Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
CD Project Red, oyunu The Witcher III kadar optimize etmeye çalışacaklarını söylemişlerdi. Grafiksel olarak haklısın, bence de aman amanlık bir olayı yok fakat önerilen sistem gereksinimlerinin yüksek ayarlar ve o dönemin standart çözünürlüğüne göre (şu an için 1080P sanırım) belirlendiğini biliyorum. Yapımcı firma böyle bir aldatmaya gitmez bence.
Hep birlikte göreceğiz.
Valla ben de öyle olmasını isterim. Umarım sen haklı çıkarsın.

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Arkadaşlar uzun zamandır ertelediğim, kendisine karşı çok ön yargılı olduğum Yakuza0'ı 27-28 saatlik bir oynama süresi sonucunda bitirmiş bulunmaktayım. Ön yargılarımı yıktı ne oyunmuş be dedirtti. O ne güzel senaryoydu öyle. Kiryu, Majima, Tacibana... Çok akılda kalıcı, güzel yazılmış düşünülmüş karakterlerdi.

Şimdi Yakuza sever arkadaşlara sorayım; hangi Yakuza oyunuyla devam etmeliyim? Kwami 1 deniyor ama emin olamadım.

RUBENム

war. war never changes.
Arkadaşlar uzun zamandır ertelediğim, kendisine karşı çok ön yargılı olduğum Yakuza0'ı 27-28 saatlik bir oynama süresi sonucunda bitirmiş bulunmaktayım. Ön yargılarımı yıktı ne oyunmuş be dedirtti. O ne güzel senaryoydu öyle. Kiryu, Majima, Tacibana... Çok akılda kalıcı, güzel yazılmış düşünülmüş karakterlerdi.

Şimdi Yakuza sever arkadaşlara sorayım; hangi Yakuza oyunuyla devam etmeliyim? Kwami 1 deniyor ama emin olamadım.
Kiwami 1'den devam edin. Aslında Yakuza serisinin hikayesi Kiwami'den başlıyor. Yakuza 0, Yakuza evreninde yaşananların öncesini anlatan ayrı bir oyun aslında.

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Kiwami 1'den devam edin. Aslında Yakuza serisinin hikayesi Kiwami'den başlıyor. Yakuza 0, Yakuza evreninde yaşananların öncesini anlatan ayrı bir oyun aslında.
Birşey soracağım size; ben mi anlayamadım, bir şey kaçırdım bilemiyorum ama Majima oyunun sonunda bir anda neden bambaşka bir karaktere bürünüyor? Kiryu ile yolda karşılaşınca aralarında bir problem olmamasına rağmen deli deli bağırıyor falan. Yani oyun boyu Majima adamlığın kitabını yazıyor ciddi duruşuyla falan sonra bir anda deli dolu garip bir adam oluveriyor. Makoto'yu neden bırakıyor orasını da iyi açıklayamamışlar senaryoda. Kavuşacaklar diye beklerken Makoto tanımıyor bile bizim deli oğlanı.

RUBENム

war. war never changes.
Birşey soracağım size; ben mi anlayamadım, bir şey kaçırdım bilemiyorum ama Majima oyunun sonunda bir anda neden bambaşka bir karaktere bürünüyor? Kiryu ile yolda karşılaşınca aralarında bir problem olmamasına rağmen deli deli bağırıyor falan. Yani oyun boyu Majima adamlığın kitabını yazıyor ciddi duruşuyla falan sonra bir anda deli dolu garip bir adam oluveriyor. Makoto'yu neden bırakıyor orasını da iyi açıklayamamışlar senaryoda. Kavuşacaklar diye beklerken Makoto tanımıyor bile bizim deli oğlanı.
Makoto'nun Majima'yı tanımaması çok doğal. Çünkü oyunun sonuna kadar kör kalıyor Makoto. Makoto, Majima'yı sadece sesinden tanıyabiliyordu. Oyunun sonunda karşılaştıkları zaman farkederseniz Majima sesini çıkarmadan sadece yüzüne bakıyor Makoto'nun. Neden bıraktığı konusunda Makoto'nun başında geçen felaketleri bir kez daha yaşamamasını istemiş olabilir Majima. Zaten sevgilisini de bizzat tembihliyordu Makoto'yu koruması konusunda. Neden delirdiği konusuna Majima'nın oynanabilir olduğu Yakuza Kiwami 2'de cevap veriliyor olabilir. Lakin 0 özelinde yorum yapacak olursam başından geçen onca şeyi kaldıramayıp çıldırdığını düşünüyorum. Nişitani'nin, Lee'nin ölümü, Makoto, Sotenbori'de yıllarca hapis yaşaması, kankası Saejima'nın sırra kadem basması gibi sebeplerden dolayı kafayı sıyırdığını düşünüyorum.

melihbass

Bilgi paylaştıkça Çoğalır
Cyberpunk 2077 fena downgrade yiyecek gibime geliyor.
Fakat tıpkı The Witcher III'de olduğu gibi oyun çok iyi çıkabileceği için çoğu kişi pek de umursamayacak.

Allahtan sistem gereksinimleri yüksek açıklanmadı da millet grafiklerine-sistem gereksinimlerine hype'lanmadı.
Şaka maka ben minimum GTX 1060 beklerken beklediğimden çok daha düşük çıktı.
kanka adam benim gtx 970 bu oyunu kaldırırsa suratıma cd project logo dövmesi yapacam demiş adamlar da takibe almışlar bence 570,580,1600,1650 de bile low-medium arası akıcı oynatır.
md5gkctha.png

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
kanka adam benim gtx 970 bu oyunu kaldırırsa suratıma cd project logo dövmesi yapacam demiş adamlar da takibe almışlar bence 570,580,1600,1650 de bile low-medium arası akıcı oynatır.
Ekli dosyayı görüntüle 240064
E oynatır zaten. Bir çok ekran kartı bu oyunu low da oynatır. Olay önerilen sistem gereksinimlerinin hangi ayarlar için olduğu. Ultra olamaz bence..

WARTH

A land of empires born, a land of total war!
Ekli dosyayı görüntüle 240064
Haydi bakalım. Şu devirde böyle sistem isteyen pek AAA çıkmıyor. Göreceğiz ne olacağını 2 aya.
Ayrıca oyunun fiyatı da makul. 250 TL'ye uzun süreli ve muhtemelen tekrar oynanabilirliği olan pek oyun yok. Malum artık oyunlar 600-700 TL gibi ciddi anlamda komik fiyatlar ile çıktıklarına göre gerçekten 250 TL çok uygun.

Beyler herkese merhabalar şu aralar tekrar GTA 5 SP'ye sarmış bulunmaktayım. GTA 5e tüm oyunlara mod yapmayı, kurmayı çok seviyorum bu işle ilgilenen biri belki yardımcı olabilir diye buraya soruyorum
Şimdi ben trafikte arabayla gezerken NPCler 20-30la gidiyor bunu arttıran bir mod var mı aşırıya kaçmadan otobanda hızlar stabil ama şehir içi çok yavaş olduğunu düşünüyorum aradım ama bulamadım belki bulabilirsiniz siz
birde önerdiğiniz gerçekçi modlar var mı ? (grafik modu değil)

melihbass

Beyler herkese merhabalar şu aralar tekrar GTA 5 SP'ye sarmış bulunmaktayım. GTA 5e tüm oyunlara mod yapmayı, kurmayı çok seviyorum bu işle ilgilenen biri belki yardımcı olabilir diye buraya soruyorum
Şimdi ben trafikte arabayla gezerken NPCler 20-30la gidiyor bunu arttıran bir mod var mı aşırıya kaçmadan otobanda hızlar stabil ama şehir içi çok yavaş olduğunu düşünüyorum aradım ama bulamadım belki bulabilirsiniz siz
birde önerdiğiniz gerçekçi modlar var mı ? (grafik modu değil)
mayhem traffic mod gibi bir tane olacaktı trafik de herkes birbirine çarpıyor saldırıyor vs gibi bak istersen :) mayhem in streets olabilir adı.

melihbass

E oynatır zaten. Bir çok ekran kartı bu oyunu low da oynatır. Olay önerilen sistem gereksinimlerinin hangi ayarlar için olduğu. Ultra olamaz bence..
kanka ultra ya da high meraklısı değilim rtx2080 ti olsun 60 fps den 59fps düşüş bile sinir eder beni takıntım var sabit 60fps versin ayaların onemi yok :)

mayhem traffic mod gibi bir tane olacaktı trafik de herkes birbirine çarpıyor saldırıyor vs gibi bak istersen :) mayhem in streets olabilir adı.
Kanka öyle değil ya o çok aşırıya kaçıyor benim aradığım gerçek hayattan örnek vereyim mesela ara sokakta 30-40la gidersin ama ana yolda 70-80le gidersin otobanda 140-150 bazen 200 bunun gibi bir mod arıyorum oyunda direkt ana yolda 20-30la gidiyorlar

melihbass

Kanka öyle değil ya o çok aşırıya kaçıyor benim aradığım gerçek hayattan örnek vereyim mesela ara sokakta 30-40la gidersin ama ana yolda 70-80le gidersin otobanda 140-150 bazen 200 bunun gibi bir mod arıyorum oyunda direkt ana yolda 20-30la gidiyorlar
bu videoya bak bir

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Arkadaşlar bir sorum olacak eğer hoi4 the great war modunu oynayan varsa cevap verirse şimdiden teşekkürler. Şimdi almanla oynuyom sovyeti minsk'e kadar ittim. Fakat yıl 1917 halen bolşevik ihititali (ekim devrimi) olmadı. Hangi ayda yaşandığını bilen var mı?

WARTH

Arkadaşlar bir sorum olacak eğer hoi4 the great war modunu oynayan varsa cevap verirse şimdiden teşekkürler. Şimdi almanla oynuyom sovyeti minsk'e kadar ittim. Fakat yıl 1917 halen bolşevik ihititali (ekim devrimi) olmadı. Hangi ayda yaşandığını bilen var mı?
Oyunda bir bug olmadığı müddetçe Bolşevik İhtilali çıkacaktır, merak etme. 1917'nin sonlarında event halinde çıkması gerek.

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Oyunda bir bug olmadığı müddetçe Bolşevik İhtilali çıkacaktır, merak etme. 1917'nin sonlarında event halinde çıkması gerek.
Çıkmadı. Sorunu da buldum her ne kadar internetteki insanlar demese de petrograd'ı almadığın sürece bolşevik ihtilali çıkmıyor bende bu yanlış bilgiye kanıp minsk'in yakınlarında durdum ve 1917 gelince event de gelmedi ve ilerlemeye çalışınca benim orduma yakın güce sahip olduğu için savaş çıkmaza gitti. Keşke saçma sapan videolar olmasa youtube'de. Üzüldüğüm şey zaman. Ama bu sefer hiç durmadan ilerleyeceğim. :(

WARTH

Çıkmadı. Sorunu da buldum her ne kadar internetteki insanlar demese de petrograd'ı almadığın sürece bolşevik ihtilali çıkmıyor bende bu yanlış bilgiye kanıp minsk'in yakınlarında durdum ve 1917 gelince event de gelmedi ve ilerlemeye çalışınca benim orduma yakın güce sahip olduğu için savaş çıkmaza gitti. Keşke saçma sapan videolar olmasa youtube'de. Üzüldüğüm şey zaman. Ama bu sefer hiç durmadan ilerleyeceğim. :(
Bolşevikler, Çarlığa göre daha güçlü olarak scriptlenmişlerdi diye biliyorum (tarihte ihtilali gerçekleştirdikleri için oyunda da kaybetmesinler diye). Dikkatli ol. Ama iç savaş olacağı için işin kolaylaşabilir ama eğer Bolşevikler ciddi anlamda WW2'i Almanyası gibi saldırıya geçerlerse kazanman zorlaşır veya daha fazla zaman alır.

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Bolşevikler, Çarlığa göre daha güçlü olarak scriptlenmişlerdi diye biliyorum (tarihte ihtilali gerçekleştirdikleri için oyunda da kaybetmesinler diye). Dikkatli ol. Ama iç savaş olacağı için işin kolaylaşabilir ama eğer Bolşevikler ciddi anlamda WW2'i Almanyası gibi saldırıya geçerlerse kazanman zorlaşır veya daha fazla zaman alır.
İşte ihtilal çıkmadı. Geçen sefer oynayınca petrogradı alınca çıkmıştı demek şehri almayınca çıkmıyor ayrıca 1922 yılına kadar çarlıkla uğraştığı için o sorun olmaz. Tam 3 24 lük birlik dizdim oraya eğer çarlık gitse zaten fransa ve italya kolay olur. Ama her şey çarlığın gitmesine bağlı ilk başta bir videodan gördüğüm için daha fazla ilerlemedim yoksa sovyetleri 1916'da bile çıkmasını sağlardım ama yeni öğrendim yeniden başlayıp direk 500-600 uçak basıp savaşa gircem zaten uçakların değeri oyun yok denecek kadar az. Tek bombardıman iyi oda fabrikaları sabote ettiği için. Eğer uçak basmasa idim 36 combatwith'lik birlikler basıp herkesi yok edebilirdim. 2 hatam var uçak basmak ve rusları fazla ittirmemek ayrıca savaşa 2K avcı uçağı ile girdim ama bir türlü hiç bir yerde hava üstünlüğü sağlayamadım hem de uçak sayım onlara göre çok fazla iken.

Şuan seride yakuza kiwami 2yi oynuyorum.Yakuza 0'ın yeri niyeyse benim için ayrı seriye ilk onla başladım diyemi bilmiyomda harikaydı kiryu,majima,tachibana çok kral yazılmıştı bence senaryo hiç sıkılmadım yan görevleri olsun ,majimanın cabaret club harbiden aşırı keyifli oyundu uzun zaman sonra oyun oynadığımı hissetmiştim.Seriye ben şöyle devam ettim yakuza 0 , kiwami 1 , kiwami 2.Pcye daha çıkmadı diye biliyorum diğer oyunları.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt