Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
@Transient Ghost kanka bu Shadow of War türkçe yaması ücretsiz olacak mı ? mordoru türkçe bitirmiştim onuda türkçe bitirmek için bekliyorumda genelde apex 2-3ay sonra ücretsiz yapıyordu :D

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
@Transient Ghost kanka bu Shadow of War türkçe yaması ücretsiz olacak mı ? mordoru türkçe bitirmiştim onuda türkçe bitirmek için bekliyorumda genelde apex 2-3ay sonra ücretsiz yapıyordu :D
Herhangi bir tarih belirlenmiş değil dostum, kotaya bağlı.Verdiğin 2-3 ay örneği sadece 1 tane oyuna ait olduğu için (başka ücretli yamamız yok) kesin o kadar süre sonra gelir diyemeyiz maalesef.

buraktolgayılmaz

Torrent-Oyun.com
birşeyi merak ettim bu forumda naruto'yumu daha çok seviyosunuz yoksa one piece'imi
ben narutoya daha başlamadığım için bişey diyemem one piece'de güncele gelmek üzereyim

"Cyberpunk 2077'nin ilk 16 saati basın tarafından incelendi.

-Araba sürüşü oldukça etkileyici.

-Shooter değil, tam bir RPG.

-Oyun çok detaylı.

-Diyaloglar basit değil, seçimler önemli.

-Buglar çözülmüş, yakın dövüş geliştirilmiş.

-Ertelenme işe yaramış."

"Cyberpunk 2077'nin ilk 16 saati basın tarafından incelendi.

-Araba sürüşü oldukça etkileyici.

-Shooter değil, tam bir RPG.

-Oyun çok detaylı.

-Diyaloglar basit değil, seçimler önemli.

-Buglar çözülmüş, yakın dövüş geliştirilmiş.

-Ertelenme işe yaramış."
Hadi çıksın artık, sene sonuna kadar taşır evel allah. İlişki sahneleri fena olacak gibi merak ediyorum da nasıl olacak God of war gibi mi? yoksa direk açık saçık mı? GTA da tatmin etmiyordu açıkçası

ulan ne dertler var be bizde derdimiz var sanıyoruz peh! :p
Insanların gözüne soka soka yaptıkları ,tanıttıkları için bu konu hakkında sohbet etmek istedim :) çocukluk geride kaldıysa konuşalım , bu kadar açıklık hoşuma gitmiyor ama bu seviyede de kalmayacak gibi görünüyor, bildiğimiz üzere netflix diye bir şey var kullanmasamda .

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Allah'ın cezası nazlı kızımız Fitgirl, nihayet Halo 4 repack'ini yayınladı.Bi' bakıyorum, ''ertlendi dil eksik'' yazısı ekliyor.Daha sonra kaldırıyorlar.Ertesi gün tekrar bakıyorum yine aynı yazıyı eklemişler.Resmen dalga geçiyor bizimle bu HantalGirl. :)

Fırına attım, 5 dk. hazır olur. naughty:.

Edit: Fırın rötar yaptı.Nasıl yaptı diye sormayın, yaptı işte. ;D

Son düzenleme:

GREY

[TechGuy]
Insanların gözüne soka soka yaptıkları ,tanıttıkları için bu konu hakkında sohbet etmek istedim :) çocukluk geride kaldıysa konuşalım , bu kadar açıklık hoşuma gitmiyor ama bu seviyede de kalmayacak gibi görünüyor, bildiğimiz üzere netflix diye bir şey var kullanmasamda .
yani sonuçta -M Raiting- ile geliyor ne seviyede olur bilinmez ama pek masum olmayacak gibi. Sex hayatın içinde sonuçta neden oyunda olmasın. Umarım işler biraz detaylı olur da bi yarı cyborg avrat götürürüz naughty:.

yani sonuçta -M Raiting- ile geliyor ne seviyede olur bilinmez ama pek masum olmayacak gibi. Sex hayatın içinde sonuçta neden oyunda olmasın. Umarım işler biraz detaylı olur da bi yarı cyborg avrat götürürüz naughty:.
Bana her barda bir tane nin yanısıra arkadaşlıkta kurdurtacakmış gibi geliyor, derinleşme açısından ileri taşır. Eve gittikten sonra kamera hava ya gidip karakterin çıktığı zamana ilerletmez ise zaten büyük bir ilerleme olmuş olacak daha da açsalar God of war gibi tuşa basmalar vs :D . Keanu reis fırlamaya benziyor kafamızın içinden yol gösterecek off

GREY

[TechGuy]
Bana her barda bir tane nin yanısıra arkadaşlıkta kurdurtacakmış gibi geliyor, derinleşme açısından ileri taşır. Eve gittikten sonra kamera hava ya gidip karakterin çıktığı zamana ilerletmez ise zaten büyük bir ilerleme olmuş olacak daha da açsalar God of war gibi tuşa basmalar vs :D . Keanu reis fırlamaya benziyor kafamızın içinden yol gösterecek off

Bannerlord'dan sonra ilk kez bir oyunu bu kadar çok bekliyorum witcherda rpg aman aman değildi ama bu oyunda detaylı olacak gibi(cyberpunk) rol yapmayı o kadar çok seviyorum ki umarım tatmin eder beni onun dışında araba sürme mekanikleri umarım watch dogs gibi patates olmaz şehirde arabayla gezmek nerdeyse en sevdiğim şey(gta da ful arabayla geziyordum yakın yere giderken bile) ve en önemlisi PC'nin kaldırıp kaldırmaması optimizasyona güveniyorum genelde oyunların bencmarklarını incelediğimde aldıkları fpsnin 1-2tık üstünü alıyordum Valhalla incelemesinde 30-50 arası gidip geliyordu 720p'de tahminimce ubisoftun optimizesi daha kötü olur cdprojecte göre(umarım :D) 40-50 arası lowda fps alayım başka bir derdim yok :D (RX 560 ekran kartım)

GREY

[TechGuy]
Bannerlord'dan sonra ilk kez bir oyunu bu kadar çok bekliyorum witcherda rpg aman aman değildi ama bu oyunda detaylı olacak gibi(cyberpunk) rol yapmayı o kadar çok seviyorum ki umarım tatmin eder beni onun dışında araba sürme mekanikleri umarım watch dogs gibi patates olmaz şehirde arabayla gezmek nerdeyse en sevdiğim şey(gta da ful arabayla geziyordum yakın yere giderken bile) ve en önemlisi PC'nin kaldırıp kaldırmaması optimizasyona güveniyorum genelde oyunların bencmarklarını incelediğimde aldıkları fpsnin 1-2tık üstünü alıyordum Valhalla incelemesinde 30-50 arası gidip geliyordu 720p'de tahminimce ubisoftun optimizesi daha kötü olur cdprojecte göre(umarım :D) 40-50 arası lowda fps alayım başka bir derdim yok :D (RX 560 ekran kartım)
bana göre oyunun ertelenme sebeplerinden biri glitchler ve droplar içindi. Genelde cdproject red ekibi optimizasyonu kötü oyunlar çıkarıyor ama bir iki güncelleme ile durumu kısa zamanda çözüyorlar. Bu sefer buna gerek kalmayacak gibi. Açıklanan sistem gereksinimleri bana fazla optimist geldi açıkçası. Beklentimi yükseltti elbette ama korkutmadı da değil neticede göz görüyor çünkü. Bekleyip göreceğiz artık bizi neler bekliyor.

bana göre oyunun ertelenme sebeplerinden biri glitchler ve droplar içindi. Genelde cdproject red ekibi optimizasyonu kötü oyunlar çıkarıyor ama bir iki güncelleme ile durumu kısa zamanda çözüyorlar. Bu sefer buna gerek kalmayacak gibi. Açıklanan sistem gereksinimleri bana fazla optimist geldi açıkçası. Beklentimi yükseltti elbette ama korkutmadı da değil neticede göz görüyor çünkü. Bekleyip göreceğiz artık bizi neler bekliyor.
Aynen öyle bende öyle düşünüyorum ertelenme sebebini önerilen sistem gereksinimleri çok çok iyi duruyor böyle bir oyun için umarım hayal kırıklığına uğramayız

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Zamanında açıklamışlardı: Xbox One ve PS4’deki optimizasyon sıkıntıları yüzünden erteliyoruz diğer platformlarda herhangi bir sorun yok, demişlerdi. Umarım dedikleri gibidir.

Ertelenmemiş olsa bugün çıkmıştı (öksürür) RDR 2 nin çıktığı günde ki gibi olmasındansa bekleyelim ya

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt