Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Herkese merhaba arkadaşlar benim gmail üzerinden işlerim oluyor karşı taraf yazdığında falan bildirim 2-3gün sonra geliyor bunu nasıl anında gelmesini sağlayabilirim

WARTH

A land of empires born, a land of total war!
Ben de hiç oynamadım. Ve öneriyor musun arkadaşlar ?
Grafik takıntın yoksa 1. oyuna bir şans ver. Eğer dövüş sistemine takılmazsan (ki bence aşırı kötü değil) çok muhteşem bir oyun. 2. oyun zaten oynanabilir. Kaymak gibi oyun. Fakat hareketler ve harita 3. oyuna göre daha kısıtlı. Örneğin 2. oyunda zıplama ve kaçınma olayı yok, sadece yuvarlanma olayı var.
Ben bu kış seriye en baştan başlayıp her yerini inceleyerek baştan bitireceğim. Bence denemelisin. Bir şey kaybetmezsin sonuçta.

W2'yi arada bir Quen işaretini kullanmaya ve yuvarlanmaya (oyunda kaçınmanın tek yolu) alıştığınız zaman çözmüşsünüz demektir. (oyun harbiden bu kadar basit)
zaten oyun 3 chapter dan oluşuyor, I'de biraz zorlanıyosunuz ama II ve III hiç zorlamıyor.

burdan ilerisi Witcher 1'e başlamayı düşünürseniz diye...

her şeyden önce benim verebileceğimden daha iyi tavsiyeler içeren şu Steam rehberine bakabilirsiniz. (Türkçe değil)
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=434038707

seriye 2'den başlayıp, bi' kaç yıl sonra 1'i oynamış biri olarak, bence oynanabilir oyundur.
önce Skyrim benzeri arayüzlere sahip olmak ve İngilizce olarak oynamayı düşünüyosanız Rise of the White Wolf kurun, Türkçe yama ile uyumlu olacağını sanmıyorum.
(https://www.nexusmods.com/witcher/mods/669)
modun setup versiyonu direk setup'ı yönetici olarak çalıştırmanızla, zip versiyonu da Data dosyasını oyunun kurulu olduğu klasöre (ya da artık Data'nın kendisi neredeyse onun bulunduğu klasöre) atmanızla kuruluyor.

W1'i bitirince de seçimleriniz 2'ye yansıması için save import yapabiliyosunuz.

oyunun combat sistemi basit, düşmanın türüne göre Fast, Strong ya da Group "dövüş stili"ni kullanarak ekranın ortasındaki hançerin ucu turuncu, en geç kırmızı olduğunda sol fare tuşuna basacaksınız.
oyunun başında dövüş stilleri ile en fazla 3 kombo yapabiliyosunuz, oyun ilerledikçe seçtiğiniz yeteneklerle 8'e kadar çıkıyor.
Chapter II'den önce gümüş kılıcınızın olmaması dışında, ayrıca "contract" ları da, görevle alakalı yaratığın ne olduğunu bilmeden yapamıyosunuz. (oyunda yaratık türleri hakkında kitaplar var, bu da bahsettiğim "yaratığın ne olduğunu bilmenin" temel yolu)
bunlar dışındaki her şey oyunu oynayarak öğrenip alışabileceğiniz şeylerden ibaret.
takıldığınız bi' görev olursa oyunun wiki si adım adım her şeyi anlatıyor.
https://witcher.fandom.com/wiki/Witcher_Wiki

Oyunun combat sistemi, en basit haliyle, komboyu devam ettirmek için ekranda beliren hançerin ucu turuncu, en geç kırmızı olduğunda sol fare tuşuna basacaksınız.
W1'in Prologue kısmında Triss yerine Vesemir'e yardım ederseniz "Red meteorite ore" alırsınız, bundan Chapter I'nin "Dead Hand of the Past" görevinde ve köyün Crypt'inde Ozzrel'in bulunduğu yerde de bulabilirsiniz.
Üç Red meteorite ore ile 1000 oren karşılığı yaptıracağınız kılıç Chapter II (ya da III'te) Harvall'ı bulana kadar işinizi görür.
Ayrıca oyun başlarında Aard'ı güçlendirirseniz Chapter I boss una "tek atma" şansın var. (oyunda yere serdiğiniz düşmanlara yerdeyken saldırırsanız direk ölüyorlar, Chapter I boss u da Aard ile yere serilebiliyor)
Fast ile öldüremediğiniz düşmanlara Strong (ve tam tersi), en az 2 düşmana karşı olursanız da Group style ile saldırmanız lazım. Ayrıca Fast style karakterin hareket hızını arttıyo(r).
Chapter II ve III'te Swamp bölgesinde gece vakti gezip yaratıkları öldürerek XP kasabilirsiniz. Ama oyundaki en iyi XP veren ler, Chapter III'teki Wolf cave de bulunan Cockatrice ler (her biri 700 XP). Respawn olmaları için bi' kamp ateşinde meditasyon yapmanız lazım. (12 saat yapmayı deneyin, olmazsa 24 saat)

Son düzenleme:

OMAR

15 Ağustos 2004∞
@BurakAssassins24 HOİ4'de 1.9.3 güncellemesinde ingiltere'ye çıkarma atmak çok zor oldu artık. Ayrıca ben tank template mi hiç değiştirmeden kolayca yeniyordum şimdi bu güncelleme sayesinde ikmale de bir el attılar herhalde. Bütün orduyu bir limana toplayınca 43 tank birliğiyle bile saldırınca ittiremiyorum. Oyuna güzel el atmışlar herhalde. Ve üstteki önerin için teşekkürler.

FeaRimbor

Altın olan her şey parıldamaz.
Witcher serisine 2. oyundan başlasam olur mu ?
3 ü oynamadıysan 1 den başlamanı tavsiye ederim, ben 3 ten başladım pişmanım. 1. oyunun rezil bir dövüş sistemi var, grafik konusuna ben fazla takılmıyorum. Ben dövüşten sıkılıp trainer indirip bütün skilleri fullemiştim oyunun son bölümlerine kadar herkese tek atıyodum, sıkılcağını düşünüyorsan sen de böyle yapabilirsin. Yan görevleri pek yapmadım ama ana hikaye bakımından serinin en güzel hikayesi bence ilk oyunda. En zaından bir kere bitirmeye değer bir oyun (ben 2 kez oynadım). İlk iki oyunun en iyi özelliği de bence insan-insan olmayan çatışmasını barındırması (müdahil olabilmemiz daha doğrusu) , 3. oyunda hiç yok neredeyse.

Bolshoi Booze

MERCES LETIFER
3 ü oynamadıysan 1 den başlamanı tavsiye ederim, ben 3 ten başladım pişmanım. 1. oyunun rezil bir dövüş sistemi var, grafik konusuna ben fazla takılmıyorum. Ben dövüşten sıkılıp trainer indirip bütün skilleri fullemiştim oyunun son bölümlerine kadar herkese tek atıyodum, sıkılcağını düşünüyorsan sen de böyle yapabilirsin. Yan görevleri pek yapmadım ama ana hikaye bakımından serinin en güzel hikayesi bence ilk oyunda. En zaından bir kere bitirmeye değer bir oyun (ben 2 kez oynadım). İlk iki oyunun en iyi özelliği de bence insan-insan olmayan çatışmasını barındırması (müdahil olabilmemiz daha doğrusu) , 3. oyunda hiç yok neredeyse.
Üçüncü oyunda da var aslında, Novigrad'da bolca görülebiliyor. Scoia'tael ile ilgili görevler var ama o kadar büyük çapta politik bir savaşa karışmak hem Witcherların işi değil hem de Geralt'ın karışması saçma olurdu.
Keşke Radovid öldükten sonra daha özgür olduklarını görebilsek ama Nilfgaard henüz Novigrad'a ulaşmadığı için o da biraz mantıklı aslında.

Beyler çok acil yardım lazım şimdi ben teamviewer indirdim diyelim arkadaşın bilgisiyara bağlandım ben sadece onun ekranı görmek için kullanabilir miyim ? yani mesela ben oyun oynuyorum oda oynuyor ama ben onun ekrana dokunmak istemiyorum bilen biri yardımcı olabilir mi

Beyler çok acil yardım lazım şimdi ben teamviewer indirdim diyelim arkadaşın bilgisiyara bağlandım ben sadece onun ekranı görmek için kullanabilir miyim ? yani mesela ben oyun oynuyorum oda oynuyor ama ben onun ekrana dokunmak istemiyorum bilen biri yardımcı olabilir mi
Tw ile bağlandığın zaman dokunuyor diye biliyorum ama eskidendi şimdi nasıl bilmiyorum

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Onun ekranına dokunmak istemiyorum derken?

O oyun oynarken onun ekranını her oyunda görmen mümkün olmuyor.Belki oyunu full ekrandan pencere moduna alırsa o zaman görebilirsin ama pürüzsüz ve temiz bir görüntü alamazsın.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt