Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Bilmiyorum ama internetim yok ve RDR 2 yi açamıyorum belki de Online gerektiriyordur? Arada bağlanıyorum ama hem stabil değil hemde rockstar I hiç açmadım . En son 1-2 hafta önce Online olarak oynamıştım . SS buraya atamadım birazdan ekleyeceğim

https://imgyukle.com/i/ICxFPe

Son düzenleme:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Bilmiyorum ama internetim yok ve RDR 2 yi açamıyorum belki de Online gerektiriyordur? Arada bağlanıyorum ama hem stabil değil hemde rockstar I hiç açmadım . En son 1-2 hafta önce Online olarak oynamıştım . SS buraya atamadım birazdan ekleyeceğim
İnşallah öyle değildir.Daha önce GTA 5 için de öyle denmişti ama saat maat değiştirerek çözülmüştü o.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Biraz daha açabilirsen deneyebilirim belki de aynıdır ss ekledim
Valla tam hatırlamıyorum dostum aradan yıllar geçti.Saat, dil, bölge falan filan değiştiriliyordu sonra crack fixler falan çıktı işte.Bir de Social Club şarttı falan.Yine çok uğraştırdığı için kırılamıyordur bence.Zamanla düşer belki, beklemekte fayda var.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Şu reklama kastıkları kadar oyunun yapımına kassalar var ya..
Cyberpunk'tan mıdır bilmiyorum ama bu sene ne AC'den ne de WD Legion'dan pek bir şey beklemiyorum.Yani yine oynanırlar da öyle aman aman yenilikler beklemiyorum.İnşallah Watch Dogs, 2. oyun gibi yine beklentimin üstü olur.

Edit: İlk oyunun reklamı aklıma geldi. ;D

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
Cyberpunk'tan mıdır bilmiyorum ama bu sene ne AC'den ne de WD Legion'dan pek bir şey beklemiyorum.Yani yine oynanırlar da öyle aman aman yenilikler beklemiyorum.İnşallah Watch Dogs, 2. oyun gibi yine beklentimin üstü olur.

Valla Legion oynanış olarak eğlenceli duruyor ama dediğin gibi çok bir olayı olmayacağını düşünüyorum yine de. Valhalla dan ise nerdeyse hiç beklentim yok. Elbette çöp bir oyun olmayacaktır orası kesin.

nik

Torrent-Oyun.com
ya tam da gwent e sardım oyunlar patır patır geldi 3 sene çalışmama izni almam lazım :rolleyes:

Bu ders çalışma işi nasıl oluyor ya? 20 yaşına geldik hala daha adam akıllı oturup çalışamıyorum. Bir türlü oturtamadım şu alışkanlığı. Önerilerinizi bekliyorum büyüklerim, küçüklerim valla çok iyi olur.

melek12345

Torrent-Oyun.com

2.oyun beni sarmadı. çok uyduruk geldi

Bu GhostRunner oyunu kırıldı da bu tam oyun değil mi? Ne zaman çıkıyor bunun full versiyonu?
FULL SÜRÜM VAR Ama developer modu olarak . Oyun tam çıkmadı fakat demo olarak oyunun tüm hikayesini oynaybilirsin şuan. Bende var oynadım baya geldim biyerlere. RTX de açılıyo ama 60-100fps arası sokuyo :D DLSS le 144fps sabit genelde oynuyorum efsane oynanış grafik. tatlı. çıtırlık çerezlik oyun. tavsiye ederim. full oyun yani indir 20gb oyna :D optimizasyon belkı bıkaç degısıklık olur tabı tam sürümde :/ 2gün var bekle

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt