TO Haber | GDC 2019: Call of Duty Mobile Gelecek!

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Maveraun.Nehr

Hayat su gibidir, kirletirsen bulanık görürsün
haber.png

GDC 2019: Call of Duty Mobile Gelecek!

Activision, Call of Duty serisini mobil platformlara getireceğini belirtti. San Francisco'da düzenlenen Game Developers Conference etkinliğinde Call of Duty Mobile tanıtıldı. Tencent ile birlikte üretilecek Call of Duty Mobile, iOS ve Android platformlarının ikisinde de oynanabilir olacak. Mobil oyunda Nuketown, Hijacked ve Crash gibi haritaların oynanabileceği mobil oyun bedava olacak.

Call Of Duty Mobile Tanıtım Videosu;

Pubg deliliğini bitirir inşallah :) Ön kayıta açılmış kaydımızı yaptık bekliyoruz :)

депрессия

Two Men Enter, One Man Leaves
Oyun çok güzel gözüküyor ya, haber için sağol. Çıktığı anda indirip deneyeceğim. :D

Mobilde gözler oyun görsün ya Pubg gibi saçma şeyi ciddi ciddi oynayan yığınlar var. Saçma şey diyorum çünkü oyun bile diyesim gelmiyor Pubg mobil için

Onur.G

Şimdi Sen Hangi Güneşe Bıraktın Gittin Gölgeni
Süper Moderatör
ben orada captain price yi mi gördüm :D
soap ı mı gördüm :D

ouzqan

Lütfen Teşekkürler butonuna basmayı unutmayın. Şim
Moderatör
Pubg akımı devam ediyor. Bakalım daha hangi oyunları bu şekil göreceğiz.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt