Torrent-Oyun | Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |

RUBENム

嶋野の狂犬
Şu sıralar hangi oyunları oynuyorsunuz ?
Football Manager 2020'de 1 maç yapıp çıkıyorum. Takımda çok fazla sayıda kazma oyuncu olduğu için sinir oluyorum.

FM dışında zamanımın yarısını Elite Dangerous oynayarak geçiriyorum bugünlerde. Keşfedilmemiş sistemleri dolaşıp haritalarını çıkarıyorum, süperdevleri dolaşıyorum. Evrenin büyüklüğünün vermiş olduğu yalnızlık hissi çok güzel geliyor bana.

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments'a başlayacağım yakın zamanda. Dedektiflik oyunlarına karşı olan bakış açım Devil's Daughter ile değişti.

eylül

Maksimum Östrojen
Arkadaşlar amerika'da neler oluyor? TV haberlerini dinlemedim. Amerika ile bağlantı mı kesilmiş?
TV haberlerini dinlemedim derken bugün dinlemedim.

Transient Ghost

Observer. @Carl
İçinde hiç kimsenin bilmediği (bulunsa haber olurdu), daha doğrusu son bir ay içinde oynamamış kimsenin kolay kolay farkedemeyeceği bir easter egg buldum.Yani yakın zamanda oynanıyor veya oynanmış olması gerekiyor bunu farketmek için.Müsait olunca ekran görüntüsünü de paylaşırım.

Observer'dan önce Wolfenstein: Youngblood ile Gears 5'i oynadım.Observer'dan sonra da kısmetse Prey'e başlamayı düşünüyorum.Ama önce şu online sınav dönemini atlatmam gerekiyor.Kafa kalmayacak yoksa. :)
İşte bahsettiğim o easter egg.

Reklamımı yapmam da bir sakınca yoktur umarım. ;D

Eski dostlar: @Preacher @Elric @Lloth

Transient Ghost

https://oyungezer.com.tr/haber/kingdoms-of-amalura-remaster-versiyon-geliyor

witcer skyrim den sonra en iyi benzer oyuna remastered geliyo, kesinlikle çıktığında oynayın
Haberini okumuştum hocam.Benim de oynamak istediğim ama biraz mesafeli olduğum bir oyundu.Sebebi de RPG oyunu olmasından dolayı uzun saatler isteyecek olması ve grafikleriydi.Gerçi eskisi gibi grafikleri o kadar çok önemsemiyorum ama bazı eski oyunların vuruş hissiyatı gibi eksi yönleri de olabiliyor (mesela Witcher 1).Yalnız Witcher 1'e remake yapılsa ne efsane olurdu bee.Tıpkı RE 2, FF 7 ve Mafia 1 gibi.Gerçi Mafia 1'i ne kadar iyi yapacaklar orası hala soru işareti benim gözümde.

Transient Ghost

Beyler şuan Halo 2 oynuyorum da hikayeden pek bir şey anlamıyorum açıkçası.Halo Reach'i çok severek oynamıştım.Sonrasında çıkan Combat Evolved Anniversary'i hiç beğenmemiştim, çok tek düze ilerliyordu ve bırakmak zorunda kalmıştım.Halo 2 de oynanış ve grafik olarak çok güzel ilerliyor.Oyunun son birkaç saatindeyim ancak hikayeden az da olsa bir şeyler anlamak için en azından hikayesini anlatan bir makale okumak istiyorum.Tavsiyesi olan varsa beklerim dostlar, şimdiden teşekkürler.

Bu arada oyun bitince ''ekran görüntüleri'' konusunda ekran görüntüleriyle birlikte kısa bir incelemesini de sizlerle paylaşırım.

MuratTamer

Parti kur oy verelim Dutch Reyizz
Arkadaşlar selamlar.

Hali hazırda BFV oynayan var mı forumda? Bir şey danışmam gerekiyor. Birkaç gün önce gelen güncellemeyi yaptım sorunsuzca. Oyuna girişte pencere açılır gibi olup öylece kalıyor. Ekran görüntüsünü de paylaşıyorum. Bfv oynayıp da bu sorunu yaşayan ve çözebilen var mıdır?

Ekli dosyalar

sokakta rovaşata

Torrent-Oyun.com
fifa 20 seçkinde analigde cl kupasını aldık, lig kupasını az farkla kaçırdık, çok uğraştırdı böyle zor oyun görmemiştim

Darryl Messer

Darryl Messer
Forum ahalisi nasılsınız keyifler yerindedir umarım.
Gecenize bir şarkı bırakayım da canlanın biraz.

eylül

Maksimum Östrojen
Selamlar. Bugün çok iyiyim. İlk defa Valorant'ı yükleyip oynadım. Oyun çok iyi. Cs Go nun yapamadıklarını yapmış resmen. hile yok, grafikler güzel ve akıcı, TR sunucuları var (!) o yüzden ping düşük. Tüm bunlar da yetmiyormuş gibi oyun tamamen türkçe. (seslendirme dahil) oyuna alışmak gerekiyor birde.

Valorant, epic games'in steam karşısına geçtiği gibi Cs Go'nun karşısına geçti adeta. (meydan okumak)
Bu arada arkadaşlar bende son 3 gündür fena bir halsizlik vardı, enerjim sıfırdı. Ama bugün iyiyim. Ve bugün bitti artık. Biraz da sizler anlatın.

ThE bEsT

Hiç Kimse.
Bende ne yapayım işten eve evden işe gidip geliyoz. Ön sipasirimi verdiğim oyunu bekliyorum aklım orda çoğunlukla

RUBENム

嶋野の狂犬
Günümü Elite oynayarak geçiriyorum., nebulaları geziyorum. Onun dışında Fallout 76'nın indirime girmesini bekliyorum.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt