Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
bana göre oyunun ertelenme sebeplerinden biri glitchler ve droplar içindi. Genelde cdproject red ekibi optimizasyonu kötü oyunlar çıkarıyor ama bir iki güncelleme ile durumu kısa zamanda çözüyorlar. Bu sefer buna gerek kalmayacak gibi. Açıklanan sistem gereksinimleri bana fazla optimist geldi açıkçası. Beklentimi yükseltti elbette ama korkutmadı da değil neticede göz görüyor çünkü. Bekleyip göreceğiz artık bizi neler bekliyor.
Death Stranding sistem gereksinimleri de öyle uçuk değildi hocam.Sonuç itibariyle çoğu kesim tarafından iyi optimizeli bir oyun olarak anıldı.Bence bu optimize işi firmalara bağlı bir durum.Onlar nasıl isterse oyun o kadar optimize olur.Bu, ''ekran kartı firmalarıyla yapılan el altı anlaşmalarla'' da ilgili olabilir, zaman sıkntısınıdan dolayı da olabilir.El altında anlaşmalardan kastım, ''kart sattıracak oyun yapın'' denebiliyor çoğu zaman, her ne kadar biz bilmesek de!

Screenshot_2.png

Death Stranding sistem gereksinimleri de öyle uçuk değildi hocam.Sonuç itibariyle çoğu kesim tarafından iyi optimizeli bir oyun olarak anıldı.Bence bu optimize işi firmalara bağlı bir durum.Onlar nasıl isterse oyun o kadar optimize olur.Bu, ''ekran kartı firmalarıyla yapılan el altı anlaşmalarla'' da ilgili olabilir, zaman sıkntısınıdan dolayı da olabilir.El altında anlaşmalardan kastım, ''kart sattıracak oyun yapın'' denebiliyor çoğu zaman, her ne kadar biz bilmesek de!

Ekli dosyayı görüntüle 241805
RX 560 ile ben 720pde 40-50 arası alıyordum 30 demiş ama umarım cyberdada aynı durum olur :D

Transient Ghost

Ekip Lideri
RX 560 ile ben 720pde 40-50 arası alıyordum 30 demiş ama umarım cyberdada aynı durum olur :D
Zaten bu sistem gereksinimleri hava tahminleri gibidir, %80-90 tutma ihtimalleri oluyor.Geri kalan yüzde de daha az fps veya daha çok fps almana sebep oluyor.Şahsen ben pek önemsemiyorum.O dönemdeki bir oyunla karşılaştırıp öyle karar veriyorum iyi sonuç alıp alamayacağıma.Eğer o dönemdeki bir oyuna oranla kötü fps veriyorsa o oyun optimize özürlüdür benim için.Genelde de çoğu kesim tarafından öyle anılıyorlar zaten.

GREY

[TechGuy]

Ekli dosyayı görüntüle 241805
oyun ne kadar göze hoş görünsede ekran kartını çok fazla zorlayacak bir görsel yok oyunda. Cyberpunk çok farklı bir dünya. Ne kadar iyi optimize olursa olsun ultra-high 1060 gibi bir kart için çok zor. 60 fps için konuşuyorum 30-40fps daha makul bir değer.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Şu oyun hakkında bir şey atmayın aşşırı canım çekiyor ya çık artık be oyun çık!!!!!!!
O değil de nerden kafama şey ettiyse birkaç gün önce oyunun çıkış tarihi 21 Kasım sanıp oyunun konusunu erkenden hazırlayayım dedim.Baya bi' detay da ekledim.Daha sonra bu işte bir iş var, herkes pek bi' umutsuz diye düşünüp çıkış tarihine bakınca, küçük bir hayal kırıklığı yaşadım. ;D
Neyse pek bir şey kalmamış ya çıkışına (10 Aralık). :rolleyes:

Dostlar bu arada Pazartesi'den itibaren bir kargo şirketinde çalışmaya başlayacağım, bu yüzden aktifliğim azalabilir, bilginiz olsun.

MuratTamer

Dutch always has a plan..
O değil de nerden kafama şey ettiyse birkaç gün önce oyunun çıkış tarihi 21 Kasım sanıp oyunun konusunu erkenden hazırlayayım dedim.Baya bi' detay da ekledim.Daha sonra bu işte bir iş var, herkes pek bi' umutsuz diye düşünüp çıkış tarihine bakınca, küçük bir hayal kırıklığı yaşadım. ;D

Dostlar bu arada Pazartesi'den itibaren bir kargo şirketinde çalışmaya başlayacağım, bu yüzden aktifliğim azalabilir, bilginiz olsun.
Hayırlı olsun, her şey gönlünüzce olsun iş hayatınızda.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Hayırlı olsun, her şey gönlünüzce olsun iş hayatınızda.

Eyvallah hocam, çok sağolasın.
Baktım burda bana ekmek veren, hayat zorlaşıyor, ihtiyaçlar artıyor falan derken karşıma böyle bir fırsat çıkınca geri çevirmek istemedim.Yine pc başında olacağım ama iş yoğunluğuna göre foruma girme durumum olabilir yine.Bu arada kargo şirketi şehirlerarası kargo, normal Yurtiçi falan değil.

Hayırlı olsun kanka

Transient Ghost

Ekip Lideri
Dostlar bu RE 7'nin DLC'lerini Türkçe'ye çevirecek bir yama var mı acaba, bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.

Edit: Bir de ''şunda hikaye yok, challenge kafasında bir DLC, buna yama gerekmiyor'' dediğiniz bir DLC varsa onu da belirtirseniz sevinirim.

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Arkadaşlar şu Hearts Of Iron 4'de donanmadan anlayan birisi çıkarma hakkında bilgi verebilir mi ?

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Dostlar bu RE 7'nin DLC'lerini Türkçe'ye çevirecek bir yama var mı acaba, bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.

Edit: Bir de ''şunda hikaye yok, challenge kafasında bir DLC, buna yama gerekmiyor'' dediğiniz bir DLC varsa onu da belirtirseniz sevinirim.

Türkçe yama hakkında bilgim yok ama DLCler hakkında yardımcı olabilirim hatırladığım kadarıyla.

Öncelikle ilk oynamanız gereken DLC Not a Hero. Zaten ücretsiz bir DLC. Oyunun hemen sonrasında geçiyor. Normal oyuna göre çok daha fazla aksiyon barındırıyor.
Chris olarak oynuyoruz

Daughters: Hikaye barındıran DLC. Ana oyunun öncesini anlatıyor.

Nightmare-Bedroom-21: Kameraman Clancy'nin başından geçenleri anlatıyor. 21 normal bir kart oyunuydu diğerlerinde de çok ağırlıklı bir hikaye yoktu sanırım.

End of Zoe: Hikaye barındıran DLC. Oyunun sonrasında geçiyor.
Serum verirken Mia'yı seçerseniz, Zoe karakterine ne olduğunu anlatıyor.

Ethan Must Die ve Jack's 55th Birthday'i oynamadım ama challange DLCleri olması gerek.

DLCleri oynama sırası: Not a Hero, Nightmare, Bedroom, 21, Daughters, End of Zoe.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Türkçe yama hakkında bilgim yok ama DLCler hakkında yardımcı olabilirim hatırladığım kadarıyla.

Öncelikle ilk oynamanız gereken DLC Not a Hero. Zaten ücretsiz bir DLC. Oyunun hemen sonrasında geçiyor. Normal oyuna göre çok daha fazla aksiyon barındırıyor.
Chris olarak oynuyoruz

Daughters: Hikaye barındıran DLC. Ana oyunun öncesini anlatıyor.

Nightmare-Bedroom-21: Kameraman Clancy'nin başından geçenleri anlatıyor. 21 normal bir kart oyunuydu diğerlerinde de çok ağırlıklı bir hikaye yoktu sanırım.

End of Zoe: Hikaye barındıran DLC. Oyunun sonrasında geçiyor.
Serum verirken Mia'yı seçerseniz, Zoe karakterine ne olduğunu anlatıyor.

Ethan Must Die ve Jack's 55th Birthday'i oynamadım ama challange DLCleri olması gerek.

DLCleri oynama sırası: Not a Hero, Nightmare, Bedroom, 21, Daughters, End of Zoe.
Bilgilendirme için çok teşekkür ederim dostum.Diğer arkadaşlardan da Türkçe yama hakkında bilgi gelirse tam olacak. :)

iyibirisi

Darbeli Matkap

Hayırlı işler bol kazançlar ola

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt