game pass alma

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

T-O NiCoLaPeLtZ

Torrent-Oyun.com
arkadaşalr daha uyguna getirme yöntemi falan varmı 1 yıllık almak istiyorum daha önceden 1 aylık falan almıştım bi ara böyle bi yazı gördümde ondan soruyorum

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Hocam Xbox Live Gold ile birleştirme yapıp 2-3 yıllık gamepass alabiliyorsunuz. Fiyat olarak da normal gamepasse karşılık daha ucuz oluyor. DHda birisi nasıl yapıldığını anlatmış. Link
Arkadaşlar belki birine faydası olur anlatayım 1-2-3 yıllık live gold'u ultimate yapmayı. İlk önce 1 yıllık veya daha fazla live gold satın aldıktan sonra bir aylık game pass ultimate alıyorsunuz ve 1 yıllık game pass ultimate sahibi oluyorsunuz ben bu şekilde bir yıl kullandım tabi ekim ayından önce ea play'de alıyordum şimdi gerek yok. Şuan bu yöntem işe yarıyor mu bilmiyorum ama çalışıyor diyenler var. Bu arada pahalı geliyor ise p1 p2 haklar ile yanınıza bir ortak bularak ücreti bölüşebilirsiniz bu konu hakkında dh'de araştırsanız iyi olur benim p1 p2 ayrıntısı hakkında fazla bir bilgim yok.
Bu yorumlar yardımcı olur diye düşünüyorum bir de DHda bu konu daha yaygın ilk alıntıdan linke gidip konuyu gezebilirsin bilgilenmek için.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt