Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

KΛIROS

Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim
merhaba merhaba nasılsınız beyler? TLOU2 hakkında yorumlarınız var mı?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Forum Yetkilisi
merhaba merhaba nasılsınız beyler? TLOU2 hakkında yorumlarınız var mı?
Aranızda bir oyuna 500 TL verebilecek olan var mı diyecektin galiba. :D

Şaka bir yana gamepad'le FPS-TPS shooter oyunlarını oynayabilsem sırf bunun gibi güzel oyunlar için Ps4 alırdım.Oyunları pahalı ama biraz sabrederek fiyatların düştüğü zamanları bekler yine oynardım.Zaten pc'ye çıkan oyunları bir şekilde oynayarak vakit geçirebiliyoruz.Ama işte şu gamepad'i bir türlü klavye-mouse rahatlığında kullanma şansına erişemedim.Belki ilerde klavye-mouse daha stabil bir şekilde oyunlara uyumlu hale getirirlerse duruma göre Ps4 falan alabilirim.Şuan ne bütçe olarak ne de kullanım kolaylığı olarak almam mümkün değil.

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Arkadaşlar Yakuza 0'ı aldım indirimden ve bir saatten biraz fazla oynadım oyunu. Ama save yapmak için bir seçenek falan çıkmadı karşıma hiç. Menüde de göremedim. Bende oto save vardır diye düşünüp çıktım oyundan. Ama geri girdiğimde yine new game dedi. Kaydetmemiş anlayacağınız. Gitti mi o kadar oynanış? Nasıl save ediliyor ne saçma işmiş bu..

emrecan123

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar Yakuza 0'ı aldım indirimden ve bir saatten biraz fazla oynadım oyunu. Ama save yapmak için bir seçenek falan çıkmadı karşıma hiç. Menüde de göremedim. Bende oto save vardır diye düşünüp çıktım oyundan. Ama geri girdiğimde yine new game dedi. Kaydetmemiş anlayacağınız. Gitti mi o kadar oynanış? Nasıl save ediliyor ne saçma işmiş bu..
telefon kulübelerinden kaydetmen lazım

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Forum Yetkilisi
Başıma o kadar çok save sorunu geldi ki artık bir oyunu save edilmeyene kadar bırakmıyorum. ;D

Kimisi hdd'min bozulmasıyla, kimisi checkpoint'in abartılı uzaklığıyla, kimisi farklı olayım çabası yüzünden işin .okunu çıkarmasıyla, kimisi bir şeylere zorunlu bırakmasıyla beni yıldırdığı için hem save'e kadar devam ediyorum, hem de oyundan çıktıktan sonra save'imi çeşitli yerlere kopyalıyorum (2. hdd'ye falan).Bethesda'nın oyunlarındaki F5 ile istediğin yerde kaydetme olayı keşke her oyunda olsa da bu kadar zorunda kalmasak.Bu arada aynı olay NieR Automata'da da vardı.Kaydetmek için içecek dolabına benzer bir şeyle kaydediyordun.Japon kafası işte, n'aparsın. :)

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır.Şaka biryana oyun gerçekten keyifli şans ver derim 1 saatten bişey olmaz zaten keyifini çıkartırsın unutursun onu.
Selamlar, bu Yakuza0'da ekranın solunda teyibe benzer küçük bir simge çıkıyor. Bazende üzerinde yanıp sönen bir şişe çıkıyor. Bunlar nedir?

Not; sitede sorun mu var reklam amaçlı mı yapılmış bilemiyorum hangi sayfayı tıklarsam fezan.com die bir kıyafet sitesi açılıyor arkada.

emrecan123

Torrent-Oyun.com
Selamlar, bu Yakuza0'da ekranın solunda teyibe benzer küçük bir simge çıkıyor. Bazende üzerinde yanıp sönen bir şişe çıkıyor. Bunlar nedir?

Not; sitede sorun mu var reklam amaçlı mı yapılmış bilemiyorum hangi sayfayı tıklarsam fezan.com die bir kıyafet sitesi açılıyor arkada.
aynen reklam koymuşlar herhalde çok sinir bozucu tam ekran da çıkmıyor sağ altta ufak pencerede çıkıyor kapatması da zor :D

Telefonun gibi düşün ona bazı mesajlar geliyor kod olarak okuyorsun hangi tuşla açıyordun hatırlamıyorum.Bu arada Türkçe yaması var donanım haberde haberin olsun.

Telefon kulübesinden kaydetmelisiniz. Haritayı açınca "S" harfi olarak gözüküyor.

O teyp sizin mesaj kutunuz. Oyunun duraklatma menüsünü açıp "PAGER" seçeneğine tıklayın. Orada gözükür mesajlarınız.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt