Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Evet, bazı arkadaşlarımda sorun yok iken bazılarında vardı. Halihazırda hiçbir sorun yok.

Maalesef hocam.
Olay TTNET kaynaklı gibi görünüyor.Tavsiyem; bu tür durumlarda vakit kaybetmeden TTNET'i arayıp düzeltmelerini istemeniz.Aksi halde halinizden memnunsunuz gibi görünürsünüz.Bizzat başıma geldiği için söylüyorum hocam, akıl vermek gibi anlaşılmasın lütfen.

WARTH

Even in burning wounds, a mind strong as steel!
Olay TTNET kaynaklı gibi görünüyor.Tavsiyem; bu tür durumlarda vakit kaybetmeden TTNET'i arayıp düzeltmelerini istemeniz.Aksi halde halinizden memnunsunuz gibi görünürsünüz.Bizzat başıma geldiği için söylüyorum hocam, akıl vermek gibi anlaşılmasın lütfen.
Vallahi şu ana kadar ne zaman aradıysam gayet nazikçe sorunu anlatmama rağmen ''Sesinizi duyamıyorum, bizden kaynaklı değil, gibi bahanelerle geçiştiriyorlar. Onlar da orada çalışan memurlar olduğu için bir şey de demek istemiyorum ama telefonun arkasında sinir krizine giriyorum bazen. Velhasıl kelâm, bulunduğum ilin müşteri hizmetleri pek bir işe yaramıyor. Sorun, 4-5 saat bekledikten sonra çözüldü. Muhtemelen altyapının da büyük bir etkisi var bu tarz sıkıntılarda ve yavaşlamalarda.

Son düzenleme:
Beyler bir şey soracağım pc özelliklerim şu:
i5 6400
8gb ram
RX 560 VRAM 4gb

Sekironun oyun inceleme videolarına baktığımda millette kasma olmuyor ama bende takılmalar oluyor sebebi ne sizce ? korsandan mı kaynaklı

edit: sanırım eski sürümü indirmişim yeni güncellemelerle fps limiti kalkmış falan filan bir deneyeyim bakalım :D

Transient Ghost

Ekip Lideri
Beyler bir şey soracağım pc özelliklerim şu:
i5 6400
8gb ram
RX 560 VRAM 4gb

Sekironun oyun inceleme videolarına baktığımda millette kasma olmuyor ama bende takılmalar oluyor sebebi ne sizce ? korsandan mı kaynaklı
Ben de dün başladım, ilk yarım saatine göre konuşacak olursam; kamera kontrolü konsol portu gibi hissettirse de optimize konusunda bir sıkıntı yaşamadım.

Az önce sistem gereksinimlerindeki ekran kartlarıyla seninkini karşılaştırınca seninki biraz düşük kalıyor (minimum Gtx 760 veya HD 7950).Biraz ayar kısarak stabil hale getirebilirsin.Olmazsa indirdiğin sürümden kaynaklı da olabilir.

Ben de dün başladım, ilk yarım saatine göre konuşacak olursam; kamera kontrolü konsol portu gibi hissettirse de optimize konusunda bir sıkıntı yaşamadım.

Az önce sistem gereksinimlerindeki ekran kartlarıyla seninkini karşılaştırınca seninki biraz düşük kalıyor (minimum Gtx 760 veya HD 7950).Biraz ayar kısarak stabil hale getirebilirsin.Olmazsa indirdiğin sürümden kaynaklı da olabilir.
Youtubedan baktığımda adamın sistemi benimkiyle aynıydı üstelik adam maxa almış ayarları sıfır kasma ben lowa alıyorum maxla aynı fps :D codexi denicem bide bakalım
RDR2 de falan 720P de 50-60fps alıyordum med-highda bunda alamamam biraz saçma

Transient Ghost

Ekip Lideri
Youtubedan baktığımda adamın sistemi benimkiyle aynıydı üstelik adam maxa almış ayarları sıfır kasma ben lowa alıyorum maxla aynı fps :D codexi denicem bide bakalım
RDR2 de falan 720P de 50-60fps alıyordum med-highda bunda alamamam biraz saçma
Her oyunun optimizesi aynı olmuyor maalesef.Aynı şekilde başka etkenlerde fps'de düşüklüğe sebep olabiliyor.Video olarak diğer videolarla karşılaştırmanı tavsiye ederim, herkeste aynı sonucu verecek diye bir kaide yok.Belki güncelleme almış versiyondan oynuyordur falan.

Her oyunun optimizesi aynı olmuyor maalesef.Aynı şekilde başka etkenlerde fps'de düşüklüğe sebep olabiliyor.Video olarak diğer videolarla karşılaştırmanı tavsiye ederim, herkeste aynı sonucu verecek diye bir kaide yok.Belki güncelleme almış versiyondan oynuyordur falan.
tüm videolarda fpsler iyi donanımsal olduğunu düşünmüyorum dediği gibi en eski sürümü denedim muhtemelen ondan güncelde deneyeceğim şimdi

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Hepsiburada dan şu güne kadar 6-7 telefon 3 tane laptop aldım sorun çıktığı zaman da hemen hallettiler. Merak etme o konuda en güvenilir yerdir. Google servisleri var ayrıca. Sadece play store yok ona da gerek yok zaten appgalery de tüm oyun ve programlar mevcut. Ekstra olarak play store da yüklenebiliyor
Şimdi p40 lite’ye olay store yükleme şansımız var mı?

FeaRimbor

Swallow your pride with your hate.
one piece mangasını çizerinin söylediğine göre 5 yıl içinde biticekmiş.
Şuan 240 küsurdayım animede, manga okuma alışkanlığım da yok gerçi. O yüzden manganın neresinde anime bilmiyorum. Ama bence bi 10 sene daha ekmeği yenir animenin. Bir bölümde aynı flashback ten 3 defa gördüğüm oldu çünkü. Bu kadar uzatmasalar daha da güzel olurdu anime.

buraktolgayılmaz

Torrent-Oyun.com
Şuan 240 küsurdayım animede, manga okuma alışkanlığım da yok gerçi. O yüzden manganın neresinde anime bilmiyorum. Ama bence bi 10 sene daha ekmeği yenir animenin. Bir bölümde aynı flashback ten 3 defa gördüğüm oldu çünkü. Bu kadar uzatmasalar daha da güzel olurdu anime.
Street Fighter 2'nin animesini izledin mi?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Ne zor bir oyunmuş, indirip deneyeyim dedim ama göründüğü kadar kolay değilmiş.Deneyince hak vereceksiniz.Link isteyen olursa atarım bu arada.

21:28

Son düzenleme:

BlackAncalagon

Çay içen adamdan zarar gelmez.
Steam de ea play yıllık 65 lira olarak çıkmış çok güzel oyunlar var bu fırsat kaçmaz.

Dünya'daki diğer ülkelerde 30 dolar Türkiye'de 65 lira fiyat güncellemesi gelebilir.

Arkadaşlar bir sorum olacaktı Ben Captain Tsubasa oyununu indirdim kurdum bir sıkıntı yok ama oyunun yazıları tam yerlerinde değil yani bu sorun ile karşılaşan var mı acaba?

BlackAncalagon

Çay içen adamdan zarar gelmez.
Steam de ea play yıllık 65 lira olarak çıkmış çok güzel oyunlar var bu fırsat kaçmaz.

Dünya'daki diğer ülkelerde 30 dolar Türkiye'de 65 lira fiyat güncellemesi gelebilir.
169 lira olmuş ne kadar ileri görüşlü biriyim :D steam de her zaman hızlı olan kazanır

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt