Forza Motorsport 7 (2017) [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

alptunga22

Torrent-Oyun.com
Ynt: Forza Motorsport 7 (2017) [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | PC

~ßluèMooN~' Alıntı:
Windows 10 kullanıyorsun değil mi?
evet hocam windows 10 kullanıyorum http://i.hizliresim.com/1ENQXp.png version falan bu

alptunga22' Alıntı:
evet hocam windows 10 kullanıyorum http://i.hizliresim.com/1ENQXp.png version falan bu
Bilgisayarıma gel c diskine sağ tıkla ve özellikler de, üstten güvenlik sekmesine gel oradan gelişmiş'e tıkla, altta izinleri değiştir yazması lazım ona tıkla. Orada düzenle yazıyor ona tıkla SYSTRM' i seç (ya da hangi kullanıcıyı kullanıyorsan genellikle sydtrmdir) tüm yetkiler yazana tik at ve kaydet.

Yapamazsan teamviewerden halletmeye çalışırım.

alptunga22

Torrent-Oyun.com

~ßluèMooN~' Alıntı:
Bilgisayarıma gel c diskine sağ tıkla ve özellikler de, üstten güvenlik sekmesine gel oradan gelişmiş'e tıkla, altta izinleri değiştir yazması lazım ona tıkla. Orada düzenle yazıyor ona tıkla SYSTRM' i seç (ya da hangi kullanıcıyı kullanıyorsan genellikle sydtrmdir) tüm yetkiler yazana tik at ve kaydet.

Yapamazsan teamviewerden halletmeye çalışırım.
hocam maalesef bulamadım özelden size TeamViewer yollasam siz bakarmısınız acaba size zahmet

hakan1277

Torrent-Oyun.com

oyunu setuptan yukluyorum oyun simgesi cıkmıyor install app tıklıyorum herhangi bisey acılmıyoor motosport exe tıkladıgımdada acılmıyor yardımcı olabılırmısınız

iyi_biri

"İleride yanlışYapacakBedbahtlarÇıkabilir" Atatürk

hakan1277' Alıntı:
oyunu setuptan yukluyorum oyun simgesi cıkmıyor install app tıklıyorum herhangi bisey acılmıyoor motosport exe tıkladıgımdada acılmıyor yardımcı olabılırmısınız
installapp yi kopyala oyunun dosyasının içine at orada tıkla kısa bir kurulum yapacak siyah bir pencere açılırsa yeşil olarak "Done" yazacak ve pencere kapanacaktır, pencere kapantıktan sonra başlata gel orada Forza Motorsport 7 app olacak bas ona çalışır bulamadıysan başlatın yanında veya içinde arama merceği var ona bas Forza Motorsport 7 yaz bulunca app olana bas oyun açılacaktır (tabi crack işlemini yaptıysan).

Düzeltme notu: Güncelleme yüklerken kırmızı yazılarla İngilizce olarak dosya bulunamadı şeklinde hatalar veriyorsa oyun benim düşünceme göre oyunun iso ve setup olarak değil yüklenmiş açık dosya şeklinde indirdiğimiz için eksik dosya hataları vermektedir bu hatanın çözümü ise iso şeklinde Codex setup lu olan torrent i indirip yüklemektir bence.

lord_dead99

Torrent-Oyun.com

alptunga22' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar setup bir türlü başlamadı bende resmi ekliyorum lütfen biri yardımcı olsun saatlerce uğraştım indirmek için http://i.hizliresim.com/moEBn0.png
kardeşim hala çözemediysen yardımcı olıyım sabah kurarken benimde başımı geldi az önce yaptım denetim masasından güvenlik ve bakıma gel ordan kullanıcı hesabı denetim ayarları değiştir de ordan cubuğu en aşağıya çek ordanda onayla yeniden başlat pc yi problem tamamdır

ahmet736

Torrent-Oyun.com

Nvidia oyunu görmüyor. Ekran kartını görmediği için grafik ayarlarını yapamıyorum. Yardımcı olur musunuz? :'(

lord_dead99

Torrent-Oyun.com

iyi_biri' Alıntı:
Bu oyun Need For Speed Shift 2 Unleashed oyununa oldukça benziyor Unleashed i çok uzun süre oynamıştım direksiyon setim ile birlikte.
Düzeltme: 2 saat 50 dakikada indirdim.

Install App Failed hatasını ben bu şekilde çözdüm (yukarıdaki çözümleri gördüm ama benim çözümüm biraz farklı).
https://www.youtube.com/watch?v=HYQAXsO2Vgo 1 Videonun altında crack bağlantısından crack indirdim.
2 Kayıt defterindeki Forza Motorsport kaydını aratarak 4-5 defada temizledim ardından ccleaner kullanarak yine düzelttim.
3 Services ten Xbox ları (kapatmaya çalıştım bir videoda gördüğüm için) bir tanesini kapatamadım erişim engellendi dedi diğerlerini kapattım.
4 Windows Defender Virus taramasını kayıt defterinden elimde bulunan kayıt defteri ekini ekleyerek kapattım.
Videonun sayfasından indirdiğim crack ı oyunu attığım ssd diskteki dosyanın içine attım ancak bundan sonra app yüklemesi yapabildim.
yanlışın var usta need for speed unleashed 2 oyunu forzaaya benziyor 7. sininden başladıysan öyle gelmiştir 2005 ten beri olan bir seri simülayon 2. oyunundan beri oynuyorum nerdeyse

lord_dead99

Torrent-Oyun.com

arkadaşlar arabayı boyuyorum sticker felan herşeyi yapıyorum kaydediyor ama hiç birşekilde menüye veya seçme ekranını sonra yarışa girdiğimde uygulanmış olmuyor eski renginde oluyor araba

iyi_biri

lord_dead99' Alıntı:
arkadaşlar arabayı boyuyorum sticker felan herşeyi yapıyorum kaydediyor ama hiç birşekilde menüye veya seçme ekranını sonra yarışa girdiğimde uygulanmış olmuyor eski renginde oluyor araba
Flood yapmışsın kardeşim ve seçilen boyanın arabaya eklenmemesi sorunu diğer iso setup tan kurulan ve sorunsuz güncellenen Codex oyununda da yanı durum var belki bu sorun daha sonraki güncellemelerde çözülür.

Düzeltme notu: Oyun biraz NFS Shift 2 Unleashed i andırdı dedim birde Toca Race Driver 3'ü andırdı biraz fakat oyun bazı yönden vasat Tır çekici kamyonu ile bir sefer yarışıyorsun ondan sonraki yarışlar sanki hep birbirini tekrar ediyor. Araç sayısı ve pist olarak sayıyı yükseltseler bile arazi araçlarının asfalt ve beton yollarda kullanılması bana göre olmamış adı üstünde arazi aracı ona göre toprak pisler olmalıydı en azından ve bu kadar geniş olması düşünülen bir oyunda Formula 1 neden olmaz anlayamadım biraz koymuşlar içine serpme olarak yada 7o'li yıllar gibi ekleme yapmışlar çok az bana göre.

ahmet736 Oyun Windows 10'da çalışıyor Windows 7'de çalışmayacaktır eğer bilgisayarın Windows 10 uyumlu ise geçiş yap ancak ondan sonra oynayabilirsin bu oyunu.

lord_dead99

Torrent-Oyun.com

flood için üzgünüm farkında değildim umarım düzelir bu sorun araştırdım offlline modda xbox dada aynı sorun varmış simülasyon oyunu sonuç olarak benziyecek illaki pes ve fifa gibi düşün oyundan haklısın pist sayısı az adamlar elinden geleni yapmış vaziyete ortada 100 gb ye yakın daha çalışsalardı kim bilir kaç gb olurdu çok uzun süre uğraş verilmiş oyun değil ama uğraş verilmiş 1 önceki oyunu ile arasında 2 yıl var aynı esnada horizon 3 çıktı horizon 4 de çıkmak üzere adamlar hangisi çalışsın ;D ;D bide tırlı bölüm 2 sezonda tekrar geliyor oyunda ilerledikçe farkedersin, ama şundan eminim ben pc ye çıkmış şu ana kadar en kapsamlı detaylı fazla araç sayısı fazla pist olan simülasyon oyunu olduğunu düşünüyorum project cars 1,2 de güzel fakat araç sayısı az ve smülasyon deyatı az araç içi kondisyon bakımından değil yarışçı bakımından.

bixsi

Torrent-Oyun.com

Oyunu indirdim gamepad ayarları sorunlu oyunun ya bir klavye ye geciyor bir gamepade sanki bu sorunu çözen varsa lütfen yardım etsin arkadaşlar 95 gb çöp olmasın ya :mad: :'(

iyi_biri

lord_dead99' Alıntı:
Bu sorunla ilgili yazmıştım ama tekrar yazmam gerekti çünkü arabayı boyadıktan sonra yarışa girince standart boyasına dönüş yapıyor hatası bende 1 defa oldu saatlerce oynayıp oyundan çıktım bilgisayarı kapattım ertesi gün açtım boya yapıp yarışa girdim o hata kalmadı yani seçtiğim boya ile yarışa girebiliyorum. Sanırım sendeki sorun oyunu yükleme ile alakalı. Aklıma gelen bir diğer sorun ise buradan indirdiğimiz oyun açık halde geliyor ve direk üzerine güncelleme yapınca İngilizce kırmızı yazılarla dosyalar eksik hatası veriyor buna rağmen bazıları buradaki oyunu güncellemeyi başarmışlar en azından böyle yazıyorlar da fakat belki boya sorunu bundan da olabilir.

eylül

Maksimum Östrojen

Arkadaşlar, oyunu kurmak için setup'ı açtığınız zaman, orada bulunan oyunun kurulacağı yeri değiştirmeyin. Yani kalkıp ta oyunu ''D'' ye kurmayın, yada C ye program file içine kurmayın,

Oyunun kurulacağı yer bellidir, şurasıdır: C/users/kullanıcı adınız/Universal apps/Forza motorsport 7 bunu değiştirmeyin. Yoksa simge gelmiyor.

iyi_biri

eylül' Alıntı:
Arkadaşlar, oyunu kurmak için setup'ı açtığınız zaman, orada bulunan oyunun kurulacağı yeri değiştirmeyin. Yani kalkıp ta oyunu ''D'' ye kurmayın, yada C ye program file içine kurmayın,

Oyunun kurulacağı yer bellidir, şurasıdır: C/users/kullanıcı adınız/Universal apps/Forza motorsport 7 bunu değiştirmeyin. Yoksa simge gelmiyor.
Nasıl simge gelmiyor? Benim oyunum G diskimde kurulu ve bu anakart üzerinde M.2 SSD disk. Sanırım masaüstü simgesini kast ettiniz? Oyun zaten biz indirmeden önce yüklemesi yapılmış zaten indirdiğimiz zaman oyun yüklü dosyaları açık halde geliyor geriye sadece crack ve app dosyalarını belirtilen yerlere aktarıp app dosyası oyun klasörü içinde iken tıklayıp kurulum yapmamız gerekiyor bu fazla uzun sürmüyor çok kısa ve yeşil renk DONE yazısını gördüğümüzde oyun oynamaya hazır oluyor ve app exe si başlata yerleşmiş oluyor bize düşen oradan tıklayıp oyunu başlatmak.
Ayrıca bu oyunun iso şeklinde Setup kurulumu yapılabilen şekilde olanı da var ben bu yöntemi tavsiye ederim yüklemesi ve güncellemesi daha kolay oluyor.

Beyler oyunu yaklaşık 1.5 - 2 günde indirdim pc' yi hiç kapatmadım neyse oyunun kurulumunu başlattım, 10 dk sonra işlem durdu ve Windows Defender Virüs buldu Trojan virüsü , Crack dosyası içerisindeki WinStore.Love.Auth.dll dosyasıymış internette araştırdım tehlikeli virüs olduğu söyleniyor dışardan komut alarak pc deki verileri çalabilen bir virüsmüş crack dll si olduğu içinmidir (sertifikasız) yoksa cidden virüsmüdür, HackTool yazsa bişey demicektim ama kritik seviyeye almıştı dosyayı bende iptal ettim ve kapattım şimdide siteye kayıt oldum ve yardımlarınızı bekliyorum. 97 GB boşuna girmesin lütfen :(

Nasıl simge gelmiyor? Benim oyunum G diskimde kurulu ve bu anakart üzerinde M.2 SSD disk. Sanırım masaüstü simgesini kast ettiniz? Oyun zaten biz indirmeden önce yüklemesi yapılmış zaten indirdiğimiz zaman oyun yüklü dosyaları açık halde geliyor geriye sadece crack ve app dosyalarını belirtilen yerlere aktarıp app dosyası oyun klasörü içinde iken tıklayıp kurulum yapmamız gerekiyor bu fazla uzun sürmüyor çok kısa ve yeşil renk DONE yazısını gördüğümüzde oyun oynamaya hazır oluyor ve app exe si başlata yerleşmiş oluyor bize düşen oradan tıklayıp oyunu başlatmak.
Ayrıca bu oyunun iso şeklinde Setup kurulumu yapılabilen şekilde olanı da var ben bu yöntemi tavsiye ederim yüklemesi ve güncellemesi daha kolay oluyor.
Hocam sizde yazdığım gibi bir sorun oldumu

iyi_biri

Hocam sizde yazdığım gibi bir sorun oldumu
Kardeşim Torrent konusunda yeni olduğun anlaşılıyor, indirdiğin dosya içinde Crack vardır anti virüsler ve Windows Defender in bunları virus olarak tanımlaması normaldir ama panik yapacak bir durum yok çünkü doğru sitedesin ve doğru oyunları indiriyorsun, başkalarının yani crack gruplarının kırdıkları oyunların takip edildiği paylaşıldığı forumdasın, yıllardan beri yüzlerce oyun indirdim hiçbir sorunla karşılaşmadım. Crack orjinal oyunda bulunan exe vesaire uzantılı dosyaların aynısı olan dosyalardır gönül rahatlığı ile kullanabilirsin, ha oyunu beğenirsen paranda varsa daha sonra satın alabilirsin. Windows Defender crack dosyalarını sildi ise ki muhtemelen silmiştir oyunu tekrar indirmen gerekir (veya buradan Moderatör kardeşlerime rica edersen belki sana özelden Crack gönderebilirler), ama önce Windows Defender ve antivirüs varsa kapatmalısın. Oyunu indirdikten sonra genellikle İso şeklindedir, önce Daemon Tools Lite programını setup undan (yönetici olarak kurulum yap) kurman gerekir, sanal disk oluşacak ve sonra sanal disk ile bu Iso yu açabilirsin açınca dosya içinde Setup olur yönetici olarak çalıştırıp kuracaksın, kurulum bittikten sonra Codex veya FitGirl (crack) dosyasının içindekileri kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dosya içine yapıştır diyeceksin ve sorulara evet ok deyip tamamlayacaksın ve bilgisayarı yeniden başlatıp oyuna gireceksin.

ahmet581989

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar oyunu çok önce indirdim kurulu olanı oynuyordum daha sonra oyuna girince atmaya başladı neden olduğunu bilmiyorum bende tekrardan codex iso dosyasını indirdim crack yaptım oyuna başlattan tıklıyorum oyun açılıyor bir kaç saniye sonra oyundan atıyor sebebi nedir yardımcı olabilecek var mı varsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt