Torrent-Oyun | FORZA HORIZON 5 - Premium Edition [GOLDBERG+EMPRESS] (+Repackler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Son eklenen steam rip olanı indirdim ama oyundan atıyor bazen çözümü var mı ?
101 gb olani indirdim loading ekranin da kaliyo isaret donuyo ama girmiyo bi turlu crack de yaptim
Aşağıdaki yabancı forum postuna göre Codex crack'i bu yeni sürümde (v1.410.860.0) çalışıyormuş, şayet onu indirdiyseniz.Aşağıdaki linklerde Codex crack'i ve daha sonra yayınlanmış olan Codex Crackfix'i deneyebilirsiniz.Birini deneyin, eğer işe yaramazsa diğerini denersiniz.
1637605322826.png

Sorun sisteminde olabilir dostum.Örneğin güncellemelerin eksik olabilir veya crack engelleniyor olabilir vs.İstersen aşağıdaki son çıkan CODEX crack'ini uygulayabilirsin veya direkt Codex olarak sil baştan indirebilirsin.

Ekli dosyayı görüntüle 250261
Oyunun son çıkan CODEX crack'i ve torrent'i eklenmiştir.Diğer torrent'lerde oyunu çalıştıramadıysanız bu crack'i uygulayabilir veya sil baştan CODEX olarak oyunu yükleyebilirsiniz.
İyi oyunlar herkese.

》》[3,8 MB] (CODEX CRACK) Forza.Horizon 5 (son sürüm crack).torrent
》》[91,7 GB] (CODEX) Forza.Horizon.5-CODEX.torrent
Ben bu versiyonu kurdum ve yükledim, crackledim ancak ilk dikdörtgen Forza Horizon logosu masaüstüme geliyor ardından bilgisayar hiç bir tepki vermiyor.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
öncelikle çok hızlısınız teşekkürler... 101gb olarak indirdim crack yaptım oyun açılış sahnesinde oyundan atıyor sorun nedir bilen var mı acaba.?? yalnızca bende mi oluyor bilemedim farklı crackfix denedim bu arada düzelmedi??

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Denedim ve oldu, bu dakikadan sonra tek bir kral var o da sensin.
Teşekkür ederim hocam, eksik olma.İyi oyunlar. :))

öncelikle çok hızlısınız teşekkürler... 101gb olarak indirdim crack yaptım oyun açılış sahnesinde oyundan atıyor sorun nedir bilen var mı acaba.?? yalnızca bende mi oluyor bilemedim farklı crackfix denedim bu arada düzelmedi??
Yukarıda paylaştığım update'i de denedin mi? Tam olarak neleri denediğini söylersen daha net bilgi verebilirim.

Teşekkür ederim hocam, eksik olma.İyi oyunlar. :))

Yukarıda paylaştığım update'i de denedin mi? Tam olarak neleri denediğini söylersen daha net bilgi verebilirim.
vallahi hocam üstteki yazılanları okudum farklı crack lar denedim güncel olmasına rağmen update bile yaptım ama sonuç aynıydı açılışta atıyordu oyunu sildim sıfırdan indiriyorum tekrar deneyeceğim...

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Selam Arkadaşlar 93.1 gb lık versiyonunu kurdum oynadım. Sonra UPDATE v1.410.860.0 kurdum ve crack yaptım. Oyuna giriyor fakat ''Profille giriş yapmadan devam edemezsiniz'' Diyor Neden?
Hata mesajıyla ilgili bir bilgim yok maalesef.Hangi crack'i uygulamıştın, CODEX Crack'i mi? Onu uyguladıysan bir de Crackfix'i dene.

vallahi hocam üstteki yazılanları okudum farklı crack lar denedim güncel olmasına rağmen update bile yaptım ama sonuç aynıydı açılışta atıyordu oyunu sildim sıfırdan indiriyorum tekrar deneyeceğim...
Acaba ekran kartı veya Windows 10 güncellemesiyle alakalı bir sorun mu var? İstersen bi' kontrol et, güncelleştirmeleri varsa güncelleştir vs.

Selam Arkadaşlar 93.1 gb lık versiyonunu kurdum oynadım. Sonra UPDATE v1.410.860.0 kurdum ve crack yaptım. Oyuna giriyor fakat ''Profille giriş yapmadan devam edemezsiniz'' Diyor Neden?
Hata mesajıyla ilgili bir bilgim yok maalesef.Hangi crack'i uygulamıştın, CODEX Crack'i mi? Onu uyguladıysan bir de Crackfix'i dene.

Acaba ekran kartı veya Windows 10 güncellemesiyle alakalı bir sorun mu var? İstersen bi' kontrol et, güncelleştirmeleri varsa güncelleştir vs.

evet codex i denedim Profille giriş yapmadan devam edemezsiniz'' Diyor. Ben empress olan versiyonu yükledim ondan olabilirmi. o Son dediğiniz crack de uygulandı donuyor ondada

İletileriniz Birleştirildi (Lütfen Flood Yapmayınız)

2021-11 x64'e yönelik Windows 10 Version 21H1 için .NET Framework 3.5 ve 4.8 sürümüyle uyumlu Toplu Güncelleştirme Önizlemesi (KB5007289) Bu eksik şimdi onu yüklüyorum. Ekran kartı driver da güncelliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
evet codex i denedim Profille giriş yapmadan devam edemezsiniz'' Diyor. Ben empress olan versiyonu yükledim ondan olabilirmi. o Son dediğiniz crack de uygulandı donuyor ondada

İletileriniz Birleştirildi (Lütfen Flood Yapmayınız)

2021-11 x64'e yönelik Windows 10 Version 21H1 için .NET Framework 3.5 ve 4.8 sürümüyle uyumlu Toplu Güncelleştirme Önizlemesi (KB5007289) Bu eksik şimdi onu yüklüyorum. Ekran kartı driver da güncelliyorum.
Sen update'i de kurmuştun değil mi? Empress diyince aklıma geldi, update için gerekli sürüm (torrent) Codex torrent'iydi.Tekrar bakarsan update paylaşımında da bunu yazmıştım.Büyük ihtimal o yüzden çalışan oyun bozulmuştur.Yine de sen Windows'u vs. güncelleyerek çalıştırmayı deneyebilirsin, belki işe yarar.

Sen update'i de kurmuştun değil mi? Empress diyince aklıma geldi, update için gerekli sürüm (torrent) Codex torrent'iydi.Tekrar bakarsan update paylaşımında da bunu yazmıştım.Büyük ihtimal o yüzden çalışan oyun bozulmuştur.Yine de sen Windows'u vs. güncelleyerek çalıştırmayı deneyebilirsin, belki işe yarar.
evet işe yaramadı yine empress in ayrı bir update i varmı acaba veya baştan update li hangi torrent i yükleyim

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
evet işe yaramadı yine empress in ayrı bir update i varmı acaba veya baştan update li hangi torrent i yükleyim
Empress için update yok maalesef, sadece Codex'te çalışan update mevcut.Update'li sürüm de yine o paylaşımın altındaki kurulum gerektirmeyen Steam-Rip torrent'iydi.Aşağıdaki linkten de indirebilirsin.Şimdiden iyi oyunlar.

》》[101,3 GB_Steam-Rip (setup'sız)] (v1.410.860.0) Forza.Horizon.5.Premium.Edition-P2P.torrent

bayramdurmus

Torrent-Oyun.com
oncelıkle herkeze slm arkadaslar [93,1 GB_Alternatif] Forza Horizon 5 Premium Ed. [v 1.405.2.0 + DLC'ler]-EMPRESS bunu ındıryıyorum daha once 4 du ındırdım yazı geldı kapanıyordu 5 denıcem sımdı de bu saglam torrent dımı bana ozelden ne yapmam gerekıyorsa crak fılan ofıne nede oynıcam da sımdıden ıyı gunler

meh48

Seviye 1
arkadaşlar merhaba bende 93.1 gblik sürümü indirdim ardından update de indirdim kurdum güzelce update ide kopyaladım oyun açıldı ama bazen ana menüye gelmeden bazende oyunda durduk yere hata vermeden masaüstüne atıyor yorumları okudum crackfix falan kurun diyenler vardı kurdum ama yine aynı oyun oynanmıyor en fazla ulaşabildiğim nokta girişteki kum fırtınasından sonra gelen araba var porcshe sinematikten sonra tam kontrolü vereceği sıra kesin oyundan atıyor bu noktada 3 sefer aynı yere gelebildim çözüm nedir driver bios vs.de güncel

26:11:2021 // 20:38

Şükür oyunu bitirmek nasip oldu Artık Kendimi Elden Ring'e Saklıycam.

boşuna 100 gb indirmeyin arkadaşlar kotanıza yazık ben yandım siz yanmayın oyun sürekli masaüstüne atıyor oynanmaz halde denemediğim yol kalmadı burdakilerde hiç yardımcı olmuyor crackle update söylemekten başka onlarda işe yaramıyor zaten

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
boşuna 100 gb indirmeyin arkadaşlar kotanıza yazık ben yandım siz yanmayın oyun sürekli masaüstüne atıyor oynanmaz halde denemediğim yol kalmadı burdakilerde hiç yardımcı olmuyor crackle update söylemekten başka onlarda işe yaramıyor zaten
Yapabilen nasıl yapıyor?!

ÖRNEK:
Hadi yapabileni geçtim, sorun yaşamayanlar neden sorun yaşamıyor?!

İster kabul edin ister etmeyin, sorun sizin bilgisiz ve tecrübesiz olmanız ya da düzgün çalışmayan sisteminizdir kardeşim, bu kadar basit.Oyunları kıran da biz değiliz, yaşadığınız sorunları düzeltecek olan da.Biz burda sadece yardımcı olmak için bildiklerimizi paylaşıyoruz, kimseden para veya herhangi bir şey aldığımız da yok (ne üye olarak, ne yetkili olarak).Ayrıca kimseye yardım etmek zorunda da değiliz ki hangi oyun paylaşım sitesine bakarsan bak, hiçbirinde doğru düzgün yardımcı olunmuyor.En fazla yardımcı olmaya çalışan oyun paylaşım sitesi burasıdır.Yine de sen burda çok takılma bence, takındığın bu üslup bize göre değil, demedi deme sonra...

Ayrıca git varsa en ucuz yolla Gamepass ile falan oyunu satın al, ne diye bilmediğin korsan oyun işlerine giriyorsun ki!

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt