Game For Windows Live ile Batman oyunlarını Açma

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Bir çok arkadaşımızda hata varmış. Bende yapabiliyorken bir konu açayım dedim. İnşaAllah beğenirsiniz. Resimli ve yazılı anlatım beraber olacak.
1-)Game for Windows Live Kurun.
2-)Oyuna girin size bir şeyler soracak cevaplayın.
*Zaten profilim var derseniz yenisi için aşağıda ki işlemi uygulayın.

3-)Size gelen soruları cevaplayın ve karşımıza Online veya Offline profil seçeneği sunacak "Offline" seçeneğine basın.

4-)Gelen Kutucuğa adımızı yazalım. (Profil adı)

5-)Profil adımızı yazdıktan sonra "Submit" diyelim.

6-)Hiç bir şeye basmadan direkt
"Done" diyelim.

7-)Bekleyelim...

:cool:Evet açtık profili HOME basarak pencereyi kapatıp, gömül rahatlığıyla oyunumuzu oynayabiliriz.

İnşaAllah yardım edebilmişimdir dostlarım.

Kadir Kılık

Torrent-Oyun.com
Ynt: Game For Windows Live ile Batman oyunlarını Açma

Dostum ben oyuna girince öyle bişey istemiyor problemim orda direk oyuna giriyo sıkıntı yok ama save olmuyo :) oops:.

Kadir Kılık' Alıntı:
Dostum ben oyuna girince öyle bişey istemiyor problemim orda direk oyuna giriyo sıkıntı yok ama save olmuyo :) oops:.
Orada hesap açamıyorsan hatalı kurulum yapmışsındır.

Kadir Kılık

Torrent-Oyun.com

Game of year edition olanı indirdim nasıl kurulması gerekiyosa öyle de kurdum ama sen onu da resimli anlatırmısın zahmet olmazsa kardeşim

Kadir Kılık' Alıntı:
Game of year edition olanı indirdim nasıl kurulması gerekiyosa öyle de kurdum ama sen onu da resimli anlatırmısın zahmet olmazsa kardeşim
Onun resimli anlatımı. Hmm... Game of the Year Edition muhtemelen Blackbox sürümdür. Normal bir şekilde kurulum olacak nasıl resimli anlatayım ki ? :) Eğer oyun cd'li ise muhtemelen 2 CD den oluşur. CD isteyince değiştirirsin.

Kadir Kılık

Torrent-Oyun.com

Yok kardeşim torrentten indirdim normal cd felan deil de hani neleri onaylamamız gerek kurulumda bazen oluyo ya ok işareti yapman gerekiyo ondan resimli anlatım dedim outtahere:.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt