Torrent-Oyun | GEARS 5 - Hivebusters DLC [CODEX] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Hive kapak 0.png

GEARS 5 - Hivebusters DLC [CODEX]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: Steam
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 106,6 GB (DLC+Ultra Doku paketi- ana oyun yok)

:pccikistarihi: 11.12.2020

:psnot: Bu sürüm ana oyunu içermez.Ana oyundan bağımsız olarak oynanabilen bir DLC'ye sahiptir.

:psnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir!

:ps3d: TÜRKÇE

Satın almak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:
https://store.steampowered.com/app/1415070/Gears_5__Hivebusters/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

İÇERİK

1608658943369.png

1608642674453.png

Yeni Kovan Avcıları seferi genişletmesi ile Gears 5'e geri dönün. Gizli Kovan Avcıları programının bir parçası olarak ilk operasyonlarına çıkan Gears 5'in Kaçış modunun kahramanları Lahni, Keegan ve Mac olarak oynayın. Bir araya gelip "Scorpio Ekibi"ni oluşturan bu üçlünün bir Güruh kovanını yok etmek için çıktıkları intihar görevi, Sera'nın kurtuluşu ve kendi kurtuluşlarına giden tek yol olabilir.

Volkanik Galangi adalarında geçen 3 saatlik yeni bir seferin keyfini çıkarın. Adadaki lavlar ve kumlu plajlarda Güruh ve yeni bir ölümcül yırtıcı fink atıyor.

Nihai Yetenekler'i ilk defa bir sefer hikâyesinin geçtiği bir ortamda kullanın ve yükseltin.

En fazla 3 oyuncu ile oynanabilecek çevrimiçi iş birliğine dayalı mod.

Xbox Profili Gerekir. Mevcut profilinizle oturum açın veya ücretsiz olarak bir profil oluşturun.

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI
Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:
Bu DLC'de her yaşa uygun olmayan veya iş yerinde görüntülenmesi sakıncalı olabilecek içerikler yer alabilir: Sıkça Şiddet veya Kan, Genel Yetişkin İçerik

:sistem_gereksinimleri:
1608652447206.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU

:psnot:

İlki hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecek olanlar).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.

FitGirl ve DODI Repack Eklenmiştir.
[58,3 - 43,5 GB_FitGirl] Gears_5_-_GotY_Edition.torrent

Screenshot_1.png
[64,4 - 49,5 GB_DODI] Gears 5 - Hivebusters.torrent

title 3.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Rica ederim, iyi oyunlar.

Bu arada repack versiyonları da eklenecek, ilgililerin dikkatine.

100GB ne abi orjinali var indiremiyorum :D
Ultra doku paketi yükseltiyor diye biliyorum.

Birçok oyun sırf bu yüzden yüksek GB'lar ister oldu.Mesela eskilerden Hitman 2 böyleydi, Final Fantasy 15 böyleydi.Zaten Microsoft Store oyunları genel olarak böyleler.Son zamanlarda da CoD oyunları bu GB'lara çıkmıştı (MW 2019, 150 GB falandı diye hatırlıyorum).

Transient Ghost

Ekip Lideri

Ekli dosyalar

valla diskte yer kalmadı,bekleyecek biraz.Artık 10 tb bir disk almak zaruri oldu.100 gb boyutlar yeni nesil oyunlar için standart boyutlar olacak 1-2 yıla kadar artık.

melihbass

ASASI OLMAYAN KAHIN
bence içeriklere bakacak olursak gayet bu donemde az gb istiyor rdr 2 170 gb,call of duty 2019 200gb istedi gunlerı de gorduk ellerıne saglık kanka paylasım ıcın.

Transient Ghost

Ekip Lideri
bence içeriklere bakacak olursak gayet bu donemde az gb istiyor rdr 2 170 gb,call of duty 2019 200gb istedi gunlerı de gorduk ellerıne saglık kanka paylasım ıcın.
Eyvallah dostum sağolasın.Oyunun içeriğinde pek bir şey yok aslında.3-4 saatte bitebilecek bir hikaye var diye biliyorum.Çoğu oyunda GB'ı yükselten unsur texture paketleri oluyor genelde.Bundaki durum da aynı.En iyisi repack indirmek.Birazdan DODI'yi de eklerim.

melihbass

ASASI OLMAYAN KAHIN
Eyvallah dostum sağolasın.Oyunun içeriğinde pek bir şey yok aslında.3-4 saatte bitebilecek bir hikaye var diye biliyorum.Çoğu oyunda GB'ı yükselten unsur texture paketleri oluyor genelde.Bundaki durum da aynı.En iyisi repack indirmek.Birazdan DODI'yi de eklerim.
dodi repack de texture pack olmadan ındırme olursa guzel olur GEARS 5 texture pack yuzunden kasılmalar mevcuttu inş bu sürüm daha stabildir.

Transient Ghost

Ekip Lideri
dodi repack de texture pack olmadan ındırme olursa guzel olur GEARS 5 texture pack yuzunden kasılmalar mevcuttu inş bu sürüm daha stabildir.
Texture pack seçeneği var dostum, biraz seed'i artsın diye bekletiyordum.

:psnot:

DODI Repack eklenmiştir.İndirme seçeneğinde hangi dosyaları indirip indirmemeniz gerektiği aşağıdaki butondan öğrenebilirsiniz.
iyi oyunlar herkese.

Screenshot_1.png

[64,4 - 49,5 GB_DODI] Gears 5 - Hivebusters.torrent

Ekli dosyalar

dobrasi

Torrent-Oyun.com
cok yavas indiriyor ya 15 kb ile indiriyorm böyle indirme sorunu yaşayan varmı bi tek benmiyim seed etmiyormusunuz arkadaşlar..

Transient Ghost

Ekip Lideri

Ekli dosyalar

Oyunun dosyaları arasında ''.ini'' uzantılı bir dosya (steam-emu.ini olabilir) var mı diye bir bakar mısın?
Ya da ''Language changer'' diye bir dosya.Bu ikisinden biri olması lazım.
Evet teşekkürler oyunun kurulu olduğu yerdeki sırasıyla Engine/Binaries/ThirdParty/Steamworks/Steamv143/Win64 klasörünün içindeki steam_emu.ini dosyasını açıp english yazan yere turkish yazıp kaydedip çıkıyoruz ve oyun Türkçe altyazılı oluyor

Transient Ghost

Ekip Lideri
Evet teşekkürler oyunun kurulu olduğu yerdeki sırasıyla Engine/Binaries/ThirdParty/Steamworks/Steamv143/Win64 klasörünün içindeki steam_emu.ini dosyasını açıp english yazan yere turkish yazıp kaydedip çıkıyoruz ve oyun Türkçe altyazılı oluyor
Rica ederim, iyi oyunlar.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt