Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Sitenin en eski hallerini hatırlıyorum.Bir de şimdi bakıyorum.Yemin ediyorum ıssız adada gibiyim gibi oluyor.İçim burkuluyor bu siteye yav.

Yani siteyi sokakta rovaşatalar, bluemoonlar, sehmus talaylar felan yaşatıyor.Neredesiniz abi.
Eyvallah dostum, içimizde kalan azıcık heyecanla, azıcık umutla hala burdayız.Ama bu böyle daha ne kadar devam eder bilmiyorum.Forumun eski müdavimleri bile forumu bıraktı.Forumun ıssızlaşması bir kenara, bir de sözde yeni altyapıya geçtikten sonra olmayacak olan sorunlar da baş gösterdi [olmayacak olan sorunlar].
Mesaj atılan konulardan
bildirim gelmiyor, bir sayfaya girmek için işkence çekiliyor, devamlı yazdığımız sorunlar düzeltilmiyor, bak işte şimdi altyapı hazır, gidebiliriz sanırım.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt