Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

RUBENム

真島吾朗
Çok fazla giriş yapıldığı gerekçesiyle bazı kullanıcıların hesabını askıya alıyormuş Ubisoft. Dikkat edin.

KΛIROS

Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim
Neyse Valhalla hakkında yorum yapmayın linç yiyorum sonra fakat aynı olmadığını hepimiz gördük

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
Ya abi kafayı yicem bu dövüş mekanikleri niye MMORPG gibi?
Çünkü Ubisoft! Bir de niye hiç yetenek ağacı falan göstermediler anlamadım. Onu geçtim oyunu oynayan herifin oyunla zerre alakası yok. O nasıl bir oynanış abi? Bence bu oyun Odyssey den daha kötü olacak.

WARTH

A land of empires born, a land of total war!
Çünkü Ubisoft! Bir de niye hiç yetenek ağacı falan göstermediler anlamadım. Onu geçtim oyunu oynayan herifin oyunla zerre alakası yok. O nasıl bir oynanış abi? Bence bu oyun Odyssey den daha kötü olacak.
Oyunun tek sevdiğim noktası mekan ve sanat tasarımları. Videonun Stealth kısımındaki korunun içindeki o kasaba bana TW2'deki Flotsam'ı hatırlattı. Dediğim gibi sanat ve mekan çalışmasını yapan ekip iyi çalışmış. Fakat bundan bağımsız olarak hiçbir şeyi gözüm tutmadı ne yalan söyleyeyim. Kuşatma, yağma falan, bilemedim.

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
Oyunun tek sevdiğim noktası mekan ve sanat tasarımları. Videonun Stealth kısımındaki korunun içindeki o kasaba bana TW2'deki Flotsam'ı hatırlattı. Dediğim gibi sanat ve mekan çalışmasını yapan ekip iyi çalışmış. Fakat bundan bağımsız olarak hiçbir şeyi gözüm tutmadı ne yalan söyleyeyim. Kuşatma, yağma falan, bilemedim.
Valla grafik olarak falan ben de beğendim. Ama başka da beğendiğim bir şey yok.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Forum Yetkilisi
çökmüş galiba üyelik girişini yapamıyorum.
Valla ben halı saha maçına gittiğim için hiç bakamadım.Dönüşte de fener maçını izleyince aklıma bile gelmedi.Zaten oynamıştım, tekrar oynarım diye düşünüyordum ama onu da yapmam büyük ihtimal.Benim açımdan bir kayıp olmadı.Almak isteyen arkadaşlara için bir şans daha verirler bence.

Gösterilen oynanış videolarını da izlemedim bu arada.

Transient Ghost

Forum Yetkilisi
İlgililerin dikkatine; yarın Master Chief Collection'da Halo 3 de çıkışını yapacak (14 Temmuz).
Oynamayanlara koleksiyonda şimdiye kadar çıkış yapan Combat Evolved Anniversary hariç Reach ve Halo 2'yi oynamalarını öneririm.Serinin sağlam bir oynanışı var.

https://oyungezer.com.tr/haber/halo-3-onumuzdeki-hafta-pcye-geliyor (5 gün öncenin haberi)

KΛIROS

Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim
Valhalla'yı oynayanların çoğu büyük olasılıkla memnun Watch Dogs Legion ise tam tersi bir düşünce var gibi şu anlık umarım çoğu kişinin ön yargısı kırılır

Transient Ghost

Forum Yetkilisi
30dklık 360p sızan görüntülerden oyuna sövenler ortalıkta yok :d
Şahsen ben çokça yenilik ve değişikliğin getirildiğini düşünüyorum.Zaten diğer arkadaşların aksine o videodaki hem görüntünün hem animasyonların eksik ve sağlıklı yorum yapmaya elverişli olmadığını düşünüyordum ki zaten o konudaki yorumum da orda mevcut.

Bu arada o sızıntıları da yapanlar test amaçlı basına gönderilen kopyaları inceleyen kişiler tarafından yapıldığını söyleniyor.Bunu Ogz'nin inceleme yazısından okudum ki onlar da bu inceleme kopyasını sahip olup oynayan kişilerden.

Watch Dogs Legion'ı da hikayesi ilginç olabilir diye bir beklentim var ama oynanış videolarını izledikten sonra pek bir beklentim kalmadı sayılır.Bir tek oynanıştaki John Wick tarzı yenilikler ve varsa çeşitlilikler bu oyunu kurtarabilir.

Far Cry 6'nın da trailer'ından anlaşılacağı üzere yine Pagan Min tarzı bir diktatöre karşı mücadele edeceğiz.Hikaye olarak zerre merakım yok fakat en az FC 4 kadar zevk vereceğini düşünüyorum (benim için ortalama üstüydü).Bir de FC 3'teki gibi yine ada konseptine yakın bir harita tasarımı olacak galiba.Bu anlamda bizi eskiye götürebilir.Şehir kısmı da Just Cause 4'ten tanıdık geliyor (Güney Amerika tarafları).Ayrıca bir ekran görüntüsünden anladığım kadarıyla at sürebileceğiz.

RUBENム

真島吾朗
4 gün boyunca indirdiğim MK11'i sonunda oynama fırsatı buldum. Kontroller zor ama alışabilirim.

Sinematikleri çok beğendim. Sanki film izliyorum oyun oynarken. Sinematiklerde "Blackbar" oluşuyor oyundan kaynaklı sanırım.

Çevrimiçi moda daha bakmadım. Oyuna alışıp hatta oyunu bitirdikten sonra başlamayı umuyorum.

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
30dklık 360p sızan görüntülerden oyuna sövenler ortalıkta yok :d
Yo burdayım. Oyun rezalet gözüküyor. :D Animasyonlar, vuruş hissi halen rezalet. Animasyonlardan umudum zaten yoktu ama vuruş hissini belki adam etmişlerdir demiştim. Ama yok o da hala düdük gibi. Çok ufak değişiklikler dışında oyunda mekanik olarak en ufak yenilik yok. Hatta savaşlar falan Odyssey den de daha kötü gözüküyor. Yetenek ağacı falan da yok sanırım bununla alakalı hiçbir şey gösterilmedi. Geriye bir tek senaryo kaldı ki onunla alakalı da en ufak umudum yok. Onu da çıkınca ancak görürüz. Hoşuma giden tek şey grafiklerdi. Watch Dogs a gelince kesinlikle Vallhalla dan çok daha ilgi çekici gözüküyor. Bir çok farklı karakterle oynayabiliyorsun ki bunların her birinin özellikleri farklı. Her birinin oynanışı birbirinden farklı. Demodaki herifin söylediğine göre oyundaki her bir npc nin günlük kendi yaptığı rutin görevleri oluyor ve o saatte orada olursan o npc yi görebiliyorsun falan. Açık dünya ve oynanış konusunda ac den çok daha iyi olacağı kesin. Hatta AC tamamen yakın dövüş odaklı olduğu halde Legion da ki yakın dövüş çok daha güzel gözüküyor. Ha peki iki oyunda umrumda mı? Tabi ki değil. Cyberpunk varken kim ne yapsın abi bunları. Belki bu oyunlar çıktığında severim, belki iyi oyunlar olurlar ama en ufak umudum yok. Çünkü söz konusu Ubisoft :D

KΛIROS

Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim
Yo burdayım. Oyun rezalet gözüküyor. :D Animasyonlar, vuruş hissi halen rezalet. Animasyonlardan umudum zaten yoktu ama vuruş hissini belki adam etmişlerdir demiştim. Ama yok o da hala düdük gibi. Çok ufak değişiklikler dışında oyunda mekanik olarak en ufak yenilik yok. Hatta savaşlar falan Odyssey den de daha kötü gözüküyor. Yetenek ağacı falan da yok sanırım bununla alakalı hiçbir şey gösterilmedi. Geriye bir tek senaryo kaldı ki onunla alakalı da en ufak umudum yok. Onu da çıkınca ancak görürüz. Hoşuma giden tek şey grafiklerdi. Watch Dogs a gelince kesinlikle Vallhalla dan çok daha ilgi çekici gözüküyor. Bir çok farklı karakterle oynayabiliyorsun ki bunların her birinin özellikleri farklı. Her birinin oynanışı birbirinden farklı. Demodaki herifin söylediğine göre oyundaki her bir npc nin günlük kendi yaptığı rutin görevleri oluyor ve o saatte orada olursan o npc yi görebiliyorsun falan. Açık dünya ve oynanış konusunda ac den çok daha iyi olacağı kesin. Hatta AC tamamen yakın dövüş odaklı olduğu halde Legion da ki yakın dövüş çok daha güzel gözüküyor. Ha peki iki oyunda umrumda mı? Tabi ki değil. Cyberpunk varken kim ne yapsın abi bunları. Belki bu oyunlar çıktığında severim, belki iyi oyunlar olurlar ama en ufak umudum yok. Çünkü söz konusu Ubisoft :D
Yetenek ağacı mı yok? Hm bu yorumların sebebi belli oldu muhtemelen gözlerini kapatıp farklı bir dilde izlemişsin videoları ayrıca Legion kısmında da eksikliklerin var her NPC'yi kontrol etmek her ne kadar hoş gözükse de hikaye detaylarını es geçiyorlar büyük ihtimalle

SHYΛH

El. Psy. Congroo.
Emektar
oynayan herkesin watch dogs legion'a kötü yorumlar yapıp valhalla'ya güzel bir oyun geliyor yorumları yaparken (ki az buz değil, 8 saat oynadılar) 10-20dk video izleyip oyunda yetenek ağacı bile yok yorumları yapılması çok garip :d

Hm bu yorumların sebebi belli oldu muhtemelen gözlerini kapatıp farklı bir dilde izlemişsin videoları
en ufak bir yenilik yok, yetenek ağacı yok, legion da birden fazla karakteri oynayabileceğiz bu yüzden çok ilgi çekici vuu alsaa:.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt