Forza Motorsport 7 (2017) [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ahmet uyanık

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar oyunu kuramıyorum yardımcı olacak varmı acaba böyle bi yazı çıkıyor ne demek istiyor yardım lütfen.

setup should not initially be run elevated run setup with standard privileges it will elevate if needed ıf you have UAC disabled it must be enabled security tip: enable it to Full level to provent UAC bypassed

retr0_

Rölantiye devam..
Arkadaşlar oyunu kuramıyorum yardımcı olacak varmı acaba böyle bi yazı çıkıyor ne demek istiyor yardım lütfen.

setup should not initially be run elevated run setup with standard privileges it will elevate if needed ıf you have UAC disabled it must be enabled security tip: enable it to Full level to provent UAC bypassed
Kullandığın Windows'un versiyonu nedir?

ahmet uyanık

Torrent-Oyun.com
Dostum o sürüm sıkıntılıydı microsoft geri çekti diye biliyorum o yüzden sıkıntı çıkıyordur oyunda. eski sürüme dönerden belki çözülebilir.
hocam diğer oyunlarda felan sıkıntı yaşamadım peki hangi sürümü kurmam lazım bide oyun için windowsun en iyi sürümü hangisidr

retr0_

Rölantiye devam..
windows 10 home sürüm 1809 (İS Derlemesi 17763.55) yazıyor
Şuan 1803 versiyonu oyunu çalıştırıyor. En son versiyonda crack ı engellediler. Geri 1803 e dönebiliyorsan dön. Eğer dönemiyorsan baştan 1803 versiyonu kurman gerek. Yani format atman lazım. Yada CODEX'in oyunu yeniden kırmasını beklemen gerek.

amraselendil

Torrent-Oyun.com
sadece crack dosyasını paylaşabilecek olan var mı? windows güncellemesi ile defender silmiş izin ver dedim ancak yine de açılmıyor. Çözümü varsa öyle de yardımcı olabilir.

Selamlar bir sorunum var yardımcı olabilecek var mı?

Oyunu kuruyorum yaklaşık 1 saat sürüyor sonra resimdeki gibi uyarı veriyor ancak kurulumu yaptığım klasöre girince oyun dosyaları silinmiş görünüyor. defender kapalı güvenlik duvarı kapalı.

https://i.hizliresim.com/nQRqPl.png

bir de dikkatimi çeken şey kurulum sırasında yükleme yaptığım klasör 34.8 gb görünüyor ve hiç değişmiyor yükleme başladığında da 34 gb bitmesine yakın da 34 gb. yükleme bitince sıfıra düşüyor. 100 gb indirdim oynayamıyorum :(

mkemalkaratas

Torrent-Oyun.com
Oyunu denesemde kuramadım kurdum ama çalışmıyor windows 10 v1803 ve gtx1070 kullanıyorum oyunu çalıştırmanın bir yolunu bulamadım !:mad::mad::mad:

Oyunu denesemde kuramadım kurdum ama çalışmıyor windows 10 v1803 ve gtx1070 kullanıyorum oyunu çalıştırmanın bir yolunu bulamadım !:mad::mad::mad:
Dostum bende kuramadım kurulum /roadatalanta/bin_high.zip kısmında takılıp kalıyor. sonra kurulum tamamlandı diyor ama kurulum klasörü boş. yardım eden de yok. sitede admin yok sanırım takip eden konuyu açan arkadaşa da mesaj attım cevap yok. 100 gb boşuna indirdik. indirmek isteyenler mesajımı okuyorlarsa sakın indirmesinler yüklenmiyor bile

mkemalkaratas

Torrent-Oyun.com
Dostum bende kuramadım kurulum /roadatalanta/bin_high.zip kısmında takılıp kalıyor. sonra kurulum tamamlandı diyor ama kurulum klasörü boş. yardım eden de yok. sitede admin yok sanırım takip eden konuyu açan arkadaşa da mesaj attım cevap yok. 100 gb boşuna indirdik. indirmek isteyenler mesajımı okuyorlarsa sakın indirmesinler yüklenmiyor bile
Ben indirdim başaralı bir şekilde kurulumu da yaptım ama oyunun herhangi bir kısayolu oluşmadı ve kurduğum klasördede nasıl açıcağımı bulamıyorum

oyunun kurulumu ilk başta olmadı. galiba virüs olur diye korumayı kapattım 2 ci yüklemede tamamlandı dedi. ama oyunun sembolü masa üstüne gelmedi oyunun kurulu olduğu klasör dede sembol yoktu. ben yinede bi deneme yaptım ama oyunu çalıştıramadım.

ouzqan

Lütfen Teşekkürler butonuna basmayı unutmayın. Şim
oyunun kurulumu ilk başta olmadı. galiba virüs olur diye korumayı kapattım 2 ci yüklemede tamamlandı dedi. ama oyunun sembolü masa üstüne gelmedi oyunun kurulu olduğu klasör dede sembol yoktu. ben yinede bi deneme yaptım ama oyunu çalıştıramadım.
Oyunun kurulu olduğu klasörün içindeki klasörlere bakın birde antivirüs sonradan silmiş olabilir karantina kısmına bakın.

GyRFaLCoN03

Torrent-Oyun.com
Microsoft oyunlarında Oyun simgesi masaüstüne gelmez. Başlat bölümünde en üstte veya başlata basıp forza yazdığınızda karşınıza gelecektir.. Kurulu olduğu yerde boşuna aramayın hiçbir exe dosyasına rastlayamazsınız. Oyun Windows uygulaması ile çalışmaktadır.

Selamün aleyküm arkadaşlar. Sorum aşina olduğunuz bir sorun. Oyun açılmıyor. Oyun simgesine tıkladığimda şuana kadar gelebildiğim seviye belli belirsiz bir şeyler görünüyor ve araba sesi geliyor. Yani oyun açılmıyor. Sistemim Windows 10 sürüm 1903. Araştırmalarıma göre bu sürüm sorunlu değilmiş. Yorumlarda belirttiğiniz tüm seçenekleri denedim sadece SSD diske yüklemek hariç. Çünkü onu yapamam ssd de yer yok sanırım çok gerekte yok. Lütfen acil olarak çözüm önerilerinizi rica ediyorum.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt