Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

RUBENム

war. war never changes.
Dostum söylediğin kısmı şuan hatırlayamadım ama sana kısaca şunu söyleyebilirim:
Tren'in üstünde olduğumuz kısım oyunun yaklaşık yarısına tekabül ediyor (veya gitar çaldığımız).Şuan ne desem oyunun belli kısımlarıyla ilgili spoiler verir diye söyleyemiyorum maalesef.Eğer o kısma gelmediysen şimdiden söyleyerek spoiler vermiş olacağım.Bir de benim oynadığım kısım arkadaşın da dediği gibi oyunun kronolojik hali (tam tersi de olabilir, bilmiyorum).Bu oynanışta bir bölümde çocuk veya ergenken başka bir bölümde karakterin başka bir dönemini yaşıyoruz.Yani anlayacağın çocukluktan büyüklüğe doğru gitmiyor oyun.Yaşlar karışık olarak oynanıyor.
Videoda kaldığım yeri buldum. Bitmiş benim oyun.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Videoda kaldığım yeri buldum. Bitmiş benim oyun.
:)
Nasıl? Benimkinde...
Arafta kalmak gibi bir sahne vardı.istersen yaşamayı seçip yaşayanlarla kalabiliyordun, istersen ölüp ölenlerin yanına gitmeyi seçebiliyordun, sendeki son nasıldı ki?

valhalla istiyorummm 10 gün sonra cyberpunk cıkcak hangısını oynıcaz :((((
Valhalla kırılmadı ki boşuna ikileme düşmüşsün. :)

RUBENム

war. war never changes.
Nasıl? Benimkinde...
Arafta kalmak gibi bir sahne vardı.istersen yaşamayı seçip yaşayanlarla kalabiliyordun, istersen ölüp ölenlerin yanına gitmeyi seçebiliyordun, sendeki son nasıldı ki?
Oraya gelmedim daha. 1 saatlik bir oynanış kalmış sadece.

tommyvereceti

clay_was_here
arkadaşlar iyi geceler ben rdr 2 yi oynadım bitirdim ama sorum oyunla alakalı
oyunun gidişatına göre ne yaparsak yapalım arthur morgan ölüyor dimi

RUBENム

war. war never changes.
Nasıl? Benimkinde...
O sahnede yaşamayı seçtim. Daha sonra kimle yaşamak istediğimiz hakkında bir seçim daha yaptırdı oyun. Orada da CIA'deki elemanı seçtim. Oyun boyunca pek gözüm tutmadı elemanı ama oyunun sonunda yaptığı o fedakarlık yüzünden kendisini seçtim. Biraz romantik bir sonla bitirdim.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
O sahnede yaşamayı seçtim. Daha sonra kimle yaşamak istediğimiz hakkında bir seçim daha yaptırdı oyun. Orada da CIA'deki elemanı seçtim. Oyun boyunca pek gözüm tutmadı elemanı ama oyunun sonunda yaptığı o fedakarlık yüzünden kendisini seçtim. Biraz romantik bir sonla bitirdim.
Ben de yaşamayı seçtim ama son oynanışta nasıl oldu hatırlamıyorum ama benim eleman ölüyordu o sahnede.O yüzden ben seçememiştim.
Oyun genel itibariyle Heavy Rain kadar etkili kararlar aldırmıyor ama yine de bana göre Heavy Rain'den daha iyi bir oynanış ve hikaye anlatımı sunuyor.Tabi benim oynadığım oynanıştaki karışık olması haricinde.

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Okun üstüne getirdiğinde bilgi veriyor zaten. Çıkarmanın araştırmalarını yaptıysan anında çıkartma yapabiliyorsun fakat %50 deniz üstünlüğü istiyor. Eğer araştırmaları yapmadıysan belirli bir çıkartma süresi oluyor o kadar gün beklemen gerekiyor. (yine %50 deniz üstünlüğü gerekiyor)
Teşekkürler de peki ingiliz donanmasına karşı almanların donanması hiç bir şey yapamaz mesela çıkarma atacağımız zaman 1 battleship veya kaç kruvazör gerekir sizce. Oyunda her şeyi çözdüm ama bu donanma işini bir türlü çözemedim.

Teşekkürler de peki ingiliz donanmasına karşı almanların donanması hiç bir şey yapamaz mesela çıkarma atacağımız zaman 1 battleship veya kaç kruvazör gerekir sizce. Oyunda her şeyi çözdüm ama bu donanma işini bir türlü çözemedim.
İstühbarattan İngilizlerin donanma sayısına bakarak ayarlayabilirsin. Deniz bombardımanı ve avcı da koyduğun zaman çıkartmayı da daha rahat yaparsın.
Almanların denizaltıları güçlü olduğu için denizaltına öncelik verebilirsin.

Ya da hava üstünlüğün varsa paraşütçülerle de çıkartma yapabilirsin. İndirme için güçsüz bir yer seçebilirsen iyi bir saldırı yapabilirsin aksi halde Londra, Dover gibi yerlere çıkarma yaparsan bütün orduyu havada yokederler.

OMAR

15 Ağustos 2004∞
İstühbarattan İngilizlerin donanma sayısına bakarak ayarlayabilirsin. Deniz bombardımanı ve avcı da koyduğun zaman çıkartmayı da daha rahat yaparsın.
Almanların denizaltıları güçlü olduğu için denizaltına öncelik verebilirsin.

Ya da hava üstünlüğün varsa paraşütçülerle de çıkartma yapabilirsin. İndirme için güçsüz bir yer seçebilirsen iyi bir saldırı yapabilirsin aksi halde Londra, Dover gibi yerlere çıkarma yaparsan bütün orduyu havada yokederler.
İşin en kötü kısmı şu ki 39 Eylül ayından önce fransa'yı felan düşürüyom ama İngilizlere tanklarla çıkarma yapıyorum da şaşırtıcı bir şekilde ingiliz piyadelerinde tanksavar var. Bence oyunda böyle bir bug var oyunu başlatmadan önce tarihsel hareket etme gibi bir seçenek varya onu işaretleyip başlayınca tarihlsele uygun olmayan bir hareket yapsan onun zıttı bir durum oluyor. Ayrıca almanların tankları daha iyi olduğu için 39!a kadar 2 tane 24'lük tank ordusu ayarlıyorum ve bunlar 20 Wit oluyor. Sovyetlerde çok işe yarıyorlar. (BENCE) ve çıkarma mekaniklerini öğrenmek biraz zor.

İşin en kötü kısmı şu ki 39 Eylül ayından önce fransa'yı felan düşürüyom ama İngilizlere tanklarla çıkarma yapıyorum da şaşırtıcı bir şekilde ingiliz piyadelerinde tanksavar var. Bence oyunda böyle bir bug var oyunu başlatmadan önce tarihsel hareket etme gibi bir seçenek varya onu işaretleyip başlayınca tarihlsele uygun olmayan bir hareket yapsan onun zıttı bir durum oluyor. Ayrıca almanların tankları daha iyi olduğu için 39!a kadar 2 tane 24'lük tank ordusu ayarlıyorum ve bunlar 20 Wit oluyor. Sovyetlerde çok işe yarıyorlar. (BENCE) ve çıkarma mekaniklerini öğrenmek biraz zor.
Bilemiyorum belki erzak sıkıntısı falan oluyorsa olabilir. 39 zaten ingiliz çıkartması için çok erken. Deniz araştırmaları yaparak tekrar denersin.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt