Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

FeaRimbor

Altın olan her şey parıldamaz.
Cyberpunk 2077'den önce Spin-off bir Witcher oyunu çıkması mümkün ama bu kadar sessiz sedasız çıkar mı, sanmıyorum.Ki daha önce Cyberpunk'ın 2019'da geleceği dedikoduları dönüyordu ortalıkta.Hatta Bilkom öyle bir mesaj atmıştı.Yalanlandı mı hatırlamıyorum da vardı böyle bir tweet.Kafam karıştı iyice. :)
Bence cyberpunk 2019 un sonu 2020 nin başı gibi çıkacak. Witcher oyunu da 2022 civarında bence öyle yani :D

lay lay lay @Sehmus Talay Tom Clancy's The Division 2 gibi üstten oynanmalı olmayacak
Özele gel, özele. :)

Bence cyberpunk 2019 un sonu 2020 nin başı gibi çıkacak. Witcher oyunu da 2022 civarında bence öyle yani :D
Valla bana kalırsa Witcher gibi kozu kolay kolay harcamazlar.Önce bi' Cyberpunk'ın ekmeğini yemeye bakarlar, tabi o arada oyuna Witcher'daki gibi binbir tane bi' şey de eklerler.Bir bakmışsın 2-3 sene geçmiş bile.Aradan 4 sene geçti Witcher 3 hala konuşulmaya devam ediyor.Hatta oynayan da vardır illa ki.Bence Cyberpunk 2019'un sonunda çıkacak [Ekim Kasım arası falan olabilir], Witcher oyunu da Cyberpnuk'ın akıbetine bağlı olarak 2-3 yıl hatta daha fazla bir sürenin ardından çıkar diye tahmin ediyorum.Ha belki düşük hype'lı bir ara oyun yapmayı planlıyorlardır o başka.Daha erken çıkabilir o zaman.Yoksa ben Witcher 4 diyebileceğimiz bir oyun için 2-3 yıl diyorum.

FeaRimbor

Valla bana kalırsa Witcher gibi kozu kolay kolay harcamazlar.Önce bi' Cyberpunk'ın ekmeğini yemeye bakarlar, tabi o arada oyuna Witcher'daki gibi binbir tane bi' şey de eklerler.Bir bakmışsın 2-3 sene geçmiş bile.Aradan 4 sene geçti Witcher 3 hala konuşulmaya devam ediyor.Hatta oynayan da vardır illa ki.Bence Cyberpunk 2019'un sonunda çıkacak [Ekim Kasım arası falan olabilir], Witcher oyunu da Cyberpnuk'ın akıbetine bağlı olarak 2-3 yıl hatta daha fazla bir sürenin ardından çıkar diye tahmin ediyorum.Ha belki düşük hype'lı bir ara oyun yapmayı planlıyorlardır o başka.Daha erken çıkabilir o zaman.Yoksa ben Witcher 4 diyebileceğimiz bir oyun için 2-3 yıl diyorum.
Witcher 4 olarak çıkmaz bence ben olsam serinin adını değiştirip aynı evrende geçen bi oyun yapardım Hatta bize race seçme şansı verseler tadından yenmezdi de cyberpunk a bağlı dediğin gibi, oyundan iyi bir hasılat toplarlarsa benim yeni witcher oyunundan beklentim artar .
iyiyiz sağolasın sen nörüyon

KΛIROS

Mustafa Kemal Atatürk
Witcher 4 olarak çıkmaz bence ben olsam serinin adını değiştirip aynı evrende geçen bi oyun yapardım Hatta bize race seçme şansı verseler tadından yenmezdi de cyberpunk a bağlı dediğin gibi, oyundan iyi bir hasılat toplarlarsa benim yeni witcher oyunundan beklentim artar .

iyiyiz sağolasın sen nörüyon
Aynı hayat aynı koşuşturma. Yavaş yavaş askerlikte yaklaşıyor ne yalan söyliyim özlemeyeceğim buraları (!) :D :p

Peynir.

Oyunun ismi Witcher 4 olmayacak zaten, yapımcıları söylemişti onu.Demek istediğim Witcher 3'ün devamı niteliğinde bir büyük oyun olacaksa bu oyun, daha uzun süre bekletecektir bence.Öyle sessiz sedasız, ''bakın bir AAA oyun daha çıkaracağız'' cinsinden bir oyun değil yani.Belki Witcher 1'in remastered'ı olabilir ya da Capcom'dan bakıp remake de yapabilirler.Ama sanki yeni ve farklı bir oyun yapacaklar gibi hissediyorum.

FeaRimbor

Belki Witcher 1'in remastered'ı olabilir ya da Capcom'dan bakıp remake de yapabilirler.Ama sanki yeni ve farklı bir oyun yapacaklar gibi hissediyorum.
Witcher 1 remastered kulağa güzel geliyor ama bunu çıkarcak olsalar reklamını yaparlardı ve yeni bir oyun demezlerdi bence. Dediğin gibi sıfırdan bir oyun yapıcaklar galiba, belki yeni bir seri başlayacaktır :D

sokakta rovaşata

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar titreme nvidia vsynctenmiş açık konumuna getirdim düzeldi, overclocta bir sorun yok overclock hatta fps arttırdı çokta iyi oldu overclocktan sıcaklık değeri haricinde korkmayın

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt