Forza Motorsport 7 (2017) [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Ynt: Forza Motorsport 7 (2017) [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | PC

Arkadaşlar, dostlar, değerli küçüklerim şimdi söyleyeceklerimi harfiyen uygulamanızı rica ediyorum. Öncelikle kısa bir bilgi vermem gerekecek kurulumu detaylı bir araştırma sonucunda kendim deneme yanılma yoluyla başardım. Araştırma yaptığım bazı yabancı sitelerde Forza Motorsport 7 oyunu ile alakalı hdd sorunları yüzünden oyunu yükleyemeyen yüklese bile siyah ekran sorunu alan yüzlerce insan olmuş. Lütfen söylediklerimi harfiyen uygulayınız.

Not: Yaptığım araştırmalar neticesinde yüklediğiniz birimin (SSD'nin) okuma hızı bu oyun için çok önemli kısacası eski hdd ler sıkıntı çıkarıyor.

-Öncelikli yapmanız gereken windows defender i kapatmak olacak.
-Daha sonra windows arama çubuğuna ''Geliştirici özelliklerini kullan'' yazarak çıkan pencerede geliştirici modu
yazan yuvarlak tiki işaretlemek.
-Şimdi önemli kısım elinizdeki ssd sürücüsüne ''Forza.Motorsport.7.v1.130.1736.2 '' (torren linkinden
indirdiğiniz dosya) direk atmak.
-Daha sonra crack işlemini uygulayacaksınız. Crack işlemini bilmeyen arkadaşlar için Torrent dosyasını indirirken
extra crack dosyasını da yanında indiriyor o dosyayı kopyala yapıştır methodu ile ssd ye attığımız oyunun
klasörüne yapıştırmak.
- Daha sonra hiçbir işlem yapmadan Installapp uygulamasını sağ tık yapıp yönetici olarak çalıştır diyeceğiz.
Yükleme takribi 3 saniye falan sürüyor daha sonra windows simgesine Forza Motorsport 7 Kısa yolunu
ekleyecek işlem bu kadar.

ÖNEMLİ: Diğer bir önemli konu ise Benim bilgisayarımda kullandığım ekran kartı MSI Rx 470 4gb modeli ve MSI Gaming APP programıda yüklü. İlk denemem de uygulama açıkken gaming mod devredeydi oyunu açarken hata verdi daha sonra uygulamadan OC modu aktif ettim ve oyun açıldı
Windows Sürümünüz windows 10 - 1703 ve üzeri olması gerekiyor

Evet arkadaşlar durum bunda ibaret harfi harfine uygulayın mutlaka olumlu sonuçlanacaktır fakat dediğim gibi okuma hızı yüksek bir ssd lazım ve birde kullandığınız ekran kartının uygulama ayarlarını değiştirebileceğiniz bir program ki zaten mutlaka vardır. Yapamayan arkadaşlar mesaj atarlarsa yardımcı olmaya çalışırım. Bu güzel oyundan mahrum kalmasınlar. Saygılar :)
torrent ile indirirken "extra crack" diye bir şey indirilen dosyalar arasında yok ? nasıl bulacağız.

GyRFaLCoN03

Torrent-Oyun.com
Windows sürümünüzü öğrenip o sürüme göre Crack Fix bulmanız gerekiyor.. Konuyu açan kişinin bununla ilgilenmesi gerekirken başı boş bırakılıyor nedense bu tarz sorunlar.. Paylaştığınız oyun çalışmıyor dostum fix gerekiyor bu kadar insan 100 GB indiriyor ayıp değil mi ??

slore

Torrent-Oyun.com
merhaba arkadaşlar oyunu kurdum ancak ikona tıkladığımda her hangi bir şey olmuyor ne yapmam lazım boşuna indirmiş olmayım oyunu yardım edermisiniz windows 10 direct x 12 yüklü 64 bit sistem mevcut

Son düzenleme:
windows 2004 sürümünde açılmıyor çözümü var mı ? oyun önce açılma penceresine geliyor 4 5 saniye sonra kapanıyor.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
windows 2004 sürümünde açılmıyor çözümü var mı ? oyun önce açılma penceresine geliyor 4 5 saniye sonra kapanıyor.
Youtube'tan vs. bakarak belki crack fix bulabilirsin.Forz Horizon 3'ü aynı şekilde çalıştıramamıştım ama daha sonra Youtube'tan crack fix bularak açabilmiştim (1909 ya da 2004'tü galiba).Yalnız 4. oyun da açılmadığında crack fix bulamadım.Motorsport'un var mı bilmiyorum açıkçası.En iyi çözüm olarak; oyunun çalıştığı eski sürümlere geri dönebilirsin.

Youtube'tan vs. bakarak belki crack fix bulabilirsin.Forz Horizon 3'ü aynı şekilde çalıştıramamıştım ama daha sonra Youtube'tan crack fix bularak açabilmiştim (1909 ya da 2004'tü galiba).Yalnız 4. oyun da açılmadığında crack fix bulamadım.Motorsport'un var mı bilmiyorum açıkçası.En iyi çözüm olarak; oyunun çalıştığı eski sürümlere geri dönebilirsin.
windowsu kurarken direkt 2004 olarak kurdum tekrar 1903 iso yükleyip format atacağım. 1903 te bir sorun yaşar mıyım sence?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
windowsu kurarken direkt 2004 olarak kurdum tekrar 1903 iso yükleyip format atacağım. 1903 te bir sorun yaşar mıyım sence?
Hocam konudaki not kısmı ve başka bir kaynaktan baktığım kadarıyla en az 1703 sürümü olması gerekiyor diye not düşülmüş (1703 ve sonraki sürümler).2004 sürümünde sorun çıktıysa 1909 veya 1903'te kesin oynarsınız diyemiyorum maalesef.Ancak 1703'te çalışma ihtimali daha yüksek.Yine tek tek denerim diyorsanız 1903 sürümünü tavsiye ederim.

melihbass

Bilgi paylaştıkça Çoğalır
Hocam konudaki not kısmı ve başka bir kaynaktan baktığım kadarıyla en az 1703 sürümü olması gerekiyor diye not düşülmüş (1703 ve sonraki sürümler).2004 sürümünde sorun çıktıysa 1909 veya 1903'te kesin oynarsınız diyemiyorum maalesef.Ancak 1703'te çalışma ihtimali daha yüksek.Yine tek tek denerim diyorsanız 1903 sürümünü tavsiye ederim.
arkadaşlar win 1909 versiyon da çalıştırmayı başardım update Forza.Motorsport.7.Update.v1.133.8511.2.incl.DLC-CODEX bunu yaptıktan sonra powershell uzerınden "Add-AppxPackage AppxManifest.xml -register" bu komutu yapın oyun klasörüne girdikten sonra ben 20dk sorunsuz oynadım çıktım ekran da kanıt.
[

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt