Gears of War Ultimate Edition [mercs213 & CODEX] | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
ISKA kardeşim oyunun Türkçe yamasını bu versiyona uyarlama şansınız var mı acaba?

Save sorunu için şöyle bir çözüm önermişler :
Save klasöründe, bölüm0 ile başlatacağınız bölümü yeniden adlandırabilirsiniz, örneğin bölüm 9'da başlamak isterseniz, bölüm 9 dosyasını bölüm0 olarak yeniden adlandırın ve yeni oyuna başlayın. bölüm 9'dan başlayacak
Orijinal bölümün yedeğini almayı unutmayın.

Galiba oyunu açarken belgelerim klasörü açılıyor oraya kaydediyon oyunu.

GulsuM

Beşiktaş
Save sorunu için şöyle bir çözüm önermişler :
Save klasöründe, bölüm0 ile başlatacağınız bölümü yeniden adlandırabilirsiniz, örneğin bölüm 9'da başlamak isterseniz, bölüm 9 dosyasını bölüm0 olarak yeniden adlandırın ve yeni oyuna başlayın. bölüm 9'dan başlayacak
Orijinal bölümün yedeğini almayı unutmayın.
ne yazikki olmadı

Aslında oyunun korsanı çok sorunlu imkanın varsa orijinal almanı öneririm. Microsoft Storede indirmileri takip edersen uygun fiyata alabilirsin şu na fiyatı 50 TL indirimlerde 20 TL ye kadar düşüyor.

Anes_THE_ssiA

Torrent-Oyun.com
hata : aldığım hatanın çözümü nedir acaba

nvidia gtx 960m 16gb ram güncel ekran kartı

naim-arda

Torrent-Oyun.com
ARKADASLAR OYUN ACILMYOR GELİSTRİCİ MODUDA ACDIM ACILMIYOR COZUM NEDR BILEN VARSA YARDMCI OLSUN

ISKA

Seviye 13
ISKA kardeşim oyunun Türkçe yamasını bu versiyona uyarlama şansınız var mı acaba?
Bulursanız partlı olarak bana şu oyunun sağlam bir linkini atar mısınız?
Gears of War 4 ve bu oyuna bakma niyetindeyim. İlk olarak bu oyuna bakacağım. Diğer oyun malum, boyutu çok yüksek.

mankafa54

Torrent-Oyun.com
Bulursanız partlı olarak bana şu oyunun sağlam bir linkini atar mısınız?
Gears of War 4 ve bu oyuna bakma niyetindeyim. İlk olarak bu oyuna bakacağım. Diğer oyun malum, boyutu çok yüksek.
Xbox game pass şuan indirimle 6 TL.Üye olursanız 2 oyunu da ek ücret vermeden oynayabilirsiniz.Ben indirimi bugün gördüm.Gears 4'ü indiriyorum sabahtan beri.Sadece bu iki oyun değil,bir sürü oyun var game pass kütüphanesinde.Eğer tavsiye ettiğim şekilde indirecekseniz 1 ay geçmeden üyeliğinizi iptal etmeyi unutmayın,aksi takdirde otomatik olarak 80 lira çekebilir kartınızdan.

ISKA

Seviye 13
Xbox game pass şuan indirimle 6 TL.Üye olursanız 2 oyunu da ek ücret vermeden oynayabilirsiniz.Ben indirimi bugün gördüm.Gears 4'ü indiriyorum sabahtan beri.Sadece bu iki oyun değil,bir sürü oyun var game pass kütüphanesinde.Eğer tavsiye ettiğim şekilde indirecekseniz 1 ay geçmeden üyeliğinizi iptal etmeyi unutmayın,aksi takdirde otomatik olarak 80 lira çekebilir kartınızdan.
Teşekkürler, sağ olun. Sadece çevirisi için göz atacağım. Ondan sonra sileceğim. İki oyunuda daha önceden bitirdim. Çevirisi mümkün olursa bir yardımımız olsun diye.

ISKA

Seviye 13
Oyun hâlâ sorunsuzca çalışıyor. 18362.175 sürümünde test ettim.

Blue_Darth_Vader

Torrent-Oyun.com
Oyun inmiyor oyunun torrentinde hata var trackerlar kısmında tracker yok hiç. Güncel trackerlar da indirmiyor.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt