Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Millet bir şey soracağım bu klavye bazen sapıtıyor Q basınca alta atıyor, H basınca arama çubuğu çıkıyor gibi gibi nasıl düzeltirim bunu?

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Next-gen Fifa baya baya iyi gözüküyor yalnız dostlar. Bu sene kağıt üstünde next-gen olur icraatte birşey olmaz diyordum ps5 te söz konusu Ea olunca. Ama hoş duruyor yani düşen gameplay videoları. Özellikle 5.dakikada Messi:nin saçlara dikkat;

golden boy 27

Torrent-Oyun.com BEŞİKTAŞ
Belki Duymuşsunuzdur Yapay Zeka Çeviri Programı |Sistemi Openal gpt 3 Ben bu programa nasıl ulaşabilirim yada ulaşmanın herhangi bir yolu varmı?

Sonat Doğu

Torrent-Oyun.com
Next-gen Fifa baya baya iyi gözüküyor yalnız dostlar. Bu sene kağıt üstünde next-gen olur icraatte birşey olmaz diyordum ps5 te söz konusu Ea olunca. Ama hoş duruyor yani düşen gameplay videoları. Özellikle 5.dakikada Messi:nin saçlara dikkat;

çok çok az bir fark görebiliyorum bi kaç giriş animasyonu falan eklemişler yeni nesil bir oyun gibi hissettirmiyor bence pc de 4k oynuyorum şu anda fifa 21 i aynı oyun açıkçası next gen fifa için bence 2 sene var

Ya arkadaşlar bu yeni gelen görevi aldım CS'de ama yaptığım görevlerin yıldızlarını saymıyor. Arkadaşta da öyle. Böyle olan var mı? Veya çözümünü bilen?

Ekli dosyalar

RUBENム

war. war never changes.
Ya arkadaşlar bu yeni gelen görevi aldım CS'de ama yaptığım görevlerin yıldızlarını saymıyor. Arkadaşta da öyle. Böyle olan var mı? Veya çözümünü bilen?
Kazanabileceğin kadar kazanmışsın zaten. Haftalık 10 tane yıldız kazanabiliyorsun.

Haftaya görevler yenilenince tekrar başlarsın kazanmaya.

Millet bir şey soracağım bu klavye bazen sapıtıyor Q basınca alta atıyor, H basınca arama çubuğu çıkıyor gibi gibi nasıl düzeltirim bunu?
klavyenize herhangi bir sıvı dökülmesi yaşamışsanız klavyeyi söküp içini ıslak mendil ile temizleyip tekrar deneyin.Buna rağmen sonuç alamazsanız klavyeniniz elektronik devresi arızalanmış demektir ve yeni bir klavye almanız gerekebilir.

Eğer GOG Galaxy bilgisayarınızda yüklü değilse bu bağlantıya tıklayarak uygulamayı indirin.
GOG Galaxy'yi açın ve hesabınıza giriş yapın. (GOG hesabınız yoksa bir hesap oluşturun.)
Ana sayfada yer alan GOG.COM GIVEAWAY bölümündeki Yes, claim seçeneğine tıklayın.
Bu adımları izlediğiniz takdirde The Witcher: Enhanced Edition, kısa bir süre sonra GOG kütüphanenizdeki yerini alacaktır. Oyunu GOG Galaxy veya GOG.com üzerinden indirebilirsiniz.
- https://www.webtekno.com/gog-galaxy-ucretsiz-oyun-h102985.html

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt