Torrent-Oyun | GEARS 5 - Hivebusters DLC [CODEX] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
o uyarıya baktım server hatasından dolayı veriyormuş ama offline denemek de fayda var diye düşünüyorum.
Olabilir, deneyeyim bakalım, olmadı silip tekrar yüklerim.Yine olmazsa başka bir repack denerim artık.Cevap içi teşekkürler dostum. :))

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
o uyarıya baktım server hatasından dolayı veriyormuş ama offline denemek de fayda var diye düşünüyorum.
Dostum dün dediğin gibi internetin kablosunu çıkarıp denedim fakat bu seferde aşağıdaki hatayı verdi.Hatta karakter seçme ekranındaki karakterler görünmüyordu.
Network fix diye crack vardı onu da denedim ama o da işe yaramadı.Bugün vakit bulup biraz araştırınca sebebini öğrenmiş oldum.Sebebi multiplayer dosyalarını indirmememden kaynaklanıyormuş.10 GB da onu indirdim.Şimdi yaklaşık 2,5 saat yüklenmesini bekleyeceğim, umarım işe yarar.

Screenshot_2.png

melihbass

ASASI OLMAYAN KAHIN
Dostum dün dediğin gibi internetin kablosunu çıkarıp denedim fakat bu seferde aşağıdaki hatayı verdi.Hatta karakter seçme ekranındaki karakterler görünmüyordu.
Network fix diye crack vardı onu da denedim ama o da işe yaramadı.Bugün vakit bulup biraz araştırınca sebebini öğrenmiş oldum.Sebebi multiplayer dosyalarını indirmememden kaynaklanıyormuş.10 GB da onu indirdim.Şimdi yaklaşık 2,5 saat yüklenmesini bekleyeceğim, umarım işe yarar.

Ekli dosyayı görüntüle 243382
valla kanka cok garip bir oyun olmuş yeni ek paket hiç çıkmasa daha iyimiş. İlk versiyon da ne guzel sıkıntısız oynuyorduk.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
valla kanka cok garip bir oyun olmuş yeni ek paket hiç çıkmasa daha iyimiş. İlk versiyon da ne guzel sıkıntısız oynuyorduk.
Sen de mi sorun yaşıyorsun dostum?

Bu sorun ya DODI'nin paketlemesinden dolayı oluşan bir sorun ya da oyunun DLC'sine özel bir sorun.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
ben ugrastım olmadı herşeyı denedım guvenlık duvarı vs ondan sonra sıldım kanka zaten pek iyi notlar da almamış oyun.
Kısa ve biraz da eğlenceli bir oynanışı olmasa hikayesi için oynayacağım bir oyun değil zaten.Ana hikayesini çok olmasa da beğenerek oynamıştım açıkçası.Puanına da hiç bakmadım.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
DODI'de multiplayer dosyalarına da indirip öyle yüklemek işe yaradı dostum. @melihbass
Multiplayer dosyalarıyla yükleme süresi 2,5 saatten 3,5 saate çıktı.Boyutu da 68,3'ten 82,9 GB'a çıktı. :)

Bu arada bilmeyenler için söylüyorum bu sorun sadece DODI'de multiplayer dosyalarını indirmemekten dolayı oluşan bir sorun.

melihbass

ASASI OLMAYAN KAHIN
DODI'de multiplayer dosyalarına da indirip öyle yüklemek işe yaradı dostum. @melihbass
Multiplayer dosyalarıyla yükleme süresi 2,5 saatten 3,5 saate çıktı.Boyutu da 68,3'ten 82,9 GB'a çıktı. :)

Bu arada bilmeyenler için söylüyorum bu sorun sadece DODI'de multiplayer dosyalarını indirmemekten dolayı oluşan bir sorun.
eyvallah kanka 82 gb 6 saat de anca biter ben uyurken ındırırm :D

ghost_28

Hayat su gibidir,kirletirsen bulanık görürsün.
Dodi 64 BG lık verisyonu indirdim, kurulum için 2 saat 45 dk diyor. Artık sıkıştırılmış oyunlara bakmayacağım arkadaş, bu nedir ya. bunları kurmaya harcayacağımız zaman ve paraya biraz daha katarak ek hdd almak daha mantıklı valla. :)

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt