Frostpunk - v.1.3.3 [I_KnoW] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Frostpunk - v.1.3.3 [I_KnoW]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: I_KnoW

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 7.12 GB

:pccikistarihi: 24 Nisan 2018

:pcnot: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Frostpunk, ilk toplumsal hayatta kalma oyunudur. Dünyada ayakta kalan son şehrin yöneticisi olarak amacın, hem şehir sakinlerini hem de altyapıyı idare etmek olacak.

*KENDİ KANUNLARINIZI KOYUN
Gelişen toplumunuzun varoluşunu düzene sokacak kanunlar koyun. Günlük çalışma saatlerini, sağlık sigortalarını, dağıtılan erzak miktarlarını ve günlük yaşamın hayati öneme sahip diğer yönlerini düzenleyin. Onlara umut verin ve onları memnun edin – Halkınızın karnını tok tutmak ve onları korumak gibi en temel ihtiyaçları temin etmek ne kadar önemliyse, halkınızın moralini yüksek tutmak da o kadar önemli.

*TOPLUMUNUZU ŞEKİLLENDİRİN
Bir dönüm noktasına ulaşırsanız, halkınızın gideceği yolu belirlemek konusunda asla tereddüt etmeyin. İnsanlarınızı demir yumrukla mı, yoksa onlara merhamet gösterip inanç aşılayarak mı yöneteceksiniz? İsterseniz uç noktalarda gezin, isterseniz aralarında bir denge kurmaya çalışın ama şunu aklınızdan çıkarmayın: geri dönüş yok.

*SEÇENEKLERİNİZİ ÖLÇÜP TARTIN
Verdiğiniz bazı kararlar gözünüze önemsiz görünecek – başı sıkışmış bir şehir sakinin kaderine hükmetmek veya yeni doğmuş bir fraksiyonun talepleriyle ilgilenmek gibi. Ancak yaptığınız ufak tefek şeyler bir araya geldiklerinde hiç beklenmedik sonuçlar doğurabilir. Halkınız size inanıp güveniyor ama sadakatlerinin de bir sınırı var elbette. Liderlik omuzlarınızda bir yük olabilir.

*YENİ TEKNOLOJİLER GELİŞTİRİN
Hayatta kalmak ilerleme gerektirir. Mevcut durumlar karşısında eyleme geçin ancak uzun vadede olacakları da gözden kaçırmayıp kalkınma ve teknolojik ilerlemelere yatırım yapın. Kendi enerji ihtiyacını kendi karşılayan otomatlar, hava araçları ve diğer teknik mucizeler ile destekli çok gelişmiş bir altyapıyı sağlamak zor olabilir ancak bunu başarmak mümkün. Her şey yönetim ve liderlik becerilerinize bakıyor.

*DONMUŞ TOPRAKLARI KEŞFEDİN
Birincil önceliğiniz New London (Yeni Londra) olacak ancak dünyada kendi şehrinizin sınırları içinde bulunanlardan çok daha fazlası var. Keşif gezilerine çıkmak riskli olacaktır ama bu risk size beraberinde önemli istihbaratlar, kıymetli erzaklar getirebilir, halkınızın nüfusunu büyütebilir. Dışarıdaki bazı insanların kaderi sadece ve sadece sizin elinizde yatıyor.

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1, 10 64-bit

İşlemci: 3.2 GHz Dual Core Processor

RAM: 4 GB RAM

Ekran Kartı: (2 GB) NVIDIA GeForce GTX 660, Radeon R7 370 veya eş değerleri

DirectX: Sürüm 11

Boş Alan: 8 GB kullanılabilir alan

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Oyunun son ve hatasız sürümüdür. Bazı hata ve buglar bu sürümle birlikte giderilmiş durumdadır.

ThE bEsT

Hiç Kimse.
Türkçe dil desteği mi gelmiş buna?
Alırım bir dal.

Teşekkürler..

Fëanor

''Nothing İs True''
oyun çok iyi öyle simcity falan gibi değil. kesinlikle tavsiye ederim

alicanaslan08

alicanaslan08
oyunu yükledim ama başlatmıyo alt çubukta simge çıkıyo ve sonra gidiyo ne yapmam lazım, hata falan da vermiyo.

Arkadaşlar sırf bu yazıyı yazmak için üye oldum herkes ciddiye alsın. Siteyi senelerdir takip ederim, hiç bir oyunda hiç bir sıkıntı yaşamadım. GTA V FiveM'de bile hiç bir grafik sorunu, pcde oyunda kasma sorunu yaşamıyorum, lakin bu paylaşımı indirdim, oyuna girmeye çalıştığım andan itibaren oyun resmen 5,10 fpslere düşüyor. Bilgisayarın disk kullanım oranı cpu'su 100lere fırlıyor. Size yemin ederim internet bağlantım bile kopuyor. GTA V FiveM Dahil hiç bir oyunda kasmayan bilgisayarım bu oyuna girmeye çalışınca kafayı yiyor. Bilgisayarımı seviyorum .. yoluna pc çöp olmasın istiyorsanız kesinlikle ve kesinlikle buradaki paylaşımdan indirmeyin. Ayrıca tekrar ediyorum, siteyi senelerdir takip ederim ilk kez böyle bir şey ile karşılaştım. İN DİR ME YİN.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt