Geforce Experience Sorunu

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Steamden daha öncede indirmiş olduğum Rocket league indirdim fakat Geforce experience bir türlü oyunu görmüyor.Oyunun kurulu olduğu yeri seçerek denedim en son çıkan sürümünü indirip denedim yinede oyunu bir türlü görmüyor?Ne yapmamı önerirsiniz?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Kullanmayı çok bilmiyorum ama biraz karıştırınca şu ayarı buldum.Bak bi' istersen, işe yarabilir.Bu arada bazen bende de bazı oyunlar Nvidia Experience'te görünmeyebiliyor, fps sayacını açamamak haricinde bir sorun yaşamadım şuana kadar.

uguraliy

Torrent-Oyun.com
Evet bende de bazı steam oyunlarında oluyor bu sorun. Pek takmıyorum açıkcası. Sen de eğer yayın yapmıyorsan program üzerinden pek takma kafana

Kardeş programı kapat. Oyuna gir. Oyundan çık. Programı tekrar aç. Böylece o oyunun Nvidia Geforce Experience'tan görünecektir.
Bende de aynı sorun vardı. Yukarıda yazdıklarımı yapınca sorunumu çözmüştüm.

Kardeş programı kapat. Oyuna gir. Oyundan çık. Programı tekrar aç. Böylece o oyunun Nvidia Geforce Experience'tan görünecektir.
Bende de aynı sorun vardı. Yukarıda yazdıklarımı yapınca sorunumu çözmüştüm.
Dediğini yaptım ama olmadı :(
Kullanmayı çok bilmiyorum ama biraz karıştırınca şu ayarı buldum.Bak bi' istersen, işe yarabilir.Bu arada bazen bende de bazı oyunlar Nvidia Experience'te görünmeyebiliyor, fps sayacını açamamak haricinde bir sorun yaşamadım şuana kadar.

İlk denediğim şeylerden biri buldu oyunun kurulu olduğu yeri seçmeme rağmen görmüyor.
Evet bende de bazı steam oyunlarında oluyor bu sorun. Pek takmıyorum açıkcası. Sen de eğer yayın yapmıyorsan program üzerinden pek takma kafana
Lazım ya ben görmesini istiyorum.

Desteklenmiyor olabilir ben destekliyor diye hatırlıyorum ama kaldırılmıştır belki.oyunun tam yerini gösterip tarattır oda olmazsa kaldırılmıştır. Geforce da hangi oyunu optimize ettirsem oynanmayacak kıvama getiriyor pek de Bir şey değil yani

Kardeş oyununun GeForce Experiencenin destekleyip desteklemediğine bu linkten bakabilirsin.
Linkini göremedim ama desteklediği oyunlar arasında dediğin listeyi önceden incelemiştim.
Desteklenmiyor olabilir ben destekliyor diye hatırlıyorum ama kaldırılmıştır belki.oyunun tam yerini gösterip tarattır oda olmazsa kaldırılmıştır. Geforce da hangi oyunu optimize ettirsem oynanmayacak kıvama getiriyor pek de Bir şey değil yani
Yok kardeşim destekliyor oyunun olduğu yeri seçtim yinede görmüyor anlamadım.

Son düzenleme:
Kardeş biraz da beklemen gerek. Çünkü programı açtığında sistemini tarıyor ve gerekli ayarları buluttan sistemine göre optimize ediyor.

Kardeş biraz da beklemen gerek. Çünkü programı açtığında sistemini tarıyor ve gerekli ayarları buluttan sistemine göre optimize ediyor.
Yok kardeşim alakasi yok sistemi taratiyorum ve sadece bilgisayarimda bulunan diger 2 oyunu buluyor rocket league görmüyor?Başka tavsiyesi olan var mi?

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Çözümü yok hocam son güncelleme ile birlikte böyle bir sorun oluşmuş birçok kişi yaşıyor, güncelleme bekleyeceksin.

Çözümü yok hocam son güncelleme ile birlikte böyle bir sorun oluşmuş birçok kişi yaşıyor, güncelleme bekleyeceksin.
Güncellemeyle alakası olduğu düşünmüyorum.Güncelleme yapmadan önce pes 2020 yi yükledim steamden oyun yüklenir yüklenmez direk geforce experience oyunlar kısmına geldi.
Nvidia yeni güncellemesi geldi deneyip durumu bildirir misiniz?
Durum hala aynı hiçbir etkisi olmadı.Oyunu önce epic gamesden indirdim fakat steam hesabimi birinci öncelik yapma sitesi cokmustu yapamadim yanlisikla gidip epic hesabini birincil hesap yaptim daha sonra oyunu kaldirip steame yukleyip steamden indirdim steam hesabinida birincil hesap yaptim epic games uygulamasi uzerinden oyunu kaldirdim bunlardan dolayi oyunu goremiyor olabilir mi?

En iyisi Oyunu ve Epici Games'i kaldır. Ardından oyunu Steam üzerinden indir. Bir de böyle.

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Güncellemeyle alakası olduğu düşünmüyorum.Güncelleme yapmadan önce pes 2020 yi yükledim steamden oyun yüklenir yüklenmez direk geforce experience oyunlar kısmına geldi.
Hocam son güncellemeden sonra hem redditde hem de nvidia da konular açılmış gözükmüyor diye. Oyun Epic Games'e geçiş yaparken büyük ihtimalle geforce a göre güncellemediler. Bir süre sonra güncelleme ile düzelteceklerdir.

En iyisi Oyunu ve Epici Games'i kaldır. Ardından oyunu Steam üzerinden indir. Bir de böyle.
Bunuda yaptim durum hala ayni görmüyor

İletileriniz birleştirildi (flood yapmak yasak):

Hocam son güncellemeden sonra hem redditde hem de nvidia da konular açılmış gözükmüyor diye. Oyun Epic Games'e geçiş yaparken büyük ihtimalle geforce a göre güncellemediler. Bir süre sonra güncelleme ile düzelteceklerdir.
Sorun epictedir diye epic gamesden oyunu kaldirip steam uzerinden indirdim sonuç hala ayni görmüyor bir türlü oyunu diğer tüm oyunlarımı korsanda olsa yüklediğim an görüyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt