Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Valhalla kırılacak onu bekliyoruz knka.
Aynen, ya valhalla kırılacak ya da bazı arkadaşların hevesi kırılacak.Kahin arkadaşın da kalemi kırılacak. :D

Ban man kınama falan ne gerekiyorsa yapalım arkadaşa.
Hatta dur ben hızımı alamadım cimere şikayet etmeye gidiyorum :):)
Cimer de az gelir ya, müsait arkadaşlar da savcılığa falan şikayet etmeye hazırlansın, sahte kahinliğin de müsamahası da bir yere kadar değil mi? ;D

Son düzenleme:

Mevlüt Şahinöz

Torrent-Oyun.com
sa beyler bişey sorcam pubg lite girmeye çalışıyorum beyaz ekran valorantta girmeye çalışıyorum ondana hata veriyo oyunlar açılımıyo sebebi nedir sizce

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
sa beyler bişey sorcam pubg lite girmeye çalışıyorum beyaz ekran valorantta girmeye çalışıyorum ondana hata veriyo oyunlar açılımıyo sebebi nedir sizce
Windows gücelleştirmeleri veya ekran kartı güncelleştirmesi yapılması gerekiyor olabilir, bi' kontrol et istersen.

GREY

[TechGuy]
Ekran kartını güncelle, olmazsa bir kaç sürüm geriye dön. O da olmazsa DX güncelle. Hadi diyelim o da olmadı 2005-2019 arası tüm VC++ programlarını kur. Daha da olmazsa bir zippo benzini ve kibrit iş görecektir :))

resim_2020-11-28_034810.png

Son düzenleme:

melihbass

ASASI OLMAYAN KAHIN
Aynen, ya valhalla kırılacak ya da bazı arkadaşların hevesi kırılacak.Kahin arkadaşın da kalemi kırılacak. :D

Cimer de az gelir ya, müsait arkadaşlar da savcılığa falan şikayet etmeye hazırlansın, sahte kahinliğin de müsamahası da bir yere kadar değil mi? ;D
cpy de ki adamlar corona olmuşlar karantiları bitsin oyunu kıracaklarmış; ay sonuna yani 2 gun içinde bekleniyor diyorlar ruhani boyuttan aldığım duyumlar böyle. :)

RUBENム

war. war never changes.
Beyond Two Souls'un hikayesi ne kadar sürüyor?

11 saat oynadım ama bitecek gibi durmuyor.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Beyond Two Souls'un hikayesi ne kadar sürüyor?

11 saat oynadım ama bitecek gibi durmuyor.
Kişiye bağlı olarak yaklaşık 10-15 saat içinde bitiyormuş.Ben de 15 saat falan oynamıştım galiba.

https://howlongtobeat.com/game?id=1023

Aşağıdaki full oynanıştan nerde kaldığını bulup ortlama ne kadar kaldığını da öğrenebilirsin.Spoiler yerim diye çekiniyorsan spesifik bir şey söylersen ben sana söylerim dostum.

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Kişiye bağlı olarak yaklaşık 10-15 saat içinde bitiyormuş.Ben de 15 saat falan oynamıştım galiba.

https://howlongtobeat.com/game?id=1023

Aşağıdaki full oynanıştan nerde kaldığını bulup ortlama ne kadar kaldığını da öğrenebilirsin.Spoiler yerim diye çekiniyorsan spesifik bir şey söylersen ben sana söylerim dostum.

Hocam sizin attığınız Kronolojik sıralama oynanışı. Arkadaş Orijinal halinde oynamış olabilir ki ilk oynanışta Orijinal olarak oynamak daha mantıklı.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Hocam sizin attığınız Kronolojik sıralama oynanışı. Arkadaş Orijinal halinde oynamış olabilir ki ilk oynanışta Orijinal olarak oynamak daha mantıklı.
Benim oynadığım oyun da bu şekilde ilerliyordu.Sanırım sen Ps 3 sürümünden bahsediyorsun.Onun oynanışı farklıysa onu bilmiyorum.

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Benim oynadığım oyun da bu şekilde ilerliyordu.Sanırım sen Ps 3 sürümünden bahsediyorsun.Onun oynanışı farklıysa onu bilmiyorum.
Hocam platformlar arası fark yok, her platformda iki seçenek var hikayenin akışıyla alakalı. İlki Orijinal hali, hikayenin asıl deneyimini veren seçenek. İkincisi ise Kronolojik hali, ismi gibi kronolojik ilerliyor hikaye. Kronolojik hali hikayede spoilerlar verdiği için ilk Orijinal haliyle oynanması gerekiyor sonra istersen Kronolojik haliyle oynayabilirsin farklı tat almak için.

RUBENム

war. war never changes.
Kronolojik sıralama oynanışı maalesef o. Orijinal oynanışta bazen küçüklüğe döndüğümüz için videoyu spoiler ihtimaline karşı izlemeyeceğim.

Orijinal sıralamayla oynuyorum. Kaldığım yer işte burası:

Jodie'nin annesiyle buluştuğu bölümün sonunda bırakmıştım.

Bundan sonrasında ne kadar sürüyor oyun?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Kronolojik sıralama oynanışı maalesef o. Orijinal oynanışta bazen küçüklüğe döndüğümüz için videoyu spoiler ihtimaline karşı izlemeyeceğim.

Orijinal sıralamayla oynuyorum. Kaldığım yer işte burası:

Jodie'nin annesiyle buluştuğu bölümün sonunda bırakmıştım.

Bundan sonrasında ne kadar sürüyor oyun?
Dostum söylediğin kısmı şuan hatırlayamadım ama sana kısaca şunu söyleyebilirim:
Tren'in üstünde olduğumuz kısım oyunun yaklaşık yarısına tekabül ediyor (veya gitar çaldığımız).Şuan ne desem oyunun belli kısımlarıyla ilgili spoiler verir diye söyleyemiyorum maalesef.Eğer o kısma gelmediysen şimdiden söyleyerek spoiler vermiş olacağım.Bir de benim oynadığım kısım arkadaşın da dediği gibi oyunun kronolojik hali (tam tersi de olabilir, bilmiyorum).Bu oynanışta bir bölümde çocuk veya ergenken başka bir bölümde karakterin başka bir dönemini yaşıyoruz.Yani anlayacağın çocukluktan büyüklüğe doğru gitmiyor oyun.Yaşlar karışık olarak oynanıyor.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt