FORZA HORIZON 4 Ultimate (Steam) Edition [EMPRESS] (+Repack'ler çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

PsikoWarrior

Torrent-Oyun.com
beyler daha önce indirmiştim amd fx işlemci de çalışmıyordu. şuan bu sorun hala devam ediyor mu?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
beyler daha önce indirmiştim amd fx işlemci de çalışmıyordu. şuan bu sorun hala devam ediyor mu?
Eğer orijinalinde de şart koşulan bir sorunduysa Steam'e geldikten sonra bunun değiştirildiğini sanmıyorum ama eğer o zamanki crack'in yetersizliğinden dolayı ise konudaki son 2 torrent'ten birini indirerek oynaman mümkün olabilir, çünkü Steam versiyonu crack açısından eski crack'lere oranla daha sorunsuz (özellikle PROPER olanlar).Bahsettiğin sorunu bilmemekle birlikte denemeni tavsiye ederim.Tabi internet veya boş alan sorunun yoksa.

online oynamak için hangi torrenti indirmeliyim bir sürü var yardımcı olabilir misiniz ?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
online oynamak için hangi torrenti indirmeliyim bir sürü var yardımcı olabilir misiniz ?
Hepsine online crack yapabiliyorsun ama yanlışım yoksa DODI'de kendiliğinden var bu özellik.Diğerlerine aşağıdaki linkteki sitede bulunan adımları uygulayarak online oynamak mümkün.

güncelleme.png

21.04.21 tarihli son sürüm (v1.467.783.0) eklenmiştir.
İlk kırılan sürüme ait Fitgirl, RG. Mechanics ve Steam-Rip kaldırılmıştır.
Eklenen son sürüm kurulum gerektirmeyen Steam-Rip sürümüdür bilginize.
İyi oyunlar.

>> [94,7 GB_Steam-Rip] (v1.467.783.0+DLC'ler) Forza Horizon 4 Ultimate Edition.torrent

Ekli dosyalar

koray3333

Torrent-Oyun.com
Merhaba forza horizon 4 save dosyasını bir türlü bulamadım, internetteki çözümlerde çözüm getirmedi, save yerini kesin bilen varsa yazabilirmi acaba ?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Merhaba forza horizon 4 save dosyasını bir türlü bulamadım, internetteki çözümlerde çözüm getirmedi, save yerini kesin bilen varsa yazabilirmi acaba ?
Belgerim'deki Steam/CODEX klasöründe bulunan numaralı dosyaların birinde olması gerekiyor (indirdiğin sürüm Codex ise).Hangisinde olduğunu bilmen için o dosya isimlerini buraya yazarsan hangisinde olduğunu söyleyebilirim.
Edit: @koray3333 Cevabı mı beğenmedin?

Son düzenleme:
Hepsine online crack yapabiliyorsun ama yanlışım yoksa DODI'de kendiliğinden var bu özellik.Diğerlerine aşağıdaki linkteki sitede bulunan adımları uygulayarak online oynamak mümkün.

Ekli dosyayı görüntüle 245133
21.04.21 tarihli son sürüm (v1.467.783.0) eklenmiştir.
İlk kırılan sürüme ait Fitgirl, RG. Mechanics ve Steam-Rip kaldırılmıştır.
Eklenen son sürüm kurulum gerektirmeyen Steam-Rip sürümüdür bilginize.
İyi oyunlar.

>> [94,7 GB_Steam-Rip] (v1.467.783.0+DLC'ler) Forza Horizon 4 Ultimate Edition.torrent
Teşekkür ederimm

koray3333

Torrent-Oyun.com
Belgerim'deki Steam/CODEX klasöründe bulunan numaralı dosyaların birinde olması gerekiyor (indirdiğin sürüm Codex ise).Hangisinde olduğunu bilmen için o dosya isimlerini buraya yazarsan hangisinde olduğunu söyleyebilirim.
Edit: @koray3333 Cevabı mı beğenmedin?
Çok teşekkür ederim, iş yoğunluğundan geç cevap yazdım kusura bakmayın

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt