Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durmplay üzerinden oyun alanlar var mı acaba? Fifa 21 şuanlık normal fiyatında. Fifa 20 170 TL civarı fiyatlardaydı hep. Çıktığı günden ne kadar zaman sonra fiyatı düşer?

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Durmplay üzerinden oyun alanlar var mı acaba? Fifa 21 şuanlık normal fiyatında. Fifa 20 170 TL civarı fiyatlardaydı hep. Çıktığı günden ne kadar zaman sonra fiyatı düşer?
Ben Durma'dan çok oyun aldım. Güvendiğim bir sitedir.

Çok sadık bir fifacıyımdır ama asla 300-400 lira bir Fifa oyununa verilmez. Üstelik minimal yeniliklerle geldiği bir senede. Kısa vadede düşmez maalesef. Ben 20 yi de pahalı bulduğumdan almamıştım daha yakın zamanda 17 liraya düştüğünde aldım. Muhtemelen 21 ciddi indirim görene kadar 20 ile devam edeceğim. Fut oynamıyorum zaten. Online klasman oynuyorum, onda da rakip bulma sıkıntısı olmuyor.

Ben Durma'dan çok oyun aldım. Güvendiğim bir sitedir.

Çok sadık bir fifacıyımdır ama asla 300-400 lira bir Fifa oyununa verilmez. Üstelik minimal yeniliklerle geldiği bir senede. Kısa vadede düşmez maalesef. Ben 20 yi de pahalı bulduğumdan almamıştım daha yakın zamanda 17 liraya düştüğünde aldım. Muhtemelen 21 ciddi indirim görene kadar 20 ile devam edeceğim. Fut oynamıyorum zaten. Online klasman oynuyorum, onda da rakip bulma sıkıntısı olmuyor.
Benim online kısımla normalde hiç ilgim yoktu. Sadece kariyer için oynuyorum her yıl. Bu yıl ki 20 volta modu hoşuma gitmişti. 21'de gözüme güzel geldi ama dediğiniz bence de 300-400 verilmez.Fiyat düşmez ise 10 saatlik deneme olarak denicem. Gerçi bütün özellikler açık oluyor mu o konuda fikrim yok.

Merhaba arkadaşlar size bir şey sormak istiyorum ben bu sene hazırlık okuyacağım ingilizce düzeyim A2-B1 arası ingilizceye nereden çalışabilirim uygulama site önerebilir misiniz en azından B2'ye kadar çıkarabileceğim uzun yazıları rahatlıkla çevirebilecek kadar öğrensem şu 1 senede yeter bana

Kardeş Udemydeki İngilizce kurslarına bakmanı tavsiye ederim.
Udemy paralı diye biliyorum bir yerler buldumda bir şey bulamadım kelime çalışıcam şöyle bir site arıyorum
mesela her tıkladığımda rastgele bir kelime versin ve türkçesinide söylesin veya ingilizce türkçe kelime öğreten bir sitede olur
Eskiden makaleler okuyup anlamadıklarımı koyuyordum ama farkettim ki çok sık kullanılmayan kelimeleri de koymaya başlamışım o yüzden böyle bir site arıyorum

Arkadaşlar Cyberpunk'ta koruma yok mu? Öyle gördüm sanki. O zaman kırılır direk. Bu arada Assassins creed benim için hiç önemli değil oraya bakmıyorum bile(!)

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt