Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Beyler RDR 2 için bir sorum varda hikayeyi tam anlamak için oynarken ara sahneleri falan youtubeden izlemek istiyorum mesela ilk görev dutchla birlikte bir eve baskın atıyoruz orayı çeviren sonra bizim bir adamı ölüm döşeğinden kurtarıyoruz orayı çeviren böyle bir sayfa var mı tam anlatamadım ama kısaca her görevi çeviren uzun olmayan sadece ara sahneleri çeviren :D

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
Beyler RDR 2 için bir sorum varda hikayeyi tam anlamak için oynarken ara sahneleri falan youtubeden izlemek istiyorum mesela ilk görev dutchla birlikte bir eve baskın atıyoruz orayı çeviren sonra bizim bir adamı ölüm döşeğinden kurtarıyoruz orayı çeviren böyle bir sayfa var mı tam anlatamadım ama kısaca her görevi çeviren uzun olmayan sadece ara sahneleri çeviren :D
Var. Youtube a yazarsan çıkıyor.

RUBENム

war. war never changes.
Steam'de Cadılar Bayramı indirimleri başladı. Çoğunlukla korku oyunları indirimde. Onun dışında Beyond Two Souls, Detroit Become Human gibi oyunlar da indirime girmiş.

Beyler bir şey sormak istiyorum görev yöneticisinde en fazla ram kullanan uygulama "Antimalware Service Executable " ben bunu keydende kapatamadım key ekleyipte kapatamadım görev yöneticisinde sonlandırılmıyorda kapatmayı bilen birisi var mı ? gereksiz ram yiyor + ihtiyacım yok defendera

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Depremden etkilenen şehirlerimizde ikamet eden arkadaşlar varsa aramızda çok geçmiş olsun. Üzücü bir durum..

Allah rahmet eylesin vefat edenlere. Yaralılar şifa bulur biran önce inşallah. 99 depremini İstanbul'da yaşamıştım. Günlerce sokaklarda sabahlamıştık. Zordur deprem sonrası günler haftalar. Tekrar yaşatmasın Allah kimseye.

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
Bugün FIFA 21'i EA play ile 10 saat deneyimledim daha öncesinde almayı düşünüyordum steamden oyunu alabilmek için asiimov keleşimi satmıştım ama bugünkü deneyimim sonrası kararsız kaldım Fenerbahçe'den baz alacak olursak ne sosa ne caner erkin bir çok oyuncunun yüzü yapılı değil sadece adam akıllı benzeyen tisserand, perotti, gustavo hem 400 lira verip hem yüzleri benzemeyen oyuncularla kariyer vs yapmak saçmalık bana göre pesi gerçekten bu konuda kutluyorum oynanış olarak bakarsakta menü vs aynı 20 ile kariyerde bir iki farklılık var geri kalanı aynıya yakın oynanış olarak bir tık ağırlaştırılmış geldi ve kalecilerin reaksiyonlari daha iyi ama sırf bunlar var diye 400 lira verilir mi muamma sizce napmalıyım?

Merhaba herkese bir sorum olucaktı da ben Office programlarını kullanıyorum ama key almadım daha deneme sürümü bitmesine 20gün var ful sürüm vardır belki nette ama araştırmadım 20gün sonra deneme süresi bitince kullanmaya devam edebiliyor muyum yoksa tüm uygulamalar gidiyor mu ?

baylar bende bir şey soracağım AC: Valhalla bugün 43GBlık bir indirme yapmaya başladı, standart sürümden farklı olan ve ön siparişle alakası olan bir konu mu bu? Bileniniz duyanınız var mı?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt