE 8'e karşı beklentim bir anda yükseldi.Tabi fragmanlar da bir nebze etki etmiştir.

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Oynanıştaki düşman çeşitliliği, mekan çeşitliliği, atmosferi ve bulmacaları konusunda iyi olacağı konusunda neredeyse eminim ama hikaye konusunda ne kadar iyi olabilirler orası benim açımdan soru işareti.Saymış olduğum oynanış elementleri daha önceki oyunlarda iyi işlenmiş unsurlar, üzerinden düşünülerek türetilebilecek şeyler ama hikayenin konusu ne olacak orası tam olarak belli değil.Şimdilik minimum 8'lik bir oyunmuş gibi merakla bekliyorum ama umarım beklentilerin altında bir hikayeyle çıkış yapmaz.Hikaye işlenişi konusunda Capcom'a güveniyorum.

Bu arada RE 7'yi oynayana kadar RE 8'i neredeyse sıfır hype'la bekliyordum.RE 7'nin başı her ne kadar sönük başlamış olsa da (ilk 1 saatin ardından oynamaya vermiştim) devamında güzel şeyler vadeden, sunan bir oyundu.RE 7'nin FPS bakış açısıyla bu kadar iyi sunulabildiğini görünce RE 8'e karşı beklentim bir anda yükseldi.Tabi fragmanlar da bir nebze etki etmiştir.
Ben de aynı şekilde düşünüyorum hocam. Hikaye konusunda biraz şüpheliyim. Sanki RE4 Remake öncesi satışları arttırsın diye zorlama yapılmış bir teması var. Adamlar sırf 8 diyebilmek için VIIILAGE yapmış gibi. Umarım hikayesi de iyi olur da bu şekilde her yönden 7. oyundan iyi olmuş olur.

Son düzenleme:

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt