Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Forum Yetkilisi
Ben o gün izleyememiştim.O saatte halı saha maçına gittiğim için giriş yapma şansım da olmamıştı.Ama ertesi gün @nik nikli arkadaş bir link paylaşınca (iyice tekerleme gibi oldu :) ) ordan girip siparişi verdim.Dün kontrol ettiğimde kütüphaneye eklenmişti.

Bu arada izlemeyi neye göre belirleyeceklerdi ki? O iş biraz zor, laf olsun diye öyle demişlerdir.Ki hem yayını izlemek, hem oyunu almaya uğraşmak yayının izlenmesini de düşürürdü (mantıksız).O gün millet WD 2 almakla uğraşırken aynı anda nasıl yayını da izlemiş olsun?! Üstelik server problemi de varken.

Transient Ghost

Forum Yetkilisi
Arkadaşlar iyi akşamlar herkese benim bir sorunum var geçenlerde kulaklık aldım driverini indirdim bir gün sonra bilgisayarı açtığımda her açılışta googleda reklam açılıyor (bir sekme açılıyor) başlata falan baktım googlela ilgili bir şey yok çözümü bilen var mı virüs taraması dışında

Transient Ghost

Forum Yetkilisi
Arkadaşlar iyi akşamlar herkese benim bir sorunum var geçenlerde kulaklık aldım driverini indirdim bir gün sonra bilgisayarı açtığımda her açılışta googleda reklam açılıyor (bir sekme açılıyor) başlata falan baktım googlela ilgili bir şey yok çözümü bilen var mı virüs taraması dışında
Malwarebyte programlarıyla tarama yaparak ve adblock gibi reklam uzantılarıyla kurtulabilirsin.Malwarebyte programı olarak AdwCleaner'i öneririm.İşe yaramazsa reklam engelleme uzantıları olarak AdBlock, Adblock Plus ve uBlock Origin'i bilrlikte kullanmanı öneririm.

Malwarebyte programlarıyla tarama yaparak ve adblock gibi reklam uzantılarıyla kurtulabilirsin.Malwarebyte programı olarak AdwCleaner'i öneririm.İşe yaramazsa reklam engelleme uzantıları olarak AdBlock, Adblock Plus ve uBlock Origin'i bilrlikte kullanmanı öneririm.
reklam uzantısı kullanıyorum zaten sıkıntı pcyi ilk açtığım anda direk sekme açılıyor sanki başlangıç ayarlarından ayarlamışım gibi

Transient Ghost

Forum Yetkilisi
reklam uzantısı kullanıyorum zaten sıkıntı pcyi ilk açtığım anda direk sekme açılıyor sanki başlangıç ayarlarından ayarlamışım gibi
Msconfig'e girip ordaki program ve yazılımları kontrol et, eğer gözüne yabancı gelen bir program varsa devre dışı bırak veya burdan nedir diye sorabilirsin.Ayrıca program ekle/kaldır'ı kontrol et, orda da yüklü olabilir.Gerçi kulaklık driver'ına bağlı olarak da çalışıyor olabilir.

Önce 'Başlangıç' daha sonra 'Hizmetler' bölümünü kontrol et.
Başlat arama/msconfig

Msconfig'e girip ordaki program ve yazılımları kontrol et, eğer gözüne yabancı gelen bir program varsa devre dışı bırak veya burdan nedir diye sorabilirsin.Ayrıca program ekle/kaldır'ı kontrol et, orda da yüklü olabilir.Gerçi kulaklık driver'ına bağlı olarak da çalışıyor olabilir.

Önce 'Başlangıç' daha sonra 'Hizmetler' bölümünü kontrol et.
Başlat arama/msconfig
Dediğim gibi başlangıç bölümünde topu topu 5-6 şey var hepsinide kendim ayarladım :D onun dışından regedit dosyalarına baktım orada da sıkıntı yok çözemedim valla sorunu :D

Transient Ghost

Forum Yetkilisi
Dediğim gibi başlangıç bölümünde topu topu 5-6 şey var hepsinide kendim ayarladım :D onun dışından regedit dosyalarına baktım orada da sıkıntı yok çözemedim valla sorunu :D
Hizmetlere baktın mı?
Bir de yapmadıysan Malwarebyte taraması yapmaktan çekinme, ekstra bir sorun çıkarmaz.

melek12345

Torrent-Oyun.com
Umut fakirin ekmeğidir, inşallah çok bekletmez.Biliyorsun ekmek (umut) çok bekleyince bayatlıyor. :rolleyes:
Oyunun dünyasını ve hikayesini çok merak ediyorum açıkçası.
aynı ben de hocam. öyle alıp sonuna kadar bitirceğimi de zannetmiyorum detaylı. mesla RDR2 için hevesliyim hala :DDDDDDD 1yıl olcak gibi bu gidişle. bi indirip denesem grafikleri görsem canlı yeter bana :D

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt