Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

WARTH

A land of empires born, a land of total war!
EbmiiA2WkAEiWL0.jpg
Kesinlikle kimsenin tercihine ve fikrine saygısızlık yapmıyorum. Sadece mizah, hoşuma gitti ve paylaştım. Lütfen hemen tetiklenmeyelim.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Forum Yetkilisi

SELEN

Seviye 3
Yeni konu açmak istemedim ama siteye girişte otomatikman çanta satış sitesi çıkan var mı? Virüs mü bulaştı diye düşündüm ama tarattım temiz. Site içi reklamlardan ise çok kurcalamıyım.

WARTH

A land of empires born, a land of total war!
Dostum yanlış anlama ama Playstation'la pek alakalı olmadığım için olsa gerek, burdaki mizahı anlayamadım.Sakıncası yoksa anlatır mısın?
Playstation EU, UK, DE ve diğer ülkelerin Playstation sayfaları profil fotoğraflarını LGBT'ye destek vermek amaçlı LGBT bayrağı ile donattılar. Fakat Türkiye, Rusya ve Polonya'nın Playstation Resmi Sayfaları Profil Fotoğraflarını değiştirmediler. Burada da ona vurgu yapılmış.

Transient Ghost

Forum Yetkilisi
Playstation EU, UK, DE ve diğer ülkelerin Playstation sayfaları profil fotoğraflarını LGBT'ye destek vermek amaçlı LGBT bayrağı ile donattılar. Fakat Türkiye, Rusya ve Polonya'nın Playstation Resmi Sayfaları Profil Fotoğraflarını değiştirmediler. Burada da ona vurgu yapılmış.
LGBT'yle alakalı olduğunu anlamıştım ama işin profil fotosu kısmını bilmiyordum.Bilgilendirme için teşekkürler.

SELEN

Seviye 3

Transient Ghost

Forum Yetkilisi
Bende sürekli bağlı kalıp çıkış yapmadığım için veya birkaç tane Adblock uzantısı kurulu olduğu için çıkmıyor galiba.

Transient Ghost

Forum Yetkilisi
Kötü olmuş umarım arttırmazlar.

Bende de var ama çok etkisi olmadı. Siz de hangileri var acaba?
AdBlock, AdBlock Plus, uBlock Origin
Aşağıdaki ss'e göre uBlock 2 adet reklamı engellemiş.

Normal şartlarda reklam engellemeyi pek kullanmak istemem ama bazen insanı sitelerden soğutan reklamlarla karşılaşınca mecburen kullanmak durumunda kalıyor insan.

Litteram

Torrent-Oyun.com
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Niçin Youtube, Twitter, Netflix gibi sosyal medyalara karşı olduğumuzu anlıyor musunuz? Bu millete bu tür mecralar yakışmıyor. Bir an önce parlamentomuza getirip tamamen kaldırılmasını, kontrol edilmesini istiyoruz.'
Beyler noluyoruz

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Niçin Youtube, Twitter, Netflix gibi sosyal medyalara karşı olduğumuzu anlıyor musunuz? Bu millete bu tür mecralar yakışmıyor. Bir an önce parlamentomuza getirip tamamen kaldırılmasını, kontrol edilmesini istiyoruz.'
Beyler noluyoruz
Niye şaşırdın ki? :D

SHYΛH

El. Psy. Congroo.
Beyler noluyoruz
aga adam ölene kadar seçilcek istediğini yapar :d

Transient Ghost

Forum Yetkilisi
Beyler noluyoruz
Kaldırmak, yasaklamak demişse halt etmiş! Ama kontrol altında olması gerektiği doğru.Tabi kontrolden kastım gelir kapısı haline getirilmesi değil, söylemek istediği şey buysa. :)

Bu arada ''niçin''den öncesi yok mu? Merak ettim niçin kapatılması veya kontrol edilmesi gerekiyormuş?

aga adam ölene kadar seçilcek istediğini yapar :d
Yok öyle bir dünya! Millet istemeye istemeye de olsa CHP'ye oy verdi.Durum biraz daha kötüye giderse o da gider.Ki ekonomik yönden gidiyor da.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt