Genel Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

THEA17

Assassin'S
Ben yokken neler olmuş yav :d

Açıklayayım ne demek istediğimi Assasins Creed : Rogue 'nin remastered'ı yapıldı (sadece ps 4'e sanırım) ama oyunda çok büyük bi fark olmadı hatta hiç fark olmadı sadece 4-5 tane yeni giysi eklediler(en azından ben öyle gördüm).
Yani umarım Assasins Creed 3'e yaptıkları remaster versiyonu da o kadar dandik bir şey olmaz demek istemiştim ama beceremedim galiba.

@Shyah @Sehmus Talay

Edit : Muhabetti tekrar tekrar okudukça kafam karıştı şimdi ben doğru bi şey mi yazdım mı naptım ben, açıklasanıza bana adam gibi bi şu muhabettinizi :d

Son düzenleme:

SHYΛH

El. Psy. Congroo.
Ben yokken neler olmuş yav :d

Açıklayayım ne demek istediğimi Assasins Creed : Rogue 'nin remastered'ı yapıldı (sadece ps 4'e sanırım) ama oyunda çok büyük bi fark olmadı hatta hiç fark olmadı sadece 4-5 tane yeni giysi eklediler(en azından ben öyle gördüm).
Yani umarım Assasins Creed 3'e yaptıkları remaster versiyonu da o kadar dandik bir şey olmaz demek istemiştim ama beceremedim galiba.

@Shyah @Sehmus Talay

Edit : Muhabetti tekrar tekrar okudukça kafam karıştı şimdi ben doğru bi şey mi yazdım mı naptım ben, açıklasanıza bana adam gibi bi şu muhabettinizi :d
ac rogue'a remastered geldiğinden şimdi haberim oldu, tüm karışıklık bu yüzdenmiş tamam :d

THEA17

Assassin'S
ac rogue'a remastered geldiğinden şimdi haberim oldu, tüm karışıklık bu yüzdenmiş tamam :d
olm o kadar karışık şey kurgulamıştım kafamda nden bu kadar kolay oldu ln ?

Neyse, sorun çözüldüyse iyi bari. Nerde saçmaladım diye düşünmeye başlamıştım.

Sehmus Talay

İnanç, size yoldaşlık yapan birer dosttur!
olm o kadar karışık şey kurgulamıştım kafamda nden bu kadar kolay oldu ln ?

Neyse, sorun çözüldüyse iyi bari. Nerde saçmaladım diye düşünmeye başlamıştım.
Benim mağduriyetim beyaz yazmandan dolayıydı dostum.Bilerek yapmamış gibi bir halin var. :) [nedense herkeste bir tuhaflık var bugün, haydi hayırlısı]

@Lovely Eclair Çok ayıp!

Son düzenleme:

ardaaslan

Profesyonel Oyuncu
Son düzenleme:
Web sitesi
kyrielight.com
DGS tercihleri geç başladı, sonuç tarihi ortalıkta yok. Problem yok, gençler okusun büyüsün. Biz bekleriz...
okusalar ne olacak ki, sıkılaştırmaya gidiyoruz, kamuda alımlar gittikçe azalıyor, yüksek faizle parası olan faize yatırıyor parasını, işsizlik çoğalacak anlamı taşıyor üretim azalacağı için, üretim azalacağı için de dolar yine zıplayacak işimiz zor

Sehmus Talay

İnanç, size yoldaşlık yapan birer dosttur!
benim üniversite haftaya pazartesi başlıyor ama bu gelecek haftada harcım yatırılıp ders seçimi yapacağım çünkü ben 2. öğretimim
Ben harcımı yatırdım ama ders seçimi yapamıyorum. ''Ders alma takvimi dışındasınız'' diyor, ne yapmam gerekiyor bu durumda bir bilgin var mı? @akillialtay1995

Son düzenleme:

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.