FSP Güç kaynağı alıcam ?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

dante1086

Torrent-Oyun.com
bende hydro g modeli var. bu modelide gayet iyidir. alırken cpu güç girişinin 8+8 olmasına dikkat edin. ile üst düzey bütün anakartlar 8+8 yada 8+4 cpu girişi istiyor.

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Ben yıllardır kullanıyorum kasamda, gayet memnunum. Hiç sorun yaşatmadı çok şükür.

amazon123

Torrent-Oyun.com
Psu sunu kullanmadım hiç ama fsp nin upsini kullanıyorum 2 yıldır gayet kaliteli bir marka aklın kalmaz.

GREY

[Get Schwifty]
FSP kaliteli markadır alabilirsin. Alternatif olarak fiyat yükseltmek veya düşürmek istersen bu markalara da bakabilirsin. Corsair, Silverstone, Zalman, HighPower, Bequite!, CoolerMaster, SeaSonic, Sharkoon alabilirsin.

Web sitesi
www.facebook.com
Arkadaşlar
High Power 600W 80+ Gold Performance GD Aktif PFC Güç Kaynağı (HP1-J600GD-F12S)
aldım konu kapabilir sağolun genede.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt