Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri

ISKA

Seviye 13
Black:
8 görevden oluşan ve oyunun her saniyesinde aksiyona girdiğiniz fps kamera açısıyla oynayan bir oyun.
Görev tasarımları güzel, silah çeşitliliği yeterli. Vuruş hissi ortalamanın biraz üzerinde. Hikâye idare eder. Ps2 oyunu olmasına rağmen ışıklandırmalara iyi çalışılmış, hatta insanın gözüne gözüne sokuyor. Genelde yarış oyunları (Nfs, burnout serisi) çıkartan Criterion Games yapmış bu oyunu. Tebrik etmek lazım. Puanım 7/10. Oynamak isteyenlere tavsiye. USA sürümünü indirseniz sizin için yeterli. Emulatörde 1080p'de ve 4k'da stabil olarak oynanabiliyor. Yalnız fps 30 olduğundan biraz ağır gelebilir haberiniz olsun.

RUBENム

war. war never changes.
LINK

EDIT : Alpha Centauri sisteminde bulunan Hutton Orbital istasyonunda hediye olarak Anaconda veriyorlarmış kısıtlı bir süre için. Hali hazırda Anaconda'nız varsa 450 Milyon CR alıyorsunuz.

Oyunun en iyi gemisini, oyunun kendisini bedava dağıtan yapımcılara buradan selamlarımı iletiyorum. :D

NOT: Hutton Orbital'a ulaşmanız 2 saat sürüyor.
Diğer konuda Elite Dangerous için bedava Anaconda ve 450M CR dağıtıldığını belirtmiştim. Bunun yeni gelen oyunculara yapılan kötü bir şakadan ibaret olduğunu öğrendim. Çünkü bahsedilen istasyonda Anaconda vb. dev gemilerin inip kalkabileceği büyüklükte iniş pad'i yok.

WARTH

Even in burning wounds, a mind strong as steel!
Beyond Two Souls' un Multi -24 PLAZA sürümünü indirdim ama oyunda Gamepad çalışmıyo çözümü nedir yazarmısınız?
Eğer elindeki controller, XBOX Controller'ı veya Monster Pusat tarzı bir controller değilse X360CE uygulamasını kullanmanı tavsiye ederim. Bu uygulama sayesinde elindeki kontrolcüyü XBOX Controller'ı olarak gösteriyorsun oyuna. İnternette konuyla alakalı rehberler olsa gerek.

buraktolgayılmaz

Torrent-Oyun.com
Eğer elindeki controller, XBOX Controller'ı veya Monster Pusat tarzı bir controller değilse X360CE uygulamasını kullanmanı tavsiye ederim. Bu uygulama sayesinde elindeki kontrolcüyü XBOX Controller'ı olarak gösteriyorsun oyuna. İnternette konuyla alakalı rehberler olsa gerek.
playstation 4 dualshock var

Son düzenleme:

WARTH

Evet hocam DS4 ile de çalışıyor X360CE. Olur da kullanmak isterseniz (ki DS4 gibi kontrolcüler için oyunlarda rahat tanıma/kullanıma en uygun yol X360CE bildiğim kadarıyla) özelden bir rehber yazısı yolluyorum. Yardımcı olacaktır.
Bu yüzden eğer PC için controller alma fikri olan arkadaşlara XBOX 360/ONE controller'ı öneririm hep. Windows 10 hemen tanıyor ve oyuna adapte ediyor. Ek uğraş sarf etmiyorsunuz.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Evet hocam DS4 ile de çalışıyor X360CE. Olur da kullanmak isterseniz (ki DS4 gibi kontrolcüler için oyunlarda rahat tanıma/kullanıma en uygun yol X360CE bildiğim kadarıyla) özelden bir rehber yazısı yolluyorum. Yardımcı olacaktır.
Bu yüzden eğer PC için controller alma fikri olan arkadaşlara XBOX 360/ONE controller'ı öneririm hep. Windows 10 hemen tanıyor ve oyuna adapte ediyor. Ek uğraş sarf etmiyorsunuz.
Dediğinize katılıyorum yalnız DS 4'ün pc uyumluluğu Xbox gamepad'leri kadar stabil olmadığı için sorun çıkarıyordur.Bunu da aşağıdaki haberden biliyorum.haberin içeriğine göre DS4Windows adındaki 3. parti bir yazılımla kolun uyumluluğu kolaylaşıyormuş.İndirme linki haberin içinde.

DS4Windows'un Yeni Versiyonu PC'ye DualShock 4 Bağlamayı Kolaylaştırıyor

WARTH

Dediğinize katılıyorum yalnız DS 4'ün pc uyumluluğu Xbox gamepad'leri kadar stabil olmadığı için sorun çıkarıyordur.Bunu da aşağıdaki haberden biliyorum.haberin içeriğine göre DS4Windows adındaki 3. parti bir yazılımla kolun uyumluluğu kolaylaşıyormuş.İndirme linki haberin içinde.

DS4Windows'un Yeni Versiyonu PC'ye DualShock 4 Bağlamayı Kolaylaştırıyor
Evet şu an için PC için en uyumlu gamepad modeli XBOX Controller'ları sanırım. Sizin adını verdiğiniz yazılım da DS4 için kullanışlı olabilir. Hatta doğrudan DS'ye odaklı olduğu için sizin verdiğiniz yazılımı kullanması daha doğru olacaktır arkadaşın. Deneyip görmek lazım.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt