Game Satış sitesi

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

tommyvereceti

clay_was_here
kanka hesap garanti dediğinie göre minimum 3 ay sorunsuz çalışması gerek benim fikrimce

https://www.gamesatis.com/steam-hesap-satisi/red-dead-redemption-2-rdr-2-garanti-231565
bu satıcı bu site bu link ne kadar güvenilir ? ben 1 ay oynamak istiyorum 1 ay götürür mü sizce ? artı olarak steam hesabım ve oyunlar var sıkıntı çıkarır mı ?
Kardeşim zamanında böyle sitelerden hesap almıştım assassin's creed origins in.
İndirirken zor olmuştu hesap atıyordu falan onun haricinde baya kullandım 4 -5 ay civarı falandı sanırsam.
Hesap gitmişti yeniden istediğimde vermemişlerdi ama olsun.
Pek güveni yok verip vermeyeceğine dair o sitedeki satıcının.
Plati ru dan falan al satıcının yüksek yıldızlı olduğu...
Ordan sıkıntı çıkartmazlar diye düşünüyorum.
+Sana verdikleri hesabı başka kişilerede satıyorlar patlayana kadar 10 100 kişi giriyor.

Son düzenleme:
Kardeşim zamanında böyle sitelerden hesap almıştım assassin's creed origins in.
İndirirken zor olmuştu hesap atıyordu falan onun haricinde baya kullandım 4 -5 ay civarı falandı sanırsam.
Hesap gitmişti yeniden istediğimde vermemişlerdi ama olsun.
Pek güveni yok verip vermeyeceğine dair o sitedeki satıcının.
Plati ru dan falan al satıcının yüksek yıldızlı olduğu...
Ordan sıkıntı çıkartmazlar diye düşünüyorum.
+Sana verdikleri hesabı başka kişilerede satıyorlar patlayana kadar 10 100 kişi giriyor.
anladım teşekkürler

https://www.gamesatis.com/steam-hesap-satisi/red-dead-redemption-2-rdr-2-garanti-959119

bu güvenilir gibi duruyor kendi hesabım falan diyor ama bilmiyorum :D

10tl alıp denerim koymazda 100g indirmek koyar :D

https://www.gamesatis.com/rockstar-...lgileri-degisen-red-dead-redemption-2-garanti
- bu var bide hesap bilgilerini alıp değiştirdikten sonra güvenli oluyor mu ?

Benim bu siteyle alakalı pek bir bilgim yok.Sayenizde ismini öğrenmiş oldum.Bu sitede ben anladığım kadarıyla oyun kiralıyor gibi bir durummu oluyor.Ücretini ödüyoruz 1 ay veya 2 ay neyse sen bu hesapla oynayabilrsinmi deniyor.Tam bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.Cazip duruyor.Eğer düşündüğüm gibiyse

Benim bu siteyle alakalı pek bir bilgim yok.Sayenizde ismini öğrenmiş oldum.Bu sitede ben anladığım kadarıyla oyun kiralıyor gibi bir durummu oluyor.Ücretini ödüyoruz 1 ay veya 2 ay neyse sen bu hesapla oynayabilrsinmi deniyor.Tam bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.Cazip duruyor.Eğer düşündüğüm gibiyse
Valla ben 15e aldım indiriyorum şu an baya bi kişi hesaptan oynamış ortak olarak giriyoruz danaya girer gibi birisi online girerse hesaptan atıyor offline zorunlu (rdr2 için diyorum) satıcılar önemli benim baktığım adam baya ilgili saniyesinde yazıyor falan şu anlık iyi gibi duruyor :D

Valla ben 15e aldım indiriyorum şu an baya bi kişi hesaptan oynamış ortak olarak giriyoruz danaya girer gibi birisi online girerse hesaptan atıyor offline zorunlu (rdr2 için diyorum) satıcılar önemli benim baktığım adam baya ilgili saniyesinde yazıyor falan şu anlık iyi gibi duruyor :D
üyelik alamadım daha üyelik alsam ona sorcam da aktivasyon kodu gelmedi.İyi oyunlar.

nik

Torrent-Oyun.com
ya kardeşim uzak durun en fazla taş patlasın 1 ay size oyun veririler, bana ömür boyu oyun verecez diyen satıcı, beğeni alan satıcı en fazla 3 hafta oyun verebildi, sürekli hesap bloke oluyo, uğraşmayın değmez, toplayın paranızı alın başka çaresi yok

Veysigz

"Hoşçakal sevgili hoşçakal sevgili"
Joy Market ürünlerine bakabilirsin.Açıkcası ben hikaye oyunları olduğu için bitirdikten sonra daha oynamam.Çünkü 10 lira para değil.Maksat oyunu oynamak zaten.

ya kardeşim uzak durun en fazla taş patlasın 1 ay size oyun veririler, bana ömür boyu oyun verecez diyen satıcı, beğeni alan satıcı en fazla 3 hafta oyun verebildi, sürekli hesap bloke oluyo, uğraşmayın değmez, toplayın paranızı alın başka çaresi yok
kanka 1 ay kötümü ben hikaye bitince sıkılyıroum 1 haftada sıkılıcam zaten maksat hikayeyi bitirmek :D

zaten 1 ay içinde o oyun bitiyor o oyunu açıp oynamıyoruzki.mesela war of mine war bitirdim steam kütüphanesinde duruyor

Kiralamıyor hesaplar çalınıyor.:):)
Aynısı u play steam social club için geçerli.
U play oyunları daha ucuz olur genellikle çalması kolay.
Steam pahalı olur çalması zor olduğu için.
Hesap giderse yeniden vericez diyo falan da yedekte duruyordur verir.
O verdiği hesaba da senden başka 100 200 kişi girer hesap bloke oluyor belli zamandan sonra zaten.
Bilgileri değişebilir olan hesap için de Satıcıya sorun E mail i falan değişiyor mu hesabın diye.
Değişmiyorsa e mail i zaten şifreyi değiştirsen bile her türlü hesap email i onda diye hertürlü geri alır gene patlar ömür boyu garantisi yok o işin yani.
+HESAP GİTMESİ DEMEK SAVENİN GİTMESİ DEMEK. SAVE KODLARI FARKLI OLUYOR.

melihbass

Torrent-Oyun.com
beyler playstore da taksitli almak da mantıklı ttnet müşterileri alabiliyorlar ve rdr 2 fiyatı suan makul durumda.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt